-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4571/dsc00723o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img9/dsc00723o.jpg/1/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/dsc00723o.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9349/dsc00709.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img511/dsc00709.jpg/1/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/dsc00709.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] tu podobno psy są wyprowadzane
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7783/dsc00700.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img12/dsc00700.jpg/1/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/dsc00700.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]główny hol a z boku są wejścia do boksów ocieplanych oczywiście
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4753/dsc00717.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img407/dsc00717.jpg/1/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/dsc00717.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2827/dsc00686o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img7/dsc00686o.jpg/1/"]ale miski co? czyste ,błyszczące a u nas do mycia służy stara szczota która ma 10 włosów wyliniałych i cuchnących.Wisi na kołku koło kwarantanny i straszy swoim zajebistym wygladem.:crazyeye:Ale jest dobra ,chłopcy ją lubią przyzwyczaili sie do niej ,a po co zmieniac cos co się sprawdza!!!:evil_lol:Czasami potrafi sie szczocia zgubić i wtedy kurcze miski trochę brudne sa ,ale tylko wtedy.... [/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3637/dsc00735.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img54/dsc00735.jpg/1/][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/dsc00735.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]gbinet
-
Sory nie potrafie odwracać ,tak wyglądają boksy dla psów w Lublinie .Gdy są sprzątane pieski są na wybiegu.Boksy są ogrzewane
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5755/dsc00698.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img14/dsc00698.jpg/1/"]Zdjecia poniżej pokazują warunki w schronie lubelskim.Standard jest wysoki.Nie wnikam w to jakie są relacje kierownictwo-wolontariusze ,bo różnie sie słyszy.Ja chce pokazać jak wygląda schron.A robi wrazenie i to duże. [/URL]
-
Matka tego czarnego nie bardzo chciała się nimi zajmować ,miała bardzo poranione do krwi cycuszki i siniaki .Aczkolwiek ,jak się już podłączyły to stała cierpliwie
-
Maleńke jestem całym sercem z wami ,lepiej nie mogłyście trafić .Wytrzymajcie ,bo teraz ma być już tylko lepiej. Jogi ,czy ta z noskiem może nie przeżyć???:roll:
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
U Maniusia bez zmian:shake: -
Na tym zdjęciu wyżej ta Zółta wygląda jak surykatka z Animal Planet -identiko.
-
CZekam z nadzieja ,że jogi dzisiaj coś napisze o tych bidach.Boze ,a ile ich odeszło wcześniej jak nas nie było w schronie:-( i nikt tego tak nie kontrolował ,male padały jak muchy .:shake:
-
Boze ty mój ,moje suńki maleńkie .Pojechałyscie po prezent jakim jest nowe wspaniałe życie ,dzięki wam .
-
No to czekamy .....
-
czyli jechałyby dwie sunie tak ??
-
PiS grzmi - sterylizacja jest okaleczeniem zwierzęcia!
funia replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Sterylizacje
Boże co to za prymityw i czub napisał ,dno totalne .:crazyeye:Senyszyn straciła u mnie wszystko .A niby to stary babon 26 lat pomaga zwierzętom bezdomnym,a właśnie skąd się one wzięły?? -
To tylko Nosatka ,czy jeszcze jakiś sczeniak?
-
A jak z transportem tej Nosatki do Jogi ?? kto ja zawiezie ?
-
BURKA/MISIA ma wspaniały Dom w Krakowie!!!! Czekała na niego ponad 2 lata!
funia replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ale błyskawiczne szczęście:crazyeye: -
Niedługo będą zdjęcia tej suni to wstawię .Ma dwa lata ,pchły chodzą po niej całymi stadami . Sory przecież to wątek Normana:oops:
-
Ada ty się tak do Helgi nie przyzwyczajaj ;) bo zaraz na nową Chatę trzeba lecieć :cool3:
-
Już wszystko wiem,Lucynka obsolutnie nie zgodziła się na powrót Normana do SZczebrzeszyna . Także .ciotki działajmy bo Norman czeka !!!!!!! Roozmawiałam przed chwilą z Zurdo ,jest następna tragedia suka collie na łańcuchu zagłodzona okolice SZczebrzeszyna :angryy:{znowu}
-
rozmawiałam z Magdą ,mówi ze nikt taki nie był w otoczeniu psa .Właściciel to młody ,szczupły i wysoki . Może ktoś w klinice kto się nim zajmował nie był dla niego miły i zapamiętał to ,a moze ktoś z obsługi go uderzył jak mu sprzątał????
-
Tak ,wszystko to wiem .Sledzę od początku losy Normana . Ale jeśli nic innego sie nie znajdzie to co wtedy?:shake: Jeśli chodzi o reakcję na tego chłopa to nie wiem,ale zadzwonie do Magdy i zapytam .