Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. [quote name='idusiek']i znowu jest w innym hoteliku - przeniosła się juz 3 raz.:shake: bazarek na Zulę, na jej pobyt w Pionktach - zajrzyjcie cioki, fajne rzeczy.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-prezent-na-jesienny-wieczor-dla-kazdego-na-hotel-zuli-do-19-10-a-148700/[/URL][/quote] Właśnie przez ten bazarek tu trafiłam... A dlaczego Zula trzeci raz zmieniła hotelik ? Cos czytałam, że ma być tam szkolona :-o
  2. Śliczna mordeczka. Dlaczego ona wciąż czeka na domek ? To niewiarygodne !
  3. O matko, jaka bida :-( Rozczulił mnie z tym lewkiem... Nie możemy dopuścić, by go uśpiono. Postaram się przesłac wieczorkiem jakis skromny grosik. Może tez wykombinuję jakiś bazarek. Bluerat, dzięki że zajęłaś się psiakiem
  4. Hurrra, Stasieńka je ucho ! Ale super :) Się powoli dziewczyna rozkręca :evil_lol:
  5. No właśnie cioteczki też mnie to jakoś męczy.... Ten lek na stawy.... Decydujemy się na niego, by ulżyc Dżinie ? Ona cierpi :(
  6. Rzeczywiscie, sliczna mordeczka. Ktoś może zrobic allegro ? Ja mogę w wolnej chwili porobic inne ogloszenia.
  7. Bądźmy dobrej myśli.....
  8. Ależ cudowne wieści od rana nam tu Moria serwuje :)
  9. Co tam u Stasi ? Jak minął weekend ?
  10. Trzymaj się maleńka ! Będzie dobrze... :)
  11. Hurrra !!! Bądź szczęśliwy psiaczku w nowym domku :loveu:
  12. Widzę, że Asia zrobiła rozliczenie. I nie jest tak źle jak myślałam :) To super ! Ale nie za bardzo rozumiem... czy ja juz zapłaciłam za październik ? :crazyeye:
  13. Cioteczki drogie, to jak ? Decydujemy się na to lekarstwo na stawy, tak ? Jak stoimy z finansami ? Pierwszy post chyba nie jest uaktualniony. Wg moich przybliżonych obliczeń powinno nam zostać 237 zł z wpłat dodatkowych. Lek kosztuje ok 250 zł. Kasa nam topnieje w niezłym tempie :-( Może w weekend uda mi się zrobić dla Dżiny jakiś bazarek. Troszkę gotówki przydałoby się suni A dziś wyślę swoją deklarację na październik
  14. [quote name='piechcia15']ale one chyba już mają allegro bