Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Beka napiszę Ci na pw, mam odpowiedź od mamy.
  2. [quote name='kapucynka'] A ludzie nie oddzwaniaja na ogłoszenia bez zdjęc, co potwierdza sama madcat1981, czyż nie? [/QUOTE] Rozumiem, że jesteś ową panią Ewą M. ? Niestety za mało w życiu zrobiłam psich ogłoszeń, żeby się kompetentnie wypowiadać. A na portelu nie ma możliwości załączenia zdjęcia, nie w wersji darmowej. "Moje" ogłoszenie wygląda tak: [URL]http://www.portel.pl/ogloszenia.php?slw=817488&zaa=2&CO=Szukaj[/URL] Wdzięczna będę za uwagi, tylko proszę bez uszczypliwości. I tak mam juz dosyć tego dogomaniackiego bagienka.
  3. Co do wpłaty to nie ma powodu do pośpiechu. Kamień ma opłacony pobyt do ok. 6 grudnia. Ale zdjęcia poprosimy szybciej niż w poniedziałek;)
  4. [quote name='madcat1981']Ze specjalnymi pozdrowieniami dla Kamienia i Agaty51 od mojej Lokatorki ;) [/QUOTE] [quote name='agata51']Dziękuję :multi: Ale miało być zdjęcie :mad: Cajus, ogromne dzięki :loveu: I jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy łożą i wszystkim, którzy są :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Zdjęcie było, ale już zniknęło:p To zresztą ta sama "fota", którą uraczyłam Cię ostatnio telefonicznie:cool3: Cajus, wielkie dzięki, zaraz wyślę pw. Co do ogłaszania lokalnego. Kamień ma u mnie stałe ogłoszenie na elbląskim portalu [URL="http://www.portel.pl"]www.portel.pl[/URL] (link jest w pierwszym poście). Owszem, miałam z niego dwukrotny odzew, ale nie taki jak bym sobie życzyła :roll: Dwukrotnie, mniej więcej w tym samym czasie odezwały się do mnie osoby, które znalazły w Elblągu psa (w typie husky) i chciały się upewnić, czy my go nie szukamy (w sensie czy ta znajda to nie Kamień). Czy on do huskyego podobny, to ja śmiem powątpiewać;) Wytłumaczyłam tym osobom (dziewczyna, chłopak), że my też szukamy domu a nie psa. Poleciłam ogłaszanie na dogomanii i zaoferowałam pomoc gdyby chcieli się psem zaopiekować. Niestety, pózniej się już nie odezwali. Mam nadzieję, że pies po prostu trafił tam, skąd się zawieruszył. Nie o tym jednak chciałam pisać (strasznie ostatnio marudzę:evil_lol:). W Elblągu jest możliwość ogłaszania psa w Dzienniku Elbląskim, ale są to koszty zwykłej reklamy. Kiedyś było to ok. 150 zł za kwadracik, nie sądzę by cena spadła. Do tego dopłata np. za projekt, emisję w wydaniu weekendowym czy kolor. Dziś nawet nie mogę sprawdzić tych informacji, bo nie ma ich na stronie internetowej :roll: Na terenie całego województwa, w tym w Dzienniku Elbląskim i Gazecie Olsztyńskiej można było kiedyś wysyłać sms z treścią ogłoszenia drobnego. Spróbowałam. Ucięli końcowe znaki, a na końcu zwykle jest nr telefonu :roll: Co zresztą można napisać w ok. 100 znakach :niewiem: Jeśli znacie jakieś inne lokalne gazety czy portale, to dajcie znak.
  5. Ja już kontaktuję się bezpośrednio z rodziną. A dokładnie to czekam akurat na odpowiedź od nich.
  6. Ze specjalnymi pozdrowieniami dla Kamienia i Agaty51 od mojej Lokatorki ;) [SIZE=1][/SIZE]
  7. Przesłałam juz opłatę. Wybaczcie, ale wpadam na dogo tylko na chwilkę i jeszcze nie ma nowego rozliczenia (ale wpłaty podochodziły).
  8. Ja bardzo poproszę o adres do wysyłki. Prosiłam Jolę o kilka szczegółów, m.in jakiej płci ma być dzieciaczek w drodze i takie tam... może będzie pamiętać, by zapytać. Bo nie wiem co mam zapakować jeszcze.
