Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Ojej, jak podobna do mojej suni:( lecę na wątek.
  2. Dzień dobry:) Ciotki kochane, skąd takie orginalne imię ma ten piesek?
  3. [quote name='idusiek'] [B][COLOR=#ff0000]Nadwyżkę ( 47 zł) pozwolicie ciotki,że przeznaczę na zagłodzoną i przerażoną Funię, którą dzisiaj zawiozłam z lecznicy do DT - wąztek założę jak będę mieć więcej siły [/COLOR][/B][/quote] Zdaje się, ze moja wpłata z końca sierpnia jeszcze nie doszła - ją też dorzuć Iduśku dla Funi - tak się mój pierwszy piesek nazywał [']:-( Jak będzie wątek, to proszę daj znak, może Funia będzie potrzebować Maksiowej deklaracji, to też przerzucę. Maksiu, ja jeszcze raz uciekniesz to cię złapię i wtedy dopiero pożałujesz:mad::mad::mad::eviltong: To będzie twój domek i Twoje Pańcia:loveu: głupolku, po co miałbyś uciekać:loveu:
  4. Ale ode mnie to jeszcze coś przyjdzie:evil_lol:
  5. W najbliższych dniach Kajtuś dostanie ode mnie zestaw ogłoszeń ze specjalnego bazarku usługowego.
  6. NO nie.....:loveu::-o:-o:-o:crazyeye::loveu::p:cool1: NO nie......:crazyeye::evil_lol::diabloti::loveu::p Ja chyba śpię i to mi się śni, prawda?:lol: Ale suuuuuuper! Jak się cieszę! Więcej szczegółow poprosimy!
  7. Można zbierać dalej:cool1::eviltong:
  8. hehehe, spokojnie, w trosce o twoje serce nie napiszę w jakim dziale:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale to było hmmm wieki temu:roll::cool1:
  9. Izzy, dzięki, nie wiem czego się obawiałas, ale jesteśmy z Tobą :calus:
  10. OK. A co??:razz::razz::razz:
  11. Wykupię mu na bazarku pakiet 10 ogłoszeń. Na razie tylko tyle:oops:
  12. Wpłynęło 40 zł od ala123 na wrzesień - serdecznie dziękujemy:cool1:
  13. Lucysxy - serdecznie dziękujemy za wpłatę 50 zl dla Marcela:loveu: Jest 367 zł:loveu:
  14. Nie nadążam z ogłaszaniem, ale tu na dogo jest bazarek ogłoszeniowy i kupię pakiety dla Mimi i Hektora. Jak się powtórzą, to chyba nie zaszkodzi?
  15. Super:) Jest taki bazarek ogłoszeniowy, wykupię pakiet ogłoszeń dla Maksa, bo samej na robienie brakuje mi czasu :(
  16. Zapisuję sie na wątek. Trzymam kciuki i jak mogę tak pomogę.
  17. Ode mnie już wysłane. I co, zdaje się ze uzbieramy?:lol:
  18. Ooooooooch:multi::multi::multi: Tak długo czekałam aż coś się w końcu wyjaśni:multi::multi::multi: spaniałe wiado mości, Bumel:loveu::loveu::loveu: Zapraszam Cię do odtańczenia ze mną tańca radości: :laola::laola::laola:.. a teraz mozesz juzsobie troszkępochipać;) Należy Ci się :loveu: Wspaniała akcja, gdyby tak każdy wybrał sobie jednego "Benza" i tak uparcie szukał mu domu!!!:diabloti: Gratulacje :D :D :D Benzik, trzymam za Ciebie kciuki w nowym domku:loveu::loveu::loveu: I koniecznie poproszę o zdjęcia jak juz będą:loveu::loveu::loveu::loveu: och, to wspaniały dzień pomimo tego, że poniedziałek:diabloti::loveu::multi::multi::multi:
  19. [quote name='jusstyna85'][CENTER][SIZE=5][COLOR=red][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]TAK PROSI O POMOC:[/SIZE] [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko3/Obraz088-1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]DEKLARACJE CO MIESIĄC: 10 zł Brysio 10 zł Izzie1983 10 Bico 5 zl madcat 20 zł Nataljo 30 zł Ana-bana 30 zł Ihabe 85 zł Robert515[/CENTER] [/quote] Może jak ktoś ma chwilkę czasu niech napisze do osób, które się deklarowały. Część mogła wypisaćc się z wątku jak tylko pojawiła się informacja o adopcji i po prostu nie wie jak teraz wygląda sytuacja.
  20. Obawiam się, ze to na spłatę hotelu w sierpniu...:-(
  21. No to ja też dam nie 10zł, a 20 zł i została "tylko" stówka:oops:
  22. Dorzucam dychę swojej comeisięcznej deklaracji. Stan skarpety na 30.08. = 809 zł
  23. Aleś spadł chłopie:crazyeye::crazyeye: Dorzuciłam dychę swojej deklaracji, mamy [B]na dzień 30.08. stan = 317 zł[/B]
×
×
  • Create New...