Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. Śliczne psiątko. Ależ on musi tęsknić :( Sprawdzaliście czy ma czipa ?
  2. śliczna mordeczka co z tym biedakiem począć ?
  3. [quote name='ULKA12']A wie ktoś za co Gonie66 zbanowali????[/QUOTE] I na jak długo ? Bo tęsknimy.... ;)
  4. Czy są jakieś wieści o Karmelku z jego nowego domku ? Już się chłopak zaaklimatyzował ?
  5. Na wątku jestem już od jakiegoś czasu. Podczytuję na bieżąco :)
  6. przed chwilką wysłałam moją deklarację dla Stiviego
  7. [quote name='jusstyna85']Może ktoś zasponsoruje wyróżnione allegro za 12,50[/QUOTE] Zasponsoruję chętnie. Tylko tyle niestety mogę zrobić :( Poproszę o nr konta
  8. [quote name='marta0731']Moim zdaniem koniec czasu na "tiu tiu tiu jest ślicznie" Ja osobiście nie wiem, czy Grina jest w hotelu, nie będę pisać reszty obaw:roll: I nie będę się bała, że "ktoś" mi napisze, że robię dym na wątku, bo chyba jednak wręcz trzeba go zrobić:angryy:[/QUOTE] Marto, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Niestety mam złe doświadczenia z innymi hotelikami na dogo :( Na początku wszystko było super, były informacje, zdjęcia a po jakimś czasie właściciel hoteliku nagle milknie... Co się dzieje ? Czy tak trudno wejść raz na jakiś czas i napisać kilka słów o psiaku ? Jestem zaniepokojona....
  9. [quote name='Molli'] 8 stycznia po Karmela przyjeżdża pani z Zabrza. Kocurek będzie miał wspaniały dom i wspaniałą właścicielkę.[/QUOTE] Ależ cudowna wiadomość !!! :)
  10. Baranku [*] Żegnaj psinko...
  11. Smutno mi.... Kolejny staruszek nas opuścił :( Kikou, dzięki za opiekę nad psiaczkiem. Żegnaj Mojsiu [*]
  12. Przepiękny nasz Żorżyk ;) Ukłony dla rodziny psiaczka
  13. [quote name='martka1982']trzymajcie kciuki! walka trwa.............[/QUOTE] Trzymamy. I o Spajkim pamiętamy....
  14. [quote name='gonia66'] [B]No, a teraz informuję z radoscią, że skarpetka Swiatosława się powiekszyła, gdyż wpłynęła deklaracja od kochanej cioteczki Eski- 10 zł:):) Cioteczko Eski- wielkie dzięki dodatkowe- Ty juz wiesz za co;)[/B]:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Cieszę się, że mogę pomóc :) :) :)
  15. [quote name='gonia66']Hahhaha..no to sie usmiałam:):) ten gościu nic innego nie robi, tylko kołami do góry sie wyleguje!!!!!!:o Normalnie nie mogę....[/QUOTE] hehe, no pozy to on ma rewelacyjne :D
  16. A co z katarem Karmelka ? Dostał jakieś leki ?
  17. [quote name='Bjuta']Edziu dziś rozbawił Kikou do łez. Rano popędził do drzwi, Kikou otworzyła, a tam WIEEEELKA zaspa śniegu. Edziu się nie zniechęcił - wspiął i zawisł niczym małpka na czterech łapkach... Trzeba go było z tarapatów ratować... :)[/QUOTE] hehe, komicznie to musiało wyglądać :D
  18. [quote name='taks']Dobre wieści - [B]sunia ma juz na pewno 600 zł na operację.[/B]:multi: Mam super przyjaciół, na prawdę super - i zdumiewające, że jeszcze się do mnie przyznają po tym jak ich wszystkich regularnie ograbiam z kasy na kolejną bidę:evil_lol: [/QUOTE] Ogromne ukłony i gorące podziękowania dla taks i jej wspaniałych przyjaciół :loveu: I dla Ani oczywiście także :loveu:
  19. [quote name='Mysia_'] podobno mają być też zdjęcia Grinusi w tym tygodniu.[/QUOTE] oj, to dobrze :) bo bardzo czekamy na fotki psinki
  20. [quote name='Bjuta']Właściwie, to prawie nikt...[/QUOTE] Ja zaglądam raz po raz.... I cieplutko myślę o kikou i jej podopiecznych :)
×
×
  • Create New...