Jump to content
Dogomania

gosia15

Members
  • Posts

    567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia15

  1. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Kobiór- znaleziono psa w typie AST[/B] Wczoraj późnym wieczorem psiak szukał schronienia na jednej z posesji w okolicach zalewu w Kobiórze. Stamtąd pies został zabrany do Punktu Zatrzymań Bezdomnych Zwierząt w Kobiórze. Pies jest młody, zadbany pewnie długo się nie błąkał. Wygląda na to, że się komuś zgubił. Mam nadzieję, że właściciele będą go szukać. [B]Proszę o ogłoszenia na różnych stronach o psach zaginionych. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/210/14278857vj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3483/77681985gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2682/49082911gp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7163/62103490gl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1148/43646832pz2.jpg[/IMG] [/B] __________________ [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kobior-punkt-zatrzyman-bezdomnych-zwierzat-127482/#post11457901"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8430/30715042kd4.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/statusicon/user_online.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=11587965"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/report.gif[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/progress.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/editpost.php?do=editpost&p=11587965"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/edit.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=11587965"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/quote.gif[/IMG][/URL]
  2. [CENTER][COLOR=DarkRed][SIZE=5][B][FONT=Arial Black][SIZE=4]WĄTEK OGÓLNY KOBIÓRSKICH PSIAKÓW:[/SIZE] [/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kobior-punkt-zatrzyman-bezdomnych-zwierzat-takie-malenkie-schronisko-127482/[/URL] :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: [B][COLOR=DarkRed][SIZE=7][FONT=Comic Sans MS]27 luty 2009- już w nowym, kochającym domu ! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [/CENTER] [COLOR=Navy][SIZE=2][B][SIZE=3] 29 stycznia 2009r.: [/SIZE][/B][COLOR=DarkGreen][B][SIZE=4]Okres kwarantanny minął, nikt Astka nie szukał, Astek jest bezdomny[/SIZE][/B] :shake:. Allegro Astka: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.allegro.pl/item558330392_roczny_amstaff_szuka_nowego_pana.html"]Roczny amstaff szuka nowego pana. (558330392) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [CENTER] :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: [/CENTER] [COLOR=Navy][SIZE=2][B][SIZE=3]11 stycznia 2009r.:[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] Wczoraj późnym wieczorem psiak szukał schronienia na jednej z posesji w okolicach zalewu w Kobiórze. Stamtąd pies został zabrany do przytuliska. Pies jest młody, zadbany pewnie długo się nie błąkał. Wygląda na to, że się komuś zgubił. Mam nadzieję, że właściciele będą go szukać. [B]Proszę o ogłoszenia na różnych stronach o psach zaginionych. [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/210/14278857vj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3483/77681985gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2682/49082911gp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7163/62103490gl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1148/43646832pz2.jpg[/IMG] [/B]
  3. [B]WAŻNE- KOPIUJĘ Z WĄTKU KOBIÓRSKICH PSIAKÓW: [/B] [CENTER][CENTER][B]Ostrzeżenie ![/B][/CENTER] [/CENTER] Przekazano mi wiadomość by[COLOR=red] uważać na rodzinę[/COLOR] prawdopodobnie Romów [COLOR=red]mieszkających na południu Polski a dokładniej z [B]TARNOWA[/B].[/COLOR] Wyszukuje ona [COLOR=red]psy na portalach aukcyjnych[/COLOR], [COLOR=red]w schroniskach[/COLOR] i w innych możliwych miejscach gdzie są one oddawane praktycznie za darmo. Stawia na konkretne [COLOR=red]PSY RASY [B]AMSTAFF I ROTTWEILLER[/B][/COLOR], Ich [COLOR=red]Cel to [B]WALKI PSOW I SZKOLENIE DO WALK[/B][/COLOR] W ZAGROŻENIU MOGA BYC TAKZE INNE [B][COLOR=red]BULLOWATE[/COLOR][/B] ale tez i [B][COLOR=red]BOKSERY[/COLOR][/B] Mimo, iż są z południa Polski szukają nawet w Warszawie. Dlatego bardzo ważne jest, [U]by to ostrzeżenie trafiło w każdy zakątek Polski [/U]do wszystkich osób, które mogą im przeszkodzić. Jedna z dogomaniaczek (basiagk) trafiła do tej rodziny w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Czujna postawa i odpowiednia rozmowa wyjaśniły wszystko. Rodzina przyznała, że jak nie zaadoptują tego psa to na allegro maja upatrzone inne. Członek tejże rodziny podjął temat psich walk wykazując się na ten temat wiedzą. Wiedzą, której nie posiada osoba niemająca styczności z takimi rzeczami. To nie była wiedza czysto teoretyczna wyczytana na Internecie czy zasłyszana w radiu…. Zacytuję teraz osobę, która była na tej wizycie przedadopcyjnej: „Byłam u nich na wizycie przedadopcyjnej. Rodzina tak na oko romska, mieli już 2 nakazy eksmisji. Rotacja psów w ich domu była duża. Mieli dziadka, po którego śmierci zostały dwa kundelki. Chcieli je uśpić ale dozorczyni wybłagała moją sąsiadkę zęby wzięła jedna sunię. Gdy ta tam poszła, dzieciak właśnie kopnął suńkę, a ten niby amstaff psisko miało z 80 kg, o którym ci opowiadano leżał na zanieczyszczonej szmacie, robił pod siebie. Podobno ostatnio był tam jakiś szczeniak ale już zniknął. Te rzeczy wiem od sąsiadki bo ona zna tę rodzinkę. Błagała mnie żeby im żadnego psa nie dawać, bo psy są okropnie traktowane. A moje spostrzeżenia. Chłopak niestety wygadał się na temat kumpli którzy organizują walki psów na działkach. Opowiadał, że niby uratowali sunię amstaffke przed śmiercią ale oddali ją kumplowi na rozmnażanie a gdy opowiadał o tym wielkim amstaffie jak go tresował wspomniał o biciu smyczą. A alarm wszczęłam, bo pokazali mi inne psy które szukają na allegro gdyby ta adopcja nie doszła do skutku. Wyszukałam ludzi i daje wszystkim znać. A o krakowskim schronie mówił szczególnie, że tam dzwoni i pisze ale nikt nie odpowiada. Uwaga! Ci ludzie bardzo dobrze grają!” Końcówka ich numeru telefonu …..225 [CENTER][CENTER]Nie bądź bierny/-a i przekaż tę wiadomość dalej. [/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER]Tu chodzi o życie naszych mniejszych braci!!!!!!![/CENTER] [/CENTER] Zainteresowanych dokładniejszymi danymi na temat opisanej rodziny udziela Basia pod adresem mailowym: [COLOR=blue][email protected][/COLOR] __________________
  4. Co prawda nie mamy takich psiaków, ale będę ludziom rozpowiadać.
  5. Debata na temat rasy w toku :evil_lol:... Termin kolejnego posiedzenia wyznaczam na... jutro :evil_lol::evil_lol:
  6. Serdeczne podziękowania dla [B][I]malade[/I][/B], za zrobienie plakatu kobiórskim psiakom [CENTER]:Rose: [LEFT]Oto link do plakatu: [URL]http://i40.tinypic.com/2cxaq2x.jpg[/URL] A to plakat w pomniejszeniu: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8853/2cxaq2xkb1.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  7. [quote name='D&J']Gosiu, skoro masz dwa identyczne psy tzn. że to rasowe. No bo kundelki dwa identyczne? Tylko tak patrzę co to za rasa, hmmm wilczur miniatura (wersja toy)?[/quote] Nie. Ciotki nie wiedzą? Przecież to rasa [B]LENIWIEC PODKOŁDERNIK :evil_lol:[/B]
  8. [quote name='brazowa1']Po prostu Gosia poleciala na urode Zuzi,spojrzmy prawdzie w oczy ;) :)[/quote] No to mnie ciotki zdemaskowały :oops: :oops: :oops: :diabloti:
  9. [quote name='zulugula'] Gosiu :loveu: ona by się chyba załamała, gdyby musiała taki domek opuścić.[/quote] Hm...:hmmmm:, tego nie wiem- ale wiem, że to ja bym się załamała :evil_lol:.
  10. [quote name='GrubbaRybba']A ja piszę tylko aby pozdrowić i poprosić i wymizianie psiaków od ciotki Rybby. :loveu:[/quote] Cioteczko Rybbo- psiaki wymiziane :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  11. [quote name='magda222']Wczoraj miałam przyjemność być pierwszy raz u gosi15 w domu. Poznałam jej męża,Axelka i Zuzię.I wiecie co?!Głaskałam Zuzkę!!! Sama do mnie podeszła :loveu: Oczywiście na początku powarkiwała,ale nie szła "do siebie".Axel non stop się pchał pod ręce do głaskania i chyba mu pozazdrościła ;) W pierwszej chwili myslałam,że to Axel do mnie podbiega.Oni są nie do odróżnienia.Dopiero jak gosia15 zamarła w miejscu mówiąc:"To Zuzia",wtedy ja też...zamarłam :lol:[/quote] Boszsze! :multi: Jak miło widzieć Magdę na wątku Zuziny... :loveu:
  12. Dokładnie. Na kanapie i pod kołderką panci...:shake:
  13. Grażynko, na Twój widok wszystkie futra radośnie wystawiają nochale, nawet w niepogodę :razz:
  14. [quote name='magda222']A Ty po dyżurze i na dogo siedzisz?Pewnie zmęczona... Planuje spacer z psiakami w sobotę lub niedzielę albo i w sobotę i niedzielę:) Jak nie będziesz mogła to zwerbuję kogoś.Chyba będę mogła je wyprowadzić nawet jak Ciebie ze mną nie będzie?[/quote] W sobotę i niedzielę jestem na uczelni- cały dzień :placz:. Pewnie, że będziesz mogła beze mnie. A jak ktoś jeszcze jest chętny, to cudownie :multi:. Powiadomię wcześniej panią prowadzącą "punkt".
  15. [quote name='magda222']Sorry :oops::oops::oops::oops::oops:[/quote] Spoko- jeszcze będziesz miała okazję się poprawić :evil_lol:.
  16. [quote name='magda222'] Gosia15 dzięki za gościnę :loveu:[/quote] Gościnę?! Gdybyś choć skosztowała tego, co mój TZ z takim namaszczeniem dla nas ugotował, mogłabyś dziękować :mad: :diabloti:.
  17. To ja już oczyma duszy widzę radośnie merdające ogony na kolejnym spacerku... :grins: [CENTER] :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run: [/CENTER]
  18. [quote name='danielka92'] postaram się wieczorem porobić trochę ogłoszeń. trzeba im szybko znaleźć dom:)[/quote] W chwili obecnej psiaki mają Allegro zrobione przez Magdę222 :loveu: (wyróżnione i pogrubione :p). Wszelkie ogłoszenia mile widziane :lol:. W imieniu psiaków dziękuję cioteczkom za okazane zainteresowanie :loveu:.
  19. [quote name='Edi100'] Mam pytanko, czy nie było u Was psa, którego mam w podpisie? Ten pierwszy z lewej. Szukam Go tak długo:([/quote] Nie ma tam takiego pieska. Jak będę w "punkcie" to zapytam, czy kiedyś nie było. Ten banerek nie otwiera się w wątek, a chciałabym pokazać im więcej fotek.
  20. [quote name='kaja555']aleście dały czadu - Gosia15 - super wątek!:crazyeye:[/quote] Super wątek- tylko dzięki odwiedzającym go cioteczkom :loveu: ! I dzięki Magdzie, która z Tychów do Kobióra na piechotkę przez las przyszła, żeby się z pieskami spotkać :Rose: !
  21. "Żeby tylko efekty były..." Zmówię krótką modlitwę... ;)
  22. Super! Masz dobrą rękę do ogłoszeń :loveu:. I wielkie serducho dla psiaków :p.
  23. [CENTER]MAGDA... :Rose: :Rose: :Rose: [/CENTER]
  24. To może spotkajmy się jutro- np. pod tesco lub w innym dowolnym miejscu :razz:. Kupimy szelki i wypijemy kaffkę. A może i cioteczkę Grażynkę odwiedzimy :eviltong:
×
×
  • Create New...