Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. `. To super !!. Oby więcej dobrych wieści. :)
  2. `. Ale dobre wieści !!!!! Trzymaj się "maluchu" !!.
  3. `. To extra!. :) Dzień dobry Jasperek.
  4. `. Jeszcze troszkę... Dzień dobry Bimek. :)
  5. [quote name='ossa98']Lisiuniu, a kiedy bedziemy mogli Cie zobaczyc na nowych fotkach?[/QUOTE] `. Przyłączam się do pytania. :)
  6. `. No właśnie już chłopak nabrał pewności siebie. :) Na dobranoc hop Jasperek !.
  7. `. Na dobranoc hop Neruś !.
  8. `. Wróciłam i takie wieści !!. :):) Super. Bimek. :buzi:
  9. `. Na dobranoc Maleństwo do góry !.
  10. `. No przybij "pionę". :evil_lol: [URL]http://images49.fotosik.pl/327/7ba2edebcd27f297med.jpg[/URL]
×
×
  • Create New...