Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4571/dsc00723o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img9/dsc00723o.jpg/1/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/dsc00723o.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9349/dsc00709.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img511/dsc00709.jpg/1/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/dsc00709.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] tu podobno psy są wyprowadzane
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7783/dsc00700.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img12/dsc00700.jpg/1/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/dsc00700.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]główny hol a z boku są wejścia do boksów ocieplanych oczywiście
  4. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4753/dsc00717.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img407/dsc00717.jpg/1/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/dsc00717.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2827/dsc00686o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img7/dsc00686o.jpg/1/"]ale miski co? czyste ,błyszczące a u nas do mycia służy stara szczota która ma 10 włosów wyliniałych i cuchnących.Wisi na kołku koło kwarantanny i straszy swoim zajebistym wygladem.:crazyeye:Ale jest dobra ,chłopcy ją lubią przyzwyczaili sie do niej ,a po co zmieniac cos co się sprawdza!!!:evil_lol:Czasami potrafi sie szczocia zgubić i wtedy kurcze miski trochę brudne sa ,ale tylko wtedy.... [/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3637/dsc00735.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img54/dsc00735.jpg/1/][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/dsc00735.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]gbinet
  7. Sory nie potrafie odwracać ,tak wyglądają boksy dla psów w Lublinie .Gdy są sprzątane pieski są na wybiegu.Boksy są ogrzewane
  8. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5755/dsc00698.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img14/dsc00698.jpg/1/"]Zdjecia poniżej pokazują warunki w schronie lubelskim.Standard jest wysoki.Nie wnikam w to jakie są relacje kierownictwo-wolontariusze ,bo różnie sie słyszy.Ja chce pokazać jak wygląda schron.A robi wrazenie i to duże. [/URL]
  9. Matka tego czarnego nie bardzo chciała się nimi zajmować ,miała bardzo poranione do krwi cycuszki i siniaki .Aczkolwiek ,jak się już podłączyły to stała cierpliwie
  10. Maleńke jestem całym sercem z wami ,lepiej nie mogłyście trafić .Wytrzymajcie ,bo teraz ma być już tylko lepiej. Jogi ,czy ta z noskiem może nie przeżyć???:roll:
  11. U Maniusia bez zmian:shake:
  12. Na tym zdjęciu wyżej ta Zółta wygląda jak surykatka z Animal Planet -identiko.
  13. CZekam z nadzieja ,że jogi dzisiaj coś napisze o tych bidach.Boze ,a ile ich odeszło wcześniej jak nas nie było w schronie:-( i nikt tego tak nie kontrolował ,male padały jak muchy .:shake:
  14. Boze ty mój ,moje suńki maleńkie .Pojechałyscie po prezent jakim jest nowe wspaniałe życie ,dzięki wam .
  15. No to czekamy .....
  16. czyli jechałyby dwie sunie tak ??
  17. Boże co to za prymityw i czub napisał ,dno totalne .:crazyeye:Senyszyn straciła u mnie wszystko .A niby to stary babon 26 lat pomaga zwierzętom bezdomnym,a właśnie skąd się one wzięły??
  18. To tylko Nosatka ,czy jeszcze jakiś sczeniak?
  19. A jak z transportem tej Nosatki do Jogi ?? kto ja zawiezie ?
  20. Ale błyskawiczne szczęście:crazyeye:
  21. Niedługo będą zdjęcia tej suni to wstawię .Ma dwa lata ,pchły chodzą po niej całymi stadami . Sory przecież to wątek Normana:oops:
  22. Ada ty się tak do Helgi nie przyzwyczajaj ;) bo zaraz na nową Chatę trzeba lecieć :cool3:
  23. Już wszystko wiem,Lucynka obsolutnie nie zgodziła się na powrót Normana do SZczebrzeszyna . Także .ciotki działajmy bo Norman czeka !!!!!!! Roozmawiałam przed chwilą z Zurdo ,jest następna tragedia suka collie na łańcuchu zagłodzona okolice SZczebrzeszyna :angryy:{znowu}
  24. rozmawiałam z Magdą ,mówi ze nikt taki nie był w otoczeniu psa .Właściciel to młody ,szczupły i wysoki . Może ktoś w klinice kto się nim zajmował nie był dla niego miły i zapamiętał to ,a moze ktoś z obsługi go uderzył jak mu sprzątał????
  25. Tak ,wszystko to wiem .Sledzę od początku losy Normana . Ale jeśli nic innego sie nie znajdzie to co wtedy?:shake: Jeśli chodzi o reakcję na tego chłopa to nie wiem,ale zadzwonie do Magdy i zapytam .
×
×
  • Create New...