Jump to content
Dogomania

alice midnight

Members
  • Posts

    4550
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alice midnight

  1. niezły czad. Ja nadal czekam na wpłaty :/, aż Ci ciociu mmd skrobne o co chodzi,moze cos doradzisz. A do dr Jodkowskiej nie mogę się dodzwonić, chciałam klepać Kajtuli termin wizyty juz, bo transport jest :)
  2. O tym będzie można mówić dopiero po weekendzie. Transport z Teresina do Warszawy i do Teresina spowrotem,na pewno 150 km się nabije... ( nie wiem jeszcze do którego gabinetu). Teresin/Niepokalanów - trasa na Poznań. To tyle, uciekam cioteczki, miłego weekendu życzę wszystkim!
  3. ...to moze zacznijmy zbierac na budowę takiego kajtunoodpornego pokoju, a wariat się zawsze znajdzie ;)
  4. [quote name='mmd']Ładnie wygląda:) Jeszcze dojdzie trochę grosza od nas i Inga.mm niedługo finiszuje z bazarkiem. Będzie na żabkę:)[/QUOTE] no właśnie :) będzie na leczenie wstręciuszka naszego. Żeby wreszcie to żabisko wykurzyć... [quote name='mmd'] Będzie Ci łatwiej liczyć, jak sobie na koniec maja wyliczysz stan kasy i do tego dodasz to co wpłynie w czerwcu, później odejmiesz to co wypłynie i znów stan na koniec miesiąca. Wtedy mniej tego dodawania i odejmowania jest. [/QUOTE] - to będzie robił mój księgowy...:rolleyes: [quote name='mmd'] Skończyło się wyróżnienie gumtree i nie wiem robić dalej czy nie... jakby już było po żabce to by było lepiej. Ale z drugiej strony teraz najlepszy czas na adopcje.[/QUOTE] Tez nie bardzo wiem jak ugryźć te sprawy i tak nas blokuje jego charakterek...
  5. zobaczcie kochane jak teraz ładnie saldo Kajtunka wygląda :) z moich bazarków, które mam nadzieję w przyszłym tygodniu juz rozliczę będzie około 400 zł...łojeja tylko to do podziału ze szczuractwem. i od razu napiszę, że od jutra do poniedziałku jestem out of dogo, jakby ktoś mnie szukał - proszę łapac na telefon - wieczorem po 20.
  6. jasne :) Myślę, że do wiec zora potwierdzę, teraz jeszcze nie bylo.
  7. [quote name='Ziutka']Alice, z mojego bazarku na Kazia i kajtuna uzbierało się 1192 zł (zaokrąglam do 1200,-) Podaj mi konto to przeleje Ci od razu pieniązki 600,- :lol:[/QUOTE] ten bazarek Ziutki zapowiadał się cudnie od początku, wzięcie niesłychane...ale tego się nie spodziewałam. [B]Sandra[/B]...jesteś Mistrzem! [IMG]http://www.duszki.pl/poogladaj_poczytaj/duszki_roza_duchowna/duszki_roza_duchowna_zdjecia/98.gif[/IMG] nr konta w pierwszym poscie, lap pw z resztą danych ;)
  8. Im zależało na kajtunogabarytownym psie, młodszym. Ale dziwię, się że same nie zadzwoniły, mówiły że na pewno zadzwonią..same chciały numer! Z ludzmi to juz tak jest... jakiś czas temu pisałam z fajną panią na temat Kajta,wymieniłyśmy sporo maili, bardzo współczuła jego sytuacji i wyrażała chęć adopcji, odwiedzenia go w Hotelu, niestety małzonek się sprzeciwiał, absolutnie nie chciał "psa z żabką". Kontakt ucichł, az wkoncu sama napisałam, czy moze jednak..a wtedy wyszło, ze panstwo juz adoptowali psiaka - z Psiego Anioła. Kajtun jedno dobre robi :lol: przynosi domki innym psiakom....
  9. Wieczorem zrobię nowe rozliczenie za maj, wg nowego wzoru. Teraz mam tylko net z komórki, fuj.
  10. :) :Rose: Dodam w rozliczenie majowe, jak tylko zaksięguję i dam znać na wątku bazarkowym.
  11. już wysyłam pw z numerem. [B]mmd[/B] nie kasuj nie kasuj jeszcze, dopiero wieoczorkiem nad tym przysiądę, dziękuje! :Rose:
  12. tak mi tłumacz mamo :D tak na pożegnanie - prezentacja, wdzięk i urok pipistrelli i coś...no własnie :> [url]http://www.youtube.com/watch?v=DNyTdf7cU1M[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=P-3azo64Ql8[/url]
  13. Hehe chyba, ze chlanko mleka... dzisiaj były dwa telefony w sprawie Kajta, jeden bardzo dziwny, drugi fajny, młode dziewczyny szukają pupila, zdrowego...długo porozmawiałysmy i przekazałam numer do Cioci Malibo, może Kajtula znów przyniesie domek innemu koledzie. A ten dziwny to...no..miałam wrażenie, ze ktoś pijany robi sobie jaja..
  14. Mam nadzieję...ale te ześwirowane instynkty to jakies przekleństwo po prostu. Przeciez ja prawie płacze :/ jak myślę, ze cos zrobiłam nie tak na jej niekorzyść. normalnie jak to się mówi.. żal.pl Już wiem na 100%, ze to karliczka i sie zakochałam w toperzach dzięki niej... zostało mi trochę larw...ktoś się skusi na nocną przekąskę?
  15. [B]mmd[/B] a co to jest cos normalnego? toperz odleciał dzisiaj po 18, cudny widok, ale i jakas pustka...niefortunnie bo zaraz potem deszcz zaczał padac, a ja juz mam schizy ze sobie nie poradzi, ze go z ciepła w ziąb wyniosłam..i w ogole do de..nie tak miało byc :(
  16. [B]Inga.mm[/B] ja rozsyłam zaproszona na pw, kilka ciotek przyszło, kilka obiecało, ze zajrzy, pewnie po wypłacie po 10 ;) ja się czaję, musze podliczyc ile mogę jeszcze poszalec, zeby potem nie było pustki w portfelu. [B]zebra [/B]karlik ma w papie pinkę - larwe muchy, a konretnie jej flaki :] i jeszcze raz, [B]zebra, OlaF[/B] to co robicie pomagajac Kajtunowi a tym samym mnie, to BARDZO DUZO! ogromne dzięki!
  17. Wiem wiem, mam uważać na dziaby i zadrapania, ale jak mam łapę w rękawicy to zupełnie jakbym czucie traciła i się boję, bo on taki delikatny i malutki. A raczej ona. Wczoraj zaczął mi świrować koło 22, myc się, skrzydła prostować, akrobacje odczyniać, próbował wyjść z klatki, więc poszliśmy na dwór. Ja z wielką nadzieję, że to ten dzien - dzien odlotu, ale gucio...on się skulił , wpełzł za korę zamocowaną w jego pudełku i skamieniał....jest chyba ciągle za zimno na loty...no i w dodatku zaczeło padać, więc wróciliśmy. Weekend ma być cieplejszy...tak bym chciała, zeby odleciał. Dzisiaj minął tydzien od tych feralnych odwiedzin czarnej trójcy w sypialni mamy. Oby tamte dwa batki miały się dobrze.
  18. [video=youtube;s62CWFoyU-8]http://www.youtube.com/watch?v=s62CWFoyU-8[/video] [B]Kociabanda2[/B] , a było pisane jakiś offtop temu :lol:
  19. No własnie jeże uroczo fukają, mnie kiedyś jeden olbrzym pogonił..niechcący mu stanęłam na drodze :oops: U nas jeze były niepocharatane tylko młode i bez matki, takze mieszkały sobie w skrzyni z róznymi takimi leżadłami. Zębiska pokazywały jak się poirytowały. pamiętam do dzisiaj ten dziwny zapach jeża..tak czy inaczej urocze stworzenie...zastanawiam się czy są jakieś nieurocze Mam nadzieję, ze toperz się nie oswoi i odleci :/
  20. Ogromne dzięki Dorotka!Może się jednak powoluśku uzbiera na tego weta.
  21. Ale wszystko skonczyło się dobrze? Czyli smierdział tak jakby padliną? Nasze jeze i bez ran tak troche zalatywały, dopiero po kilku dniach wylegiwania się w papierkach i swiezym sianu przeszło...albo my się przyzwyczailismy :D Wrócił na wolność?
  22. [B]grzenko[/B] witaj :))) miło Cię znów widzieć. [B]mmd[/B] z jeżami to i ja miałam przeboje...rzeczywiście cuchną i niesamowici z nich pchlarze ale i tak cudni!!! przeciez ten pychol i to ich tuptanie.... <rozpływam się> jak wyciągałas mu insekty? z między kolcow? <strach>
  23. [IMG]http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] tak..wystarczy,ze mam wyiskac go z pcheł... [B]mmd[/B] deklaracja dotarła dziękuję, jest deklaracja od [B]grzenki[/B] :)
×
×
  • Create New...