Jump to content
Dogomania

ewab

Members
  • Posts

    9074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewab

  1. [quote name='Ania102']Stan Lali poprawia się. Jest pod opieką weterynarza. ŚTOZ został poproszony o udostępnienie konta (nie przeze mnie, bo nie było mnie w kraju) nie wyrazili zgody. Sprawą Lali zajmuję się ja i aagata8, wszystko w porozumieniu z Jaagą. Po otrzymaniu opini lekarskiej podejmiemy działania w tej sprawie.[/QUOTE] Chyba coś przeoczyłam. Czy ktoś z osób odpowiedzialnych za Lalę (nie DT) kontaktował się ze ŚTOZ?
  2. Czekam, co będzie można powiedzieć o charakterze suczynki. Oby nie zmienił się na gorsze. Chociaż to taka trauma - stracić dom po 1,5 roku:(
  3. Wow Ancyk, ten psiak to rzeczywiście cudo:). [quote name='bajk21.']Małe pytanko, czy znacie kogoś, kto sprawdziłby domek w Jasieniec Iłżecki?[/QUOTE] Może któraś z dziewczyn ze Starachowic?
  4. Sunia jedzie do Krakowa. Dorosła pracująca córka, mieszka razem z ojcem, który jest na emeryturze. Niedawno pożegnali kilkunastoletnią sunię. Elza przypomina państwu jedną z suczynek, jaką wcześniej mieli. Mieszkanie w bloku, teren zamknięty. Koni poluje na myszki. Nic dziwnego, że mało je i dobrze wygląda:)
  5. [quote name='Zuzka2'] Jeśli się nie mylę,to sytuacja z Sarą czarną małą z krawacikiem była dużo poważniejsza niż z Małą Mi.Z tego co słyszałam-suczka rzuciła się na przechodzące dziecko i pies mojej znajomej sukę dogonił i przycisnął ją swoim ciałem,a w tym czasie dzieciak zdążył uciec.Być może to nie ta sunia,ale znajoma opowiadała,że była to mała sunia i miała jednego szczeniaka-było to gdzieś w Kielcach,ale nie wiem gdzie. [/QUOTE] Sara była pod opieką mieszkanek bloku na jednym z kieleckich osiedli. Opiekowały się nią, jej dziećmi i jeszcze jednym psem przez osiem miesięcy. Niestety mieszkańcy innego bloku nie byli z tego zadowoleni. Urząd nakazał nam natychmiastowe zabranie psów. Opisany przez Zuzka2 przypadek nie dotyczy Sary. [quote name='PaSja Hera']Wlasnie ma to byc piesek i koniecznie duzy.Sa jakies szczyle,z ktorych wyrosna duuuuuuuze psiaki?Piesek mialby mieszkac na podworku z dostepem do domu.Czlowiek ,ktory chce szczeniaka bardzo,bardzo kocha zwierzeta.Ma juz pieska i kotki. A i pytanko,czy bedzie mozliwosc,zebyscie pomogli,jak juz psiak podrosnie w kastracji?[/QUOTE] Od 1 kwietnia sterylizujemy zwierzęta jedynie z własnych środków i tylko te, które są pod naszą opieką. Dla mieszkańców miasta Urząd zaplanował wydanie 200 szt talonów - warunek pies musi być zarejestrowany. Nie wiem też czy nie będą przeznaczone jedynie dla suk.
  6. Nie dałam rady dotrzeć do lecznicy, będę jutro bo jeden z moich tymczasowiczów będzie odjajczany. Wyniki pewnie dobre, w przeciwnym wypadku pewnie wetka by mnie już ścigała.
  7. [quote name='Linssi'] edit: czy ktos wie, gdzie mozna kupic sedalin w zelu? Erka, jaka karme dla szczeniorow kupic? musze to rozlozyc na kilka dni bo w sobote bym sie nie wyrobila:shake:[/QUOTE] Zapytaj w Amicusie na Biskupa Kaczmarka. Erko pan miał szczęście, że andzia69 ma komputer zamiast głowy. Przynajmniej jeśli chodzi o zwierzęta:).
  8. [quote name='savahna']Na przykład guciowate PUSIE :evil_lol: PEPISY ogłoszone. Mam nadzieje,ze pojada do domów zanim Dylanka zjedzą...:cool3:[/QUOTE] Dzięki Ci Dobra Kobieto:)
  9. Chyba faktycznie trochę jej się poprawiła sylwetka.
  10. [quote name='savahna']Na kogo namiary? Na Enede?[/QUOTE] Na mnie, ale to już pewnie doczytałaś:)
  11. [quote name='andzia69']zobaczcie jakiego mamy boskiego piesa: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5675/aaaa290311019.jpg[/IMG][/QUOTE] Czy to gacek?
  12. [quote name='savahna']No to sie powoli psinko pakuj....:lol: :loveu: I zdrówka życzymy. Mam nadzieje,ze jak juz pojedzie i sie zadomowi, to i jakies zdjatko z nowego domku dostaniemy :p[/QUOTE] Też mam taką nadzieję:)
  13. atak klonów (trochę nieostre, ale trudno sfocić w ruchu) [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4333/a20110329152.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1097/a20110329153.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6844/a20110329162.jpg[/IMG] A tak wogóle to bardzo grzeczni jesteśmy:mad: [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9256/20110329163.jpg[/IMG]
