[quote name='joanna83']Kupiłam je w sklepie z akcesoriami dla zwierząt. To obróżki Trixie dla kota :) Są odblaskowe, więc widać je tylko wtedy jak odbijają światło, nawet z dość dużej odległości.
Zdecydowanie lepsze są te z dodatkowymi diodami, ale te nam na razie wystarczą. Z diodami też zamówiłam, ale pewnie za jakiś miesiąc dostanę dopiero.[/QUOTE]
To na mojego psa będą za małe. Ale jakbym kiedyś je widziała, to może kotom kupie. Ile za nie dałaś?