-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
nie poszli ,nie poszli tylko jest taka jazda z innym psem ,że od dwóch dni nic nie robię tylko wiszę na telefonie ,ale sprawa się klaruje. ale co do naszych maleńkich to nic nie wiem ,niestety .Jestem w piątek w schronie i zrobię zdjęcia tym nowym małym ,a było ich ostatnio w środe ok 30 nowo przywiezionych ...:crazyeye::crazyeye:
-
moja kochana sunieczka ,tak o niej myślę zeby znalazł się dom taki jak jej koleżance KORUNI niedawno .Byłaby to bajka...
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
słuchajcie od nas tam jest ponad 1000km ,za benzynę 350zł reszta zarobek ale nie każdy jest altruista ,dogomaniakiem i bierze wolne w pracy zeby się przejechać .Po prostu chce zarobić ,wcale nie twiedzę ze to mało ale to jest 12godz jazdy w jedna stronę , i pogoda jest jaka jest. dzwoniłam już w dwa\miejsca [nic z tego] ,zaraz mam jeszcze dwie osoby sprawdze i dam znać -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
jest wpłata od IRENAKI.,jest transport ale kosztuje 900zł i facet jedzie we wtorek .Bardzo nam pasuje ,ale nie mamy tyle kasy. -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
tylko pieniadze dzielą go od domku ,a tych jeszcze nie mamy .Przypominam .że w poniedziałek kończy się tymczas i on musi we wtorek jechać do wrocławia już .... bo wtedy jak nie uzbieramy to wielka klapa i rozpacz....:shake: -
[quote name='Koperek']Puść mi opis i fotki na pw- wstawię na dobermanowe forum ;) Oprócz tego tutaj masz wątek dobków do adopcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nadzieja-dobermana-aktualne-info-www-nadzieja-dobermana-pl-pomoz-dobeczkom-35110/[/URL][/quote] jutro to zrobię bo zasypiam na stojąco ,właściwie dzisiaj bo to już 00;30 dobranoc
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img155.imageshack.us/my.php?image=foto031jj0.jpg"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/842/foto031jj0.th.jpg[/IMG][/URL] oto ROLFIK wpatrzony w drzwi....ale to zdjęcie z przed kilku dni -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
podaj telefony do tych osób będę dzwonić. kto może podać mi link do wątku transportowego ,nie czaję tego bo jestem tu nie dawna i nie moge znależć. -
biedulko wykocham cię w piątek,czekaj na mnie będe !!!
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']transport może być ,ale kasy nie ma .GAdałam z gościem od transportu SELMY i ma mi dać znać jutro ,może by pojechał ,ale to będzie koszt bo on za friko niestety nie jeżdzi ,ale jest solidny i warty zachodu bo już z nim mieliśmy przyjemność i spisał się na 6:loveu:.MA zajrzeć w grafik w pracy i jak godziny pozwolą to myślę ze nie ma problemu ,ale w razie czego trzeba mieć coś w zapasie bo 100% pewności nie mam przynajmniej do jutra.....także kombinujemy słonka intensywnie ...........;););)[/quote] taka sprawa na tę chwilę -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Odwrotnie - jest kasa nie ma transportu:cool3:[/quote] transport może być ,ale kasy nie ma .GAdałam z gościem od transportu SELMY i ma mi dać znać jutro ,może by pojechał ,ale to będzie koszt bo on za friko niestety nie jeżdzi ,ale jest solidny i warty zachodu bo już z nim mieliśmy przyjemność i spisał się na 6:loveu:.MA zajrzeć w grafik w pracy i jak godziny pozwolą to myślę ze nie ma problemu ,ale w razie czego trzeba mieć coś w zapasie bo 100% pewności nie mam przynajmniej do jutra.....także kombinujemy słonka intensywnie ...........;););) -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi:dzięki;) -
Jak cioteczka woli może być ,może z BIANKI spłyną dobre fluidy na sunię i następna która mam w planie będzie mogła się tu pokazać . potrzebny mi namiar do konkretnej osoby od dobermanów ,bo ta sunia jest trochę taka właśnie i jest w złej kondycji,wymaga pomocy jak najszybciej:shake: zdjęcia obiecuję ,że sie poprawię ale robię je z ukrycia i dlatego są jakie są ,ale będą lepsze i więcej dopiero w piątek ,bo wtedy tam bedę
-
CO WY NA IMIĘ BLANKA dla naszej suńki?????:cool3::cool3::cool3: to imię z germańskiego oznacza ;jasna ,biała = a taka ma być przecież jej przyszłość
-
[quote name='beka']Biedne suczydło. musimy jej znaleźć dt..[/quote] koniecznie ,ona na zdjęciach jeszcze tak zle nie wygląda ale zobaczyłybyście ja w boksie to rozpacz w kratkę ona się boi nawet oddychać.....cała sobą przeprasza ,że żyje...........:placz::placz::placz:
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Kasa się znajdzie a pytałas dziewczyny z Wrocławia o transport? Znam parę jesli nikt nie pytał.[/quote] Nie pytałam ,bo nie potrafię jeszcze poruszać się na dogo ,to moje początki i słabo czaję te wszystkie niuanse ,jeśli możesz to bardzo proszę zrób to,ja pytałam już osobę od nas zgadza się ,ale to duży koszt i dopiero da znać jutro -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
ROLFIK DZIĘKUJE WSZYSTKIM KOCHANYM DZIEWCZYNKOM ZA TAK PIĘKNIE PRZEPROWADZONĄ AKCJĘ :iloveyou::iloveyou::iloveyou:I PROSI O PIENIĄŻKI NA TRANSPORT BO BEZ NICH NIESTETY NIE BĘDZIE SZCZEŚLIWEGO KOŃCA .ZEBY DOMEK MU NIE UCIEKŁ . DO PONIEDZIAŁKU MUSIMY UZBIERAĆ KASĘ BO TYLKO TYLE MAMY CZASU , -
prosze odwiedzcie tą biedną suczynkę !!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz:
-
Beka napisz jak tam malenka bo bardzo sie martwię
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
zaraz\Tola poda konto na transport dla ROLFA -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Telefon w pierwszym poście to tel. do Magdy tej która opiekuje się ROLFIM -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
jest dom dzwoniła pani z Wrocławia ,można go przywozić nawet zaraz ,BŁagamy o TRANSPORT .młoda kobieta z dziećmi ,chce go jak najszybciej i nieważne jest dla niej nic poza szczęściem psa:multi::multi::multi::multi: -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
no i co dodzwoniłyście sie do opiekunki ROLFIKA??? czy ja dobrze zrozumiałam ,czyżby coś sie dla niego znalazło????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
zrobię to oczywiście jestem w schronie raz w tyg. a czasami dwa
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
można dzwonić numer jest dobry,ona była u tej pani od DT i może nie wzięła kom.przed chwilą z nią rozmawiałam