Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Bo nie widzę sensu wydawać 15 zł na bilet dla psa, którego w każdej chwili mogę wziąć na kolana :)) Nigdy jej nie kupowałam. Bo nawet mi na informacji na dworcu mówili, że dla takiego małego psa nie trzeba.
  2. Trzymamy trzymamy :P Tylko trzeba napisać, że się chce te boczne kółka ^^ My zamawiałyśmy bez, bo nam niepotrzebne w sumie. Ja też już trochę się pozbyłam zbędnych rzeczy, ale jeszcze muszę :)) Sama mam zamiart wypróbować tą piankę, czerwony podkład, żółta pianka i nitka i tasma jelonkowa <33
  3. No i wrażenia po dzisiejszej podróży.. Konduktor się przyczepił, że nie mam dla psa biletu, pies leżał na kocyku obok.. Wzięłam więc psa na kolana, ja powiedziałam, że dla niej nie potrzebuję biletu, a konduktor, że kto mi takich głupot naopowiadał.. Ale się więcej nie czepiał, potem pies znowu leżał na kocu to jak wszedł konduktor do przedziału to się już nie rzucał..
  4. No właśnie wszyscy zamulają.. Eta, co do szelek.. Guardy się przekręcają, temu ja wszystkie sprzedałam :> A norwegi są pro, uwielbiam nasze szele, Daisy też :loveu:
  5. Teoretycznie tylko dorosły może z psem, tydzień temu jechałam na trasie Gdańsk-Wrocław na odcinku Białystok-Częstochowa TLK i pies bezprzypałowo leżał obok mnie na kocyku. Co prawda york, ale ja też niepełnoletnia, pies bez smyczy i konduktor zero reakcji na psa :) Zobaczymy jak jutro będzie.
  6. Ok :> Eeej ludzie nie zamulajcie! 2 msc do obozu, w tamtym roku już wszyscy się nakręcali! :PP
  7. Ja za obróżkę 1,5 cm zatrzask z polarem itp powinnam zapłacić 28.25 ... A z AD wychodzi ok 20-22 zł więc jest duuża różnica... vege*- że superbohaterowie? dla mnie są najśliczniejszym wzorkiem z jelonkami. Rączka mi jakoś nie przeszkadza, tak wyszło bo musi mieć długie ukośne paski bo inaczej jej w pachy wchodzą.
  8. westie_justa- dzięki, nam też się bardzo podobają :) anorektyczna.nerka- nie wrzynają, tak wygląda, bo pies ma dłuższą sierść, tak to nawet łap nie dotyka. Jak będzie ogolona na lato to pokażę jak faktycznie na niej leżą. Sierść jest za długa, temu tak wygląda. Ale psu ani trochę nie przeszkadzają.
  9. Księżniczki w swoich pro Activdogowych siostrzanych szeleczkach <33 Daisolek ma 1,5 cm a przód 2 cm+ polarek, Molly 2,5 cm a przód 3 cm+ polarek. Są prawie idealnie wymierzone :)) I baardzo wygodne dla psów. Tylko musimy do nich dokupić chabrowe smyczki. Kolorki trochę wyszły przekłamane, najbliżej tych realnych są na pierwszym foto. [IMG]http://i50.tinypic.com/353e439.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/25zmfso.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/293bxoy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/j0inub.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2mhzq8j.jpg[/IMG] Jutro jeszcze wrzucę fotki obróżek Furkidz Day on Bahama :)) Również obu panienek.
  10. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3897/img0575yr.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5665/img0573oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5493/img0571yf.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3466/img0570te.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1rr94y.jpg[/IMG]
  11. Pozdrowienia z Częstochowy :) [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1408/img0566kk.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2710/img0565b.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7399/img0564sf.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3098/img0562wl.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3073/img0561o.jpg[/IMG]
  12. W sobotę <333
  13. Ty miałaś jakiś? Hahahaha. Ja tam pamiętam mikser pod domkiem nr 21 <33
  14. Kadra ma, ale ja w tym roku biorę własny osobisty, bo nie lubię biegać po domkach w poszukiwaniu jego ;D
  15. jasne. yhy. tak. wierzę Ci. 10.44 widzę Cię przed moim pociągiem! xDD Mama mi każe iść w piątek do szkoły :C Ale spoko, z Ciocią Lompcią se pogadam o egzaminach, pochwalę się. Tak tak pójdziemy razem do MC :***
  16. Dzięki Ola. Tak się spodziewałam, że się wywalę z pociągu i nikt nie będzie na mnie czekał. Kto do Was przyjeżdża?
  17. Hmmm, pomyślmy jakich gości ? :PP Łaa, pochwalę się, że przez najbliższy tydzień będzie aż za dużo siostrzanych fotek <33333
  18. Lets go piggy chyba nie będzie za bardzo widać? Z tych najładniejszy bezapelacyjnie Green Pearl <33
  19. Czy Wam też nie odpisuje Activdog? I ja i Ola pisałyśmy na oba adresy i cisza...
  20. Taa, na komary to mało co działa oO jak lubisz zupki, to miske czy cos :)) Linka to w sumie nie dla kazdego sie przydaje, bo nie kazdy zostawia psa przed domkiem ;]] Latarka tez jest przydatna.. ; > I tak najlepszą rzeczą do domku jest wiatrak.... W te upały akurat!
  21. Hej :> Pierwszy raz jedziesz? Ja Daisy kupuję co roku obrożę Kiltixa- niezawodna. Kiedyś używałam Fiprexa i obroży z Beaphara ale pies dziwnie reagował.. A ile smaczków... Zależy jaki pies :P Smaki są potrzebne na posłuszeństwo i na agility jeśli się biega na smaczki. Tzn zależy czy Twój pies woli zabawkę czy smakołyki. Sklep zwykły spożywczy jest zaraz obok ośrodka, tam sami możemy chodzić (za zgodą i wiedzą kadry). Mamy wspólne wyjścia np w czasie zajęć drugiej grupy do miasta, tam jest Biedronka, zoologiczny również- z deka ubogi, ale jakieś smaki zawsze są. No i inne spożywcze itp ;]] Jak masz jeszcze jakieśp pytania to wal śmiało ^^
  22. Jak myślicie, dla 12kg spanielki lepiej norwegi 2 cm przód 2,5 + polar czy całość 2,5 cm a przód 3+polar?
  23. No ja zrobiłam z normalnej taśmy nośnej.. Nie kminie czemu. Może bo wtedy źle wyszły.. Nie mam pojecia. Hmm ZeroDC?
  24. Ja zamawiałam dla Daisolka szelki... Ja też dostałam odpowiedź, że już nie szyją, ale, ze mi już wcześniej szyli itp i teraz im wysłałam model szelek dobrych na Daisy to uszyją... oO
  25. bazylowa- swietne szelki! Zazdroszczę idealnego modelu.. U nas przez sierść do końca nie widać gdzie są naprawdę szelki... barberry- no własnie Daisy kiedys nie lubiła, bała się wejść trochę głębiej a teraz kocha oO Nawet nie pamiętam kiedy jej się tak odmieniło. A pływanie jej na łapy dobrze robi, bo wizyta u weta znowu się odłożyła...
×
×
  • Create New...