  9. Ja myślę, że wszyscy powolutku zapadamy już w sen zimowy;) Zrobiłam rozliczenie dla Gabi. Nie będzie mnie na dogomanii przez najbliższy tydzień lub dwa. Gdyby się przedłużało, to zrobię przelew w okolicach 20.11. i dam znak ZuziM. Proszę naszą wilczycę wygłaskać ode mnie:glaszcze:
  10. Zrobiłam nowe rozliczenie Dżerowe. Nie będzie mnie przez 1-2 tygodnie na dogomanii. Ale wyślę kasę terminowo i dam znak telefonicznie. Pozdrawiam! p.s. Dżerusiowi głaskanko przesyłam :)
  11. Ślicznie dzięki :loveu: Zaraz podam to na pierwszej stronie. Ładny tekst do ogłoszeń:cool3: [SIZE=1]edit. Przez najbliższy tydzień lub dwa może mnie nie być na dogo, ale jestem pod telefonem. Jeśli mogę jeszcze coś dodać, to zrobiłam porządek w pierwszym poście i zobaczyłam, że Kamysiowe allegro się skończyło.[/SIZE] Miziaki dla psiego archeologo-pracoholika:p
  12. Ja się tu zapiszę, ale zajrzę dopiero później :oops:
  13. Myszeńko jesteś słodka :loveu: Trzymajcie się cieplutko!
  14. Nikuś, kochanie, ty się lepiej nie wygłupiaj i wracaj szybko do formy...:kciuki:
  15. To prawda, ja sama bym sięnigdy nie podjęła "diagnozowania" na podstawie buzi. Ale dało mi to do myślenia, nie powiem :sad:
  16. Ja miałam straszne obawy jak to będzie z niepiciem piwka, bo my z mężem piwowarzy jesteśmy domowi :lol: Ale jakoś się od lutego trzymam i nawet mi nie brakuje. Odkryłam za to mnóstwo fajnych zastępczych napojów - np. bezalkoholową Bavarię z pszenicy (są też owocowe), podpiwek warmiński (pycha!), kwas chlebowy(rożne smaki, np. z suszonymi śliwkami), krzepiak (trochę jak jasne piwo z gruszką, ale bez alkoholu), bio-dar (jest zrobione z tego, co i ciemne piwo, ale bez alko). Wszędzie na tych napojach jest napisane, że są bardzo zdrowe i mają wiele mikroelementów. Podpiwek ma 0,05% alkoholu, podobno tyle co kefir :p Szczerze to zastanawiam się czy w ogóle wrócę do piwa, bo z tym zawsze jakiś kłopot - a to nie można prowadzić, a to głowa potem boli;), a to - zwłaszcza teraz - strach, żeby nie zaszkodziło, potem dojdzie kwestia opieki nad dzieckiem i karmienia, kiedy też nie można sobie zaszaleć. Polecam te produkty w razie apetytu na piwko, przeżyłam dzięki nim całe tegoroczne upalne lato :lol: I co ciekawe, ani razu jak do tej pory nie miałam ochoty na wino czy inne alkohole! I dobrze... o FASie czytałam jeszcze przed ciążą i nagle uświadomiłam sobie, że czasami w czasach, gdy pomagałam patologicznym rodzinom widziałam ten specyficzny wyraz twarzy u dzieci... a nie tylko o twarz tu chodzi przecież... :sad:
  17. Koruś, pamiętam, nie damy ci się zagubić maleńki.
  18. Ja mam tylko taką wieść, że otwarty jest już bazarek m.in. dla Rudzika. http://www.dogomania.pl/threads/195231-PIER%C5%9ACIONEK-zabaweczki-ciuszki-atlas-poradniki-na-Szyd%C5%82owiaki-i-Rudzika-16.11?p=15617049#post15617049
  19. Jak tak trochę dla żartu przypomnę, że Taks robi świetne kubraki dla psiaków, może i na dziecięcy śpiworek by się pokusiła? ;) A złotóweczki dla psiaków.
  20. Ja jestem :) Jako cichy ale wierny obserwator ;)
  21. Magda jestem, napisałam więcej w emailu. Postaram się pomóc jakoś rodzinie, takie zachowania trzeba po prostu nagradzać. Tylko ja w tej chwili jestem uzależniona od pomocy męża, jak mi spakuje paczkę i wyśle, to.... to gdzie ma ją wysłać???????????
×
×
  • Create New...