Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. No zatrzask za duży na nią.. Czemu nie wzięłaś bez podszycia? Miałabyś 1,5 i mniejszy zatrzask. Ja rozkminiam czy właśnie nie wziąć np martingale, bo jednak przy 2 cm te zatrzaski są duże, w Furkidzie też ;//
  2. Widocznie nie mają mniejszych. Było trzeba poprosić bez eko, dostalabyś obrożę 1,5 cm i zatrzask do 1,5 cm. A skoro z eko to od razu zatrzask do 2 cm idzie. Skąd mieli wiedziec o jaki konkretnie chodzi Ci zatrzask? Taki pasował, taki dali. Ja planuję dla swojej zamówić AD myszki czerwone 2 cm ale bez pokładu żadnego chyba i Furkidza jakiegoś, ale nie wiem jakiego.. Kuszą mnie truskaweczki (są super dziewczęce <33) i cuś jeszcze.. Jutro może pokażę jak wygląda 2 cm na mojej, dla mnie lepiej 1,5 cm ale na 2 cm pies w ogóle się nie dusi.
  3. Obróżka za smutna jak dla mnie :) No ale to jest na podkładzie 1,5 cm, tak? + eko skórka to dali zatrzask na 2 cm, no nie mogli mniejszego widocznie. Nie chodzi, żeby dac jak najmniejszy, ale żeby do szerokści obroży pasowal. Za szeroka obroża, no trudno taką szerokość sama wybrałaś :)) Napisz do nich, spytaj. Ale wątpię. Z ciekawości, ile dałaś?
  4. [url]http://globaldogshop.com/images/products/5651-Rogz__Alpinist_K2_Lime_Large_Dog_Harness.jpg[/url] <33 I jeszcze czerwone miękkie i lekkie. [url]http://globaldogshop.com/images/products/5649-Rogz_Alpinist_K2_Red_Large_Dog_Harness.jpg[/url]
  5. Aa, to spoko ;> Ja bym widziała swoją w limonkowych juliusach.. *.* EDIT: Jaki wzorek AD pasuje do limonkowego podkładu? :D
  6. A to szele z DS? :D Fajne, tylko te napisy jakoś duże się wydają ;P
  7. maryg22- a mogłabyś pokazać swoją cziłkę w tych szelach? :D
  8. Moje PW chyba też nie dochodzi, albo nie jest odczytywane..
  9. W Zoonaturze w Galerii Podlaskiej pamiętam, że kiedyś dużo było ^^ No i ja je widuję na hali Reala, Carrefoura itp.
  10. Taa, ta czekoladka fajna była ;D I Ola pojechała do domu.. :placz: The Molowe Team znowu razem :loveu:
  11. No ale jednak czymś się różnią..
  12. Stoję przed wyborem nowej pasty do zębów dla mojej yorczycy, bo ma trochę kamienia głównie na górnych kłach.. I nie wiem czy wybrać Stoma Żel, Petosan czy Orozyme.. Skłaniam się ku Petosanowi, ale może ktoś się wypowie, która pasta jest najskuteczniejsza?
  13. a dlaczego akurat skóra? :) większość będzie się szybko niszczyć i farbować psu sierść...
  14. @Pestka a aganela nie szuka przypadkiem skórzanej obroży? Bo nigdy nie słyszałam, żeby DS miało skórzane oO
  15. Melduję, że Ola cała i zdrowa dojechała do Białegostoku :loveu:
  16. Jeeej jaki lansik <3
  17. Niezależnie czy Furkidz czy jakaś inna obroża, ale generalnie przychodzi 2 dni po nadaniu.. Teoretycznie priorytet powinien być na następny dzień, no ale nie zawsze tak jest. Bodajże po 14 dniach można złożyć reklamację, ale myślę, że możesz skoczyć na pocztę i sprawdzić czy nie ma paczki, bo czasami listonoszowi faktycznie nie chce się zostawić awizo.. Monika i Max- nie widać zdjęcia. Wejdz na imageshack.us i tam załaduj z dysku ;]]
  18. Ja wiem, ja wiem! :D Dogstyle : >> Ale dostępna też i oryginalnie pochodzi z Furkidza.
  19. Mamo Kangurzyco OZP4 wraca dopiero 17 sierpnia ;D Czyli w piątek. A my chyba nie mamy co pisać za bardzo ^^ Jak ogarnę foty to i tutaj wstawię.
  20. Dobranoc Siostra ;**
  21. Nawet ładny ;) Tylko mógł być trochę jaśniejszy. Skąd masz foto?
  22. Ta kurde grupowe, a widać tylko Daisolkową smycz hahahahaha <33
  23. Całe szczęście w tym roku byłyśmy u kadry, z którą super się dogadywałyśmy, a p. Karolina bardzo dobrze szkoli ^^ Ceść Molowe :C
  24. Mam pytanie co do tych przepisów: Serowe Kosteczki skladniki: 2 szklanki maki razowej 1 i 1/4 szklanki utartego zoltego sera 2 zabki drobno pokrojonego czosnku 1/2 szklanki oleju roslinnego 5 lyzek stolowych wody Make, ser, olej i czosnek wymieszac (mozna uzyc miksera), stoponiowo dodajac wode. Ciasto rozwalkowac do grubosci ok. 1 cm i uzywajac foremki wyciac ksztalt kosci (ja lepie kuleczki). Piec w temperaturze ok. 200 stopni c przez 10-15 minut, az ciasteczka sie przyrumienia. Przechowywac w szczelnym pojemniku lub w lodowce. Ciasteczka wątrobowe: 3 jaja 1/3 szklanki oleju 0,5 kg wątroby (surowej) 1 ząbek czosnku ok. 2 szklanek mąki Ubić lekko jajka, dolać olej, wrzucamy czosnek, wymieszać. Wątróbkę przekręcić przez maszynkę do mięsa. Dodać tyle mąki, żeby mieć gęstość przeciętnego ciasta (niezbyt płynne). Wyłożyć na blachę, pomagając sobie łopatką. Piec w nagrzanym piekarniku 15-30 minut, w temp 220 stopni. Kiedy powierzchnia jest sucha i zaczyna się rumienić na brzegach, sprawdzamy patyczkiem czy jest upieczone. Jeżeli patyczek wkłuty w środek wychodzi suchy, to jest upieczone. Kroić na kawałki i wyłożyć do wystygnięcia. Jeżeli chcemy żeby ciasteczka były bardziej suche i twarde, włożyć kawałki na blachę i suszymy w lekko ciepłym piekarniku około 30 minut Ile z tego wychodzi tych ciastek?
  25. No ja listę ogólną też mam, ale dokładnie ile czego to nie..
×
×
  • Create New...