-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
[quote name='kapucynka'] A ludzie nie oddzwaniaja na ogłoszenia bez zdjęc, co potwierdza sama madcat1981, czyż nie? [/QUOTE] Rozumiem, że jesteś ową panią Ewą M. ? Niestety za mało w życiu zrobiłam psich ogłoszeń, żeby się kompetentnie wypowiadać. A na portelu nie ma możliwości załączenia zdjęcia, nie w wersji darmowej. "Moje" ogłoszenie wygląda tak: [URL]http://www.portel.pl/ogloszenia.php?slw=817488&zaa=2&CO=Szukaj[/URL] Wdzięczna będę za uwagi, tylko proszę bez uszczypliwości. I tak mam juz dosyć tego dogomaniackiego bagienka.
-
[quote name='madcat1981']Ze specjalnymi pozdrowieniami dla Kamienia i Agaty51 od mojej Lokatorki ;) [/QUOTE] [quote name='agata51']Dziękuję :multi: Ale miało być zdjęcie :mad: Cajus, ogromne dzięki :loveu: I jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy łożą i wszystkim, którzy są :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Zdjęcie było, ale już zniknęło:p To zresztą ta sama "fota", którą uraczyłam Cię ostatnio telefonicznie:cool3: Cajus, wielkie dzięki, zaraz wyślę pw. Co do ogłaszania lokalnego. Kamień ma u mnie stałe ogłoszenie na elbląskim portalu [URL="http://www.portel.pl"]www.portel.pl[/URL] (link jest w pierwszym poście). Owszem, miałam z niego dwukrotny odzew, ale nie taki jak bym sobie życzyła :roll: Dwukrotnie, mniej więcej w tym samym czasie odezwały się do mnie osoby, które znalazły w Elblągu psa (w typie husky) i chciały się upewnić, czy my go nie szukamy (w sensie czy ta znajda to nie Kamień). Czy on do huskyego podobny, to ja śmiem powątpiewać;) Wytłumaczyłam tym osobom (dziewczyna, chłopak), że my też szukamy domu a nie psa. Poleciłam ogłaszanie na dogomanii i zaoferowałam pomoc gdyby chcieli się psem zaopiekować. Niestety, pózniej się już nie odezwali. Mam nadzieję, że pies po prostu trafił tam, skąd się zawieruszył. Nie o tym jednak chciałam pisać (strasznie ostatnio marudzę:evil_lol:). W Elblągu jest możliwość ogłaszania psa w Dzienniku Elbląskim, ale są to koszty zwykłej reklamy. Kiedyś było to ok. 150 zł za kwadracik, nie sądzę by cena spadła. Do tego dopłata np. za projekt, emisję w wydaniu weekendowym czy kolor. Dziś nawet nie mogę sprawdzić tych informacji, bo nie ma ich na stronie internetowej :roll: Na terenie całego województwa, w tym w Dzienniku Elbląskim i Gazecie Olsztyńskiej można było kiedyś wysyłać sms z treścią ogłoszenia drobnego. Spróbowałam. Ucięli końcowe znaki, a na końcu zwykle jest nr telefonu :roll: Co zresztą można napisać w ok. 100 znakach :niewiem: Jeśli znacie jakieś inne lokalne gazety czy portale, to dajcie znak.
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Przesłałam juz opłatę. Wybaczcie, ale wpadam na dogo tylko na chwilkę i jeszcze nie ma nowego rozliczenia (ale wpłaty podochodziły). -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja myślę, że wszyscy powolutku zapadamy już w sen zimowy;) Zrobiłam rozliczenie dla Gabi. Nie będzie mnie na dogomanii przez najbliższy tydzień lub dwa. Gdyby się przedłużało, to zrobię przelew w okolicach 20.11. i dam znak ZuziM. Proszę naszą wilczycę wygłaskać ode mnie:glaszcze: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam nowe rozliczenie Dżerowe. Nie będzie mnie przez 1-2 tygodnie na dogomanii. Ale wyślę kasę terminowo i dam znak telefonicznie. Pozdrawiam! p.s. Dżerusiowi głaskanko przesyłam :) -
Ślicznie dzięki :loveu: Zaraz podam to na pierwszej stronie. Ładny tekst do ogłoszeń:cool3: [SIZE=1]edit. Przez najbliższy tydzień lub dwa może mnie nie być na dogo, ale jestem pod telefonem. Jeśli mogę jeszcze coś dodać, to zrobiłam porządek w pierwszym poście i zobaczyłam, że Kamysiowe allegro się skończyło.[/SIZE] Miziaki dla psiego archeologo-pracoholika:p
-
Prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na sterylizację
madcat1981 replied to dczn's topic in Sterylizacje
Ja się tu zapiszę, ale zajrzę dopiero później :oops: -
Jamniczo - mieszana galeria moich futrzaczków:)
madcat1981 replied to anetek100's topic in Foto Blogi
Nikuś, kochanie, ty się lepiej nie wygłupiaj i wracaj szybko do formy...:kciuki: -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
To prawda, ja sama bym sięnigdy nie podjęła "diagnozowania" na podstawie buzi. Ale dało mi to do myślenia, nie powiem :sad: -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Ja miałam straszne obawy jak to będzie z niepiciem piwka, bo my z mężem piwowarzy jesteśmy domowi :lol: Ale jakoś się od lutego trzymam i nawet mi nie brakuje. Odkryłam za to mnóstwo fajnych zastępczych napojów - np. bezalkoholową Bavarię z pszenicy (są też owocowe), podpiwek warmiński (pycha!), kwas chlebowy(rożne smaki, np. z suszonymi śliwkami), krzepiak (trochę jak jasne piwo z gruszką, ale bez alkoholu), bio-dar (jest zrobione z tego, co i ciemne piwo, ale bez alko). Wszędzie na tych napojach jest napisane, że są bardzo zdrowe i mają wiele mikroelementów. Podpiwek ma 0,05% alkoholu, podobno tyle co kefir :p Szczerze to zastanawiam się czy w ogóle wrócę do piwa, bo z tym zawsze jakiś kłopot - a to nie można prowadzić, a to głowa potem boli;), a to - zwłaszcza teraz - strach, żeby nie zaszkodziło, potem dojdzie kwestia opieki nad dzieckiem i karmienia, kiedy też nie można sobie zaszaleć. Polecam te produkty w razie apetytu na piwko, przeżyłam dzięki nim całe tegoroczne upalne lato :lol: I co ciekawe, ani razu jak do tej pory nie miałam ochoty na wino czy inne alkohole! I dobrze... o FASie czytałam jeszcze przed ciążą i nagle uświadomiłam sobie, że czasami w czasach, gdy pomagałam patologicznym rodzinom widziałam ten specyficzny wyraz twarzy u dzieci... a nie tylko o twarz tu chodzi przecież... :sad: -
Ja mam tylko taką wieść, że otwarty jest już bazarek m.in. dla Rudzika. http://www.dogomania.pl/threads/195231-PIER%C5%9ACIONEK-zabaweczki-ciuszki-atlas-poradniki-na-Szyd%C5%82owiaki-i-Rudzika-16.11?p=15617049#post15617049
-
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
madcat1981 replied to Shaluka's topic in Off Topic
Jak tak trochę dla żartu przypomnę, że Taks robi świetne kubraki dla psiaków, może i na dziecięcy śpiworek by się pokusiła? ;) A złotóweczki dla psiaków.