Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. nie poszli ,nie poszli tylko jest taka jazda z innym psem ,że od dwóch dni nic nie robię tylko wiszę na telefonie ,ale sprawa się klaruje. ale co do naszych maleńkich to nic nie wiem ,niestety .Jestem w piątek w schronie i zrobię zdjęcia tym nowym małym ,a było ich ostatnio w środe ok 30 nowo przywiezionych ...:crazyeye::crazyeye:
  2. moja kochana sunieczka ,tak o niej myślę zeby znalazł się dom taki jak jej koleżance KORUNI niedawno .Byłaby to bajka...
  3. słuchajcie od nas tam jest ponad 1000km ,za benzynę 350zł reszta zarobek ale nie każdy jest altruista ,dogomaniakiem i bierze wolne w pracy zeby się przejechać .Po prostu chce zarobić ,wcale nie twiedzę ze to mało ale to jest 12godz jazdy w jedna stronę , i pogoda jest jaka jest. dzwoniłam już w dwa\miejsca [nic z tego] ,zaraz mam jeszcze dwie osoby sprawdze i dam znać
  4. jest wpłata od IRENAKI.,jest transport ale kosztuje 900zł i facet jedzie we wtorek .Bardzo nam pasuje ,ale nie mamy tyle kasy.
  5. tylko pieniadze dzielą go od domku ,a tych jeszcze nie mamy .Przypominam .że w poniedziałek kończy się tymczas i on musi we wtorek jechać do wrocławia już .... bo wtedy jak nie uzbieramy to wielka klapa i rozpacz....:shake:
  6. [quote name='Koperek']Puść mi opis i fotki na pw- wstawię na dobermanowe forum ;) Oprócz tego tutaj masz wątek dobków do adopcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nadzieja-dobermana-aktualne-info-www-nadzieja-dobermana-pl-pomoz-dobeczkom-35110/[/URL][/quote] jutro to zrobię bo zasypiam na stojąco ,właściwie dzisiaj bo to już 00;30 dobranoc
  7. [URL="http://img155.imageshack.us/my.php?image=foto031jj0.jpg"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/842/foto031jj0.th.jpg[/IMG][/URL] oto ROLFIK wpatrzony w drzwi....ale to zdjęcie z przed kilku dni
  8. podaj telefony do tych osób będę dzwonić. kto może podać mi link do wątku transportowego ,nie czaję tego bo jestem tu nie dawna i nie moge znależć.
  9. biedulko wykocham cię w piątek,czekaj na mnie będe !!!
  10. [quote name='funia']transport może być ,ale kasy nie ma .GAdałam z gościem od transportu SELMY i ma mi dać znać jutro ,może by pojechał ,ale to będzie koszt bo on za friko niestety nie jeżdzi ,ale jest solidny i warty zachodu bo już z nim mieliśmy przyjemność i spisał się na 6:loveu:.MA zajrzeć w grafik w pracy i jak godziny pozwolą to myślę ze nie ma problemu ,ale w razie czego trzeba mieć coś w zapasie bo 100% pewności nie mam przynajmniej do jutra.....także kombinujemy słonka intensywnie ...........;););)[/quote] taka sprawa na tę chwilę
  11. [quote name='Tola']Odwrotnie - jest kasa nie ma transportu:cool3:[/quote] transport może być ,ale kasy nie ma .GAdałam z gościem od transportu SELMY i ma mi dać znać jutro ,może by pojechał ,ale to będzie koszt bo on za friko niestety nie jeżdzi ,ale jest solidny i warty zachodu bo już z nim mieliśmy przyjemność i spisał się na 6:loveu:.MA zajrzeć w grafik w pracy i jak godziny pozwolą to myślę ze nie ma problemu ,ale w razie czego trzeba mieć coś w zapasie bo 100% pewności nie mam przynajmniej do jutra.....także kombinujemy słonka intensywnie ...........;););)
  12. :multi::multi::multi:dzięki;)
  13. Jak cioteczka woli może być ,może z BIANKI spłyną dobre fluidy na sunię i następna która mam w planie będzie mogła się tu pokazać . potrzebny mi namiar do konkretnej osoby od dobermanów ,bo ta sunia jest trochę taka właśnie i jest w złej kondycji,wymaga pomocy jak najszybciej:shake: zdjęcia obiecuję ,że sie poprawię ale robię je z ukrycia i dlatego są jakie są ,ale będą lepsze i więcej dopiero w piątek ,bo wtedy tam bedę
  14. CO WY NA IMIĘ BLANKA dla naszej suńki?????:cool3::cool3::cool3: to imię z germańskiego oznacza ;jasna ,biała = a taka ma być przecież jej przyszłość
  15. [quote name='beka']Biedne suczydło. musimy jej znaleźć dt..[/quote] koniecznie ,ona na zdjęciach jeszcze tak zle nie wygląda ale zobaczyłybyście ja w boksie to rozpacz w kratkę ona się boi nawet oddychać.....cała sobą przeprasza ,że żyje...........:placz::placz::placz:
  16. [quote name='mysza 1']Kasa się znajdzie a pytałas dziewczyny z Wrocławia o transport? Znam parę jesli nikt nie pytał.[/quote] Nie pytałam ,bo nie potrafię jeszcze poruszać się na dogo ,to moje początki i słabo czaję te wszystkie niuanse ,jeśli możesz to bardzo proszę zrób to,ja pytałam już osobę od nas zgadza się ,ale to duży koszt i dopiero da znać jutro
  17. ROLFIK DZIĘKUJE WSZYSTKIM KOCHANYM DZIEWCZYNKOM ZA TAK PIĘKNIE PRZEPROWADZONĄ AKCJĘ :iloveyou::iloveyou::iloveyou:I PROSI O PIENIĄŻKI NA TRANSPORT BO BEZ NICH NIESTETY NIE BĘDZIE SZCZEŚLIWEGO KOŃCA .ZEBY DOMEK MU NIE UCIEKŁ . DO PONIEDZIAŁKU MUSIMY UZBIERAĆ KASĘ BO TYLKO TYLE MAMY CZASU ,
  18. prosze odwiedzcie tą biedną suczynkę !!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz:
  19. Beka napisz jak tam malenka bo bardzo sie martwię
  20. zaraz\Tola poda konto na transport dla ROLFA
  21. Telefon w pierwszym poście to tel. do Magdy tej która opiekuje się ROLFIM
  22. jest dom dzwoniła pani z Wrocławia ,można go przywozić nawet zaraz ,BŁagamy o TRANSPORT .młoda kobieta z dziećmi ,chce go jak najszybciej i nieważne jest dla niej nic poza szczęściem psa:multi::multi::multi::multi:
  23. no i co dodzwoniłyście sie do opiekunki ROLFIKA??? czy ja dobrze zrozumiałam ,czyżby coś sie dla niego znalazło????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  24. zrobię to oczywiście jestem w schronie raz w tyg. a czasami dwa
  25. można dzwonić numer jest dobry,ona była u tej pani od DT i może nie wzięła kom.przed chwilą z nią rozmawiałam
×
×
  • Create New...