Ja wszak zaspamowałam z tym zamiarem, by i na karmę starczyło;)
Dziewczyny, zwłaszcza Kikou - moja wielka prosba o potwierdzanie na wątku czyja wpłata juz wpłynęła na konto. Najlepiej z kwotą - chyba że ktoś zastrzega by nie pisać, to jeszcze może zaprotestować:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Prosiłam znajomych o złotówkę, dwie, nie licząc tak prawdę mówiąc na wielkie zainteresowanie - zdarzało mi sie wykasować nie jedna taką wiadomość bez odpowiedzi:oops::oops::oops::oops:. A tu deklaracje pomocy wielu osób przerosły wielokrotnie moje oczekiwania. Ludzie, jesteście wielcy :D Z takimi ludźmi ten kraj ma jeszcze szansę:)
Olena84, dzięki, "znacząco młodsza" siostro :loveu: