-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
No własnie nie mam gdzie oO Białystok jest chyba zbyt zacofany, żeby były dostepne kapoki DLA PSÓW. omry- a daj spokój, pies uwielbia wodę a po chwili się topi, woda jej wlatuje do noska i pyszczka i mamo ratuj ratuj ja ją na ręce biore i całe ręce podrapane :P i tak co chwila. a na dodatek wychodzi z wody i się tzęsie jakby zima była.
-
kkanarekk- no właśnie ezydog wydaje mi się fajniejszy, ale kosztuje prawie 2 razy więcej niż trixie: [url]http://pelna-miska.pl/pl/p/EzyDog-kapok-SeaVest-Micro-M2XS-czerwony/3978[/url] i mam dylemat.. do tego jeszcze na pełnej misce nie ma rozmiaru Daisowego...
-
Co do kapoka.. Ja chcę dla Daisolka kupić ale chyba wezmę z trixie bo najtańszy. Niby sucza umie pływać, ale jakoś nie kmini, że ma też tylne łapy do machania, a że ona traci grunt nawet jak jest płytko bo małe to to to nie potrafi daleko pływać bo zaraz jej zadek leci w dół i się topi.. Więc kapok chyba powinien być ok? Dodatkowo ćwiczymy świadomość tylnych łap itp ale jednak na ponad 3tyg nad jeziorem codzienne kąpiele to warto się zabezpieczyć. Tak jak kiedyś bała się pływać tak teraz jak widzi wodę to ciągnie jak parowóz i tylko czeka, żeby rzucić piłeczkę i po nią popłynąć.
-
Ciesze sie, ze dotarly :) Matko jak one cieniutko wyglądają przy obróżkach ^^
-
No gdzież wątek umiera! :) Ja czekam na Furkidzy, lada dzień zamawiamy Activdogi z Olą i chcę poprosić o kawałek tej pianki na podkładzie, żeby zobaczyć jak to wygląda, bo już teraz bym wzięła do superbohaterów ale nie ma czerwonej pianki.. Temu może do jelonków weźmiemy źółtą.
-
Będzie będzie, w przyszłym tygodniu powinny ^^
-
[url]http://img696.imageshack.us/img696/2319/mollyspacerek1404116.jpg[/url] 'Ciociu mama mnie nie kocha :<' Ale Mollcia będzie wymiziana przez tydzień! xDDD
-
Przyznać się, kto kupił Furkidzy Day on Bahama? :P Oprócz mnie, bo 2 sztuki kupiłam, na próbę dla Daisolka i dla Molly.
-
Mollisia! <333 Dziękujemy za fotkę:** Ta jej mina jak na obozie przychodziła z żalem do mnie i kładła pyszczek na łóżko 'ciociu one się ze mną nie bawią' (inne psy) <333 bezcenne. A ile wspomnień i fotek będzie z majówki, a ile z obozu! <333333
-
Powiedzcie mi, dla jakiego psa nadaje się ta zabawka: [url]http://e-pazur.com/index.php?p3394,trixie-zabawka-terry-toys-lateksowa-9-11cm[/url] będzie za mała dla spaniela? No i jaką wziąć dlugość szarpaka też dla spaniela?
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
I tak już uwieczniłaś w swojej galerii w zdjęciu ze słit buziaczkiem z Molcią. Zrobimy se takie tam w StolYcy <33 -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
nasze teeż? proooszę! :** -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Hahaha z Wawki będzie mega pro fot, z okazji środy też dam trochu :PP A z OZP to już u brata zamówiłam kartę 16gb więc fot ma być meega dużo!!! -
[url]http://img846.imageshack.us/img846/8315/img0207in.jpg[/url] żŁów i spaniel! <33 omomomomoo! :PPP
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
no chyba proste? <3 wgl Księżniczka kończy w środę 4 lata... Jakąś słit focię walnę, a co ! <33 -
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
[img]http://i41.tinypic.com/xp3db7.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/snyus5.jpg[/img] Dzisiejsza Księżniczka <33 -
Molowe razem z nami jadą <33 Ale raczej na 3 i 4 <3333
-
Madra ciocia wita rude i zolwiowe :**
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Bo jednak nie bylysmy w parku? tak. wymiziam ja mentalnie z pg18 <3 -
od forever? <3 tyryryryry. co u Mollci?
-
E tam. Znajdzie się ktoś. Jeszcze nie każdy pewny czy jedzie i w ogóle. U nas zależy jaka kadra będzie na jakich turnusach.
-
taa. na 3 i 4. ew. 2 i 3 ; DD
-
a co, miałam płakać? :DDDD kwiecień, maj, LIPIEC, SIERPIEŃ OLA!<3 [url]http://demotywatory.pl/3739054/Zajebistosc[/url] ahahahaha patrz. Widzisz? XDD
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Bo to nieogar taki ; D Ooo, wgl pokochała moją poduszkę tą dużą i se wskakuje na nią i śpi. Ubiła już jedną leżącą bliżej biurka więc zawsze muszę ją tak kłaść. a, że ciągle ją drapie to pozaciągala ją i kocyk tam teraz ma -.-