[quote name='idusiek']i znowu jest w innym hoteliku - przeniosła się juz 3 raz.:shake:
bazarek na Zulę, na jej pobyt w Pionktach - zajrzyjcie cioki, fajne rzeczy..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-prezent-na-jesienny-wieczor-dla-kazdego-na-hotel-zuli-do-19-10-a-148700/[/URL][/quote]
Właśnie przez ten bazarek tu trafiłam...
A dlaczego Zula trzeci raz zmieniła hotelik ? Cos czytałam, że ma być tam szkolona :-o