-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Jest ciągle wygłodniała ,jak dawałam jej kotleta to połknęła go w całości .Damy jej domek ,bo tu gdzie jest nie może pozostać:-(
-
Jeśli jest nad kolano to tylko ciutkę ,trudno mi tak dokładnie powiedzieć bo gdy tam wchodze zlewają mi się w jedno kłebowisko ogonów :roll:
-
Totalna paranoja:mad:
-
dzisiaj jest około 6 nowych jutro wrzuce resztę zdjęc z piątku
-
DZisiaj zabierałam jej koleżanke z boksu ,a ona z tą samą nadzieją myślała że ja przychodze po nią .Powiedziałam jej sunia zaczekaj ja tu po Ciebie na pewno wrócę ....:-(:-( Jej KOLezance się poszcześciło pojechała do domu tymczasowego do GAJOWEJ.CHCiałabym dla niej też tak wspaniałego miejsca...
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']to bidulka rzeczywiście ma zraniony nosek. W świetle widać, że jest krew :-( Funi należą się peony za wyciągnięcie tego wielkiego biedaka, Gajowej za przygarnięcie. Gajowa - mąż ma Twój numer. Napisz mi proszę jakim samochodem będziesz, jaki kolor, żeby łatwo się odnaleźć. ;)[/quote] A Rodzicom Maciusia za wspaniałą współpracę i dogranie akcji.:loveu:
-
jeśli ma być zmiana imienia to niech będzie ZUZA ,też na Z bo to mi do niej pasuje:cool3::cool3: TA sunia bedzie dla swojej pani lub pana najcudowniejszą osobą pod słońcem ,jest w niej tyle pokładów miłości że to jej serduszko aż się z piersi wyrywa żeby kochać .TO wielki zaszczyt zostać włascicielem takiego psa:iloveyou::iloveyou: TAk smutno patrzyła gdy ja zostawiałam ,dobra bo już ryczę będzie tego ....
-
[quote name='*Gajowa*']Śliczna z niej sunia, łagodna dla ludzi i zwierząt - ideał po prostu. Jutro rano odbieram sunię na parkingu Sadyba Best Mall o 7 rano. Mam nadzieję, że osoba wioząca jest wyposażona w mój nr telefonu. W podróży zawsze może zdarzyć się opóźnienie więc dobrze być w kontakcie telefonicznym. Aha pomyślcie nad zmianą imienia suni. Nie mogę wołać na nią Zosia ze względu na najbliższych sąsiadów :evil_lol: .[/quote] Tak ma do Ciebie numer.DZiękuję za wszystko i trzymam kciuki za koniec akcji.;)
-
Test na kota zdany na 6 z plusem ,polizała kota i miała go w dalekim powazaniu ,także Zośka jest dziewczyna super:multi::multi:
-
zaraz przetestuje swojego ..........trudno:cool3::cool3:
-
zośka jest cudowna ,biega po całym podwórku i jest szczęśliwa uwielbia dzieci ,przetestowałam swoją dwuletnią córeczkę chciała ją cały czas lizać .Jest łagodna i bardzo barzo kochana .NIe :lol::lol:długo wyruszamy do Krasnegostawu.
-
Wsztstko dograne >zoŚka trzymaj siĘ ,
-
Jezu nikt sie nie odezwał same odmowy czekam na sms od Lary i to już chyba wszystko by było.......
-
POTRZEBUJEMY ODPOWIEDZI JUTRO DO GODZ 10 RANO BO INACZEJ NIE ZDĄZYMY SUKI ZABRAĆ ZE SCHRONU ,tel 601-071-963
-
[CENTER]TRZymaj się ZOSIU [/CENTER]
-
cały czas kombinujemy ...
-
[quote name='Lara']No wlasnie jakie macie kontakty w schronisku, da sie sunie wyciagnac? Bedzie miala ksiazeczke zdrowia? Jakies szczepienia miala, pchly, odrobaczanie? Dowiesz sie Funia i dasz nam znac (mnie albo Gajowej)? Ja musze pogadac z mezem, moze mi sie uda wyrwac z domu o swicie po Zosie na Sadybe. Daleko to nie jest, ale czasowo jakies 40minut w jedna strone. Jutro dam znac.[/quote] książeczka powinna być oraz wścieklizna,wyciągniemy ją po prostu jako na fundacje i nie mają prawa nam nie wydać:cool3:
-
Błagaj ja LARA!!!!!
-
ile tych folii ma być może coś znajdę ,ale nie mam tego dużo
-
cały czas telefonicznie zgrywam terminy ,bo ZOSIA ma jechać z Rodzicami Maciusia do Warszawy z niedzieli na poniedz.ok 3 w nocy ,w Warszawie mają być na 7 ,i ktoś nam jest potrzebny aby z pod SADYBY BEST MOL [kino trójwymiarowe,nie wiem czy dobrze napisałam] z parkingu przed godz 7 zabrał ZOSIE do KONSTANCINA Jeziornej na miejsce docelowe. .I tu jest problem bo nie mamy łącznika z pod kina na miejsce a to już jutro .MUszę jeszcze pojechać po nią do schronu ,tam nie wiadomo jak może być ,boję się że to może się nie udać.....Z pod kina do konstancina jest ok 10 km
-
już ostatnio brakuje mi tej siły ,niestety ale to straszna prawda ....boję sie czasem że pójde w cholere i tam więcej nie przyjde ,tylko jak ja to zwierzętom wytłumaczę ???
-
no to jak w końcu ,bo nie kumam nic już????
-
nie wiem dokładnie bo wczoraj była zadyma w schronie i zamiast zająć się psami żarłam się a KIerowniczkiem ale myśle ze ok 20
-
[URL=http://img338.imageshack.us/my.php?image=dsc00392ng8.jpg][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5755/dsc00392ng8.th.jpg[/IMG][/URL] mam 8 zdjęc szczeniaków i tylko jedno mi wskoczyło ,próbuje od 30 minut i nic ,spróbuje jutro
-
Widziałam cię dzisiaj sunieczko ,matko jaka ona bidna :placz::placz: