i ja się zapisuję i zakładam bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dwie-sliczne-recznie-robione-kamizelki-na-rumcajsa-do-16-08-a-143677/#post12751994[/url]
w jakim mieście znajduje się psina?
melduję (przepraszam, że z opóźnieniem, nie miałam dostępu dla neta), że niestety bazarek nie cieszył się zainteresowaniem :oops: tak więc, zero dochodu... :oops: zakończony, można usunąć z pierwszego postu :oops:
chciałabym poinformować, że z bazarku zostało zebrane 76zł dla niunki :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu: czy przelać na konto podane w pierwszym poście? :loveu::loveu::loveu:
[quote name='ihabe']dla mnie rewelacja.
Jeśli taki zostanie to poproszę wersję kolorową mi przesłać. Podrukuję i wywieszam.............. gdzie się da:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
wersja kolorowa:
[url=http://wyslijto.pl/plik/zeatyn2kqu]WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.[/url]
wersja czarno-biała:
[url=http://wyslijto.pl/plik/8ko3fz0q16]WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.[/url]
;)
proszę, wersję kolorową i czarno-białą:
[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/zuczek2kolor.jpg[/IMG]
[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/zuczekblackwhite.jpg[/IMG]
jesli sa uwagi to poprawię
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']To kto zrobi ładny plakacik dla Żuczka? :loveu:[/quote]
ja mogę zrobić ;) ale jutro z rana dopiero bądź dziś wieczorem, jeśli dostanę tekst.
chyba, że ktoś inny ma ochotę ;)