  14. legowisko [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6991/a20110329139.jpg[/IMG] koci drapak [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8805/a20110329141.jpg[/IMG] płyn do prania nie musi być przechowywany w butelce [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/1849/a20110329142.jpg[/IMG] waga [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1665/a20110329145.jpg[/IMG] kiedyś miała na wierzchu jakieś takie coś [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/270/a20110329146.jpg[/IMG]
  15. [quote name='savahna']Rozumiem,ze kropki po "pl" ma nie być...:cool3: ?[/QUOTE] To był koniec zdania:eviltong:. A teraz jak wolicie niszczarki bezprzewodowe, albo projektanci wnętrz. Projektanci mody też mogą być, ale tym razem nie zrobiłam fotek nowatorskich ciuchów. Krajobraz po... [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9895/a20110329134.jpg[/IMG] Nowe wzornictwo przemysłowe: kosz na śmieci [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6831/a20110329136.jpg[/IMG] kosz na bieliznę [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3116/a20110329168.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/6392/20110329169.jpg[/IMG]
  16. Jest domek chętny dla Elzy
  17. [quote name='savahna']Taaak jest kapitanie....;) Postaram sie zrobic te szczylki tez, moze je jutro wcisne...Na kogo namiary w ogłoszeniach szczylków? [/QUOTE] Na mnie 600047392, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Dziękuje z góry. Wkleję dziś foty obrazujące działalność Pepisów. Zobaczycie jakie zdolne:mad::cool3:
  18. [quote name='Kapsel']Trzymam kciuki z całych sił!!!!!!!!! :ylsuper: Ewa wiadomo juz coś?[/QUOTE] Domek jest zdeterminowany. Prawie codziennie dopytuje o chłopaka. Tym razem to ja jestem trochę hamulcowym, bo po przejściach Dylana dmucham na zimne. Wczoraj testowałam, czy zatrucie nie było efektem kąpieli i smarowania nieszczęsnym taktikiem. Na szczęście wszystko było ok. Dziś poszedł do badania koopolec. Jeśli będzie ok to przymierzamy się, że w weekend Dylan będzie w DS:)
  19. [quote name='savahna']Chciałabym cósik poogłaszać., ale wolę się upewnić czy czasem sobie pieski gdzieś nie poszły.Mam na oku:MISZĘ,ŁEZKĘ(bo jej koleżanka co w domku to Pestka? Tak?), RIKO,ZOLANA, TOSIE,GRACJĘ, LADY W przeciągu tego tygodnia chicałabym je ogłosic. Jeśli sa jakies pilniejsze, to moge skorygowac plany...;) W każdym bądź razie te psiaczki bym sobie zaklepała,zeby nie zdublować się z kimś, bo i po co...:lol: Agnieszka 24, czy Ty masz skrzyneczke zapchana przypadkiem? Bo cos pw nie moge do Ciebie wysłać....:roll:[/QUOTE] Savahna jak będzie ogłaszała Tosię napisz, że ma trzy lata (przynajmniej tak ma wpisane do książeczki). Dzisiaj psica miała sterylkę. Tosia ma tylko dwa szwy. Doktorostwo stwierdzili, że to najmniejsze cięcie jakie zrobili podczas sterylizacji suczki. Tosia jest bardzo przyjazna, pełna wigoru. Toleruje inne psy, zarówno samce jak i suczki. Jakbyś miała wolne moce to bardzo proszę o ogłoszenia dla Pepisów. Już najwyższa pora, żeby trafiły do swoich domów. Toczą pomiędzy sobą prawdziwe walki.
  20. Edit tak jak napisała erka, jeśli wpłacisz bezpośrednio na konto p. Teresy nie będzie musiała brać faktur. Savahna -Państwo, którzy przywieźli sukę, byli w Lisowie tylko przejazdem. To są kielczanie i leczą swojego osobistego zwierza w tej samej lecznicy, w której była Liza.
  21. [quote name='Pies Wolny']A niekoniecznie, podobno ja tam grasuję :diabloti:[/QUOTE] W razie czego jak nie będziesz miał czasu coś dowieziemy. Gdzieś te tymczasy muszą być:evil_lol:
  22. [quote name='tatankas']Jeżeli on waży teraz 20kg i tak wygląda,to pewnie jak się go podkarmi to będzie ważył 40kg,bo to widocznie duży boksiołek :)[/QUOTE] Uhu, też mi się tak wydaje.
  23. Gabryniu wszystkiego dobrego - niech ta przystań będzie ostatnią i spokojną. Nina dziękuję:Rose:
×
×
  • Create New...