Jump to content
Dogomania

gosia15

Members
  • Posts

    567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia15

  1. Magdziu, najwyżej podeślę Ci moją córkę, bo maua_czarna mają sesję... Chyba, że wybierzemy się w tygodniu. Ja mogę jutro, pojutrze lub we wtorek przyszłego tygodnia.
  2. Na moje oko nie ma żadnych objawów chorobowych. Po prostu na kolejnych spacerach jest mniej żwawa i rozbrykana. Chociaż, gdy przyszliśmy, cieszyła się na nasz widok ogromnie :loveu:. Wetka widziała ją przy okazji szczepienia Astka.
  3. [quote name='magda222']Myślisz,że naprawdę odchodzi...? :-([/quote] W jej wieku to raczej nie chwilowe obniżenie formy. Choć bardzo bym chciała, by tak było.
  4. [SIZE=3][FONT=System]FUNIA. Funia się zmienia... Na ostatnim spacerku już nie tak wesoła i żwawa jak przed dwoma tygodniami, gdy ostatni raz ją widziałam. Schudła. Być może nie zauważyłabym tego, gdybym widywała ją codziennie, jednak okres dwóch tygodni mojej nieobecności w schronisku pozwolił zauważyć różnicę. Schudła. I posmutniała. Z całego serca życzę Funi ciepłego domu w ten jej życia wieczór..., choć Funia nie prosi o nic - Funia cichutko odchodzi... [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1803/p1000633gv5.jpg[/IMG] Wracajac ze spaceru położyła się przed bramą w śniegu. Nie chciała wejść na teren przytuliska. A ja nie mogłam jej zabrać... [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4042/p1000621km5.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE]
  5. [B]c.d. fotek ze spaceru 31 stycznia: [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy][SIZE=6]FUNIA: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6361/p1000617qb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5065/p1000618ez3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9666/p1000620on5.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/909/p1000632ke3.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4341/p1000638vi1.jpg[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
  6. Dziękuję za ogłoszenia na innych forach :loveu:. Na następny spacer będę mogła iść dopiero za dwa tygodnie :shake:, więc tymczasem jedyne fotki bez kagańca to te z pierwszego postu (w kojcu), niestety. [B]grazyna9915- [/B]jak się zgłasza prośbę o przeniesienie wątku? :hmmmm: Bo jak sama zacznę kombinować, to znowu będzie: [CENTER]:user: :comp26: :wallbash: [/CENTER]
  7. [quote name='magda222'][B][SIZE=3]Co????!!!!???? I ja nic o tym nie wiem???!!!???[/SIZE][/B] :mad: :angryy: [B][SIZE=3]Mój Dredzik :loveu:[/SIZE][/B][/quote] I ja nie wiedziałam. Było to w tym dniu, gdy zrobiłam mu allegro:diabloti:. Już je przerobiłam dla Norki, żeby się nie zmarnowało ;).
  8. [B]c.d. fotek ze spaceru 31 stycznia: [COLOR=Navy][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]REKSIO[/SIZE] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=Navy][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Black][FONT=Arial][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2893/p1000604lg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9730/p1000606zq9.jpg[/IMG] [SIZE=6][B][COLOR=Navy][FONT=Comic Sans MS] MAJA: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9799/p1000597tf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6999/p1000598wu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4063/p1000602yo3.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE] [/FONT][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=Navy][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
  9. [B]c.d. fotek ze spaceru 31 stycznia: [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy][SIZE=5]NORKA [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8200/p1000592av3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4333/p1000593bh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8030/p1000596ke0.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6905/p1000628zy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9781/p1000623te6.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4290/p1000616xb7.jpg[/IMG] __________________
  11. [FONT=Arial Black]Astek był wczoraj na spacerku. Kochane psisko, energia go rozpiera. Początkowo szamotał się na smyczy, później szedł już znośnie. Głaskaliśmy go i drapali za uszami do woli. Zero agresji do ludzi. Na inne napotkane psy- szczekał. Potrzebuje domu najlepiej bez innych psów, i pana, który "wymęczy" go spacerami i szkoleniem. To jeszcze dzieciak. Weterynarz ocenił jego wiek na 1 rok. W ciasnym kojcu energia go rozpiera, a potencjał marnuje... [SIZE=3][COLOR=Navy]Opiekun zgodził się na wyprowadzenie przez nas Astka pod warunkiem, że będzie w kagańcu. Ten kaganiec Astkowi baaardzo nie spasował. Najpierw zanurzał go w śniegu, a następnie parskał :roll: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1435/p1000641sb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7595/p1000642le2.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4112/p1000629yk4.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT] __________________
  12. [CENTER][COLOR=DarkRed][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS]Od środy, 28 stycznia, [B]AZYL MA DOM !!! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][LEFT][COLOR=DarkRed][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][B][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4744/p1000202vu2.jpg[/IMG] [COLOR=Black][SIZE=3] Wiem tylko tyle, że znalazł dom w Kobiórze. Będę go wypatrywać na spacerkach :loveu:. [/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [/CENTER]
  13. [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6905/p1000628zy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9781/p1000623te6.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4290/p1000616xb7.jpg[/IMG]
  14. [FONT=Arial Black]Astek był wczoraj na spacerku. Kochane psisko, energia go rozpiera. Początkowo szamotał się na smyczy, później szedł już znośnie. Głaskaliśmy go i drapali za uszami do woli. Zero agresji do ludzi. Na inne napotkane psy- szczekał. Potrzebuje domu najlepiej bez innych psów, i pana, który "wymęczy" go spacerami i szkoleniem. To jeszcze dzieciak. Weterynarz ocenił jego wiek na 1 rok. W ciasnym kojcu energia go rozpiera, a potencjał marnuje... [SIZE=3][COLOR=Navy]Opiekun zgodził się na wyprowadzenie przez nas Astka pod warunkiem, że będzie w kagańcu. Ten kaganiec Astkowi baaardzo nie spasował. Najpierw zanurzał go w śniegu, a następnie parskał :roll: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1435/p1000641sb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7595/p1000642le2.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4112/p1000629yk4.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B]Nasz Astek nadal w schronie :shake:. Okres kwarantanny minął, psiak został zaszczepiony i bardzo, bardzo prosi o dom :modla: :modla: :modla:. [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=DarkGreen] Zrobiłam mu Allegro- wyróżnione i pogrubione. [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][URL="http://www.allegro.pl/item542561307_kobior_cudowny_astek_czeka_na_swoj_dom.html"]KOBIÓR !!! Cudowny ASTEK czeka na swój dom !!! (542561307) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [COLOR=DarkGreen][SIZE=3][FONT=Arial Black]Osobny wątek ASTKA: [/FONT][/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/kobior-astek-nadal-w-schronie-129045/[/URL]
  16. [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B]Nasz Astek nadal w schronie :shake:. Okres kwarantanny minął, psiak został zaszczepiony i bardzo, bardzo prosi o dom :modla: :modla: :modla: . [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]Zrobiłam mu Allegro- wyróżnione i pogrubione. [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][url=http://www.allegro.pl/item542561307_kobior_cudowny_astek_czeka_na_swoj_dom.html]KOBIÓR !!! Cudowny ASTEK czeka na swój dom !!! (542561307) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/CENTER]
  17. Zrobiłam Azylkowi Allegro: [url=http://www.allegro.pl/item541057680_kobior_cudowny_azyl_czeka_na_swoj_dom.html]KOBIÓR !!! Cudowny AZYL czeka na swój dom !!! (541057680) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Moje pierwsze :p. Następne będzie lepsze :eviltong:.
  18. No, to się wam musieli ludziska przyglądać...:evil_lol:
  19. [U][B]magda222[/B][/U] jak było na spacerku? :roll: Ciekawość mnie gnębi :eviltong:.
  20. [quote name='grazyna9915']Gosiu odkurz ją również z myślą o Kacperku. On potrzebuje pomocy nawet z zaświatów.[/quote] :shake: nie będzie łatwo..., ale..., z Bożą pomocą...;) ...to zmówię krótką modlitwę...:razz:
  21. [quote name='grazyna9915']Gosia rozglądaj się dobrze po Kobiórze. :lol: Prawdopodobnie adoptowana sunia to Kika z tego wątku: [IMG]http://123havefun.com/%21/%21/punkty/obr/punkty_123bloger_com_54.gif[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kika-czy-zycie-ma-tylko-zla-strone-121545-post10968180/#post10968180"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1163/68584070vy1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Na pewno jej nie przegapię. Wygląda jak siostra mojego Akselka. Na widok tej rasy serducho bije mi mocniej :eviltong:.
  22. [quote name='gosia15']Domku! domku! przybądź![/quote] [CENTER]:hmmmm: ...mój TZ mówi do mnie "wiedźmo".... ...a ja mu nie wierzyłam... ...no, to odkurzę swoją starą szklaną kulę...:diabloti: [/CENTER]
  23. Strona jamników i jamnikowatych do adopcji: [CENTER][url=http://sherry-niunia.home.pl/utanhus/]Jamniki i mixy jamnikow - szukamy domow!!!![/url] [/CENTER] Dobre ciotki umieściły tam naszą Norkę :p.
  24. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f5cde1a162857c87.html"]tania2.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/URL] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f2ef667a9a6d990a.html]tania3.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4885e630e7499307.html]tania1.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl[/url] To są linki do fotek Tani w jpg.
  25. Nikt go nie szuka. Kwarantanna kończy się jutro. Od niedzieli będziemy szukać mu nowego domu.
×
×
  • Create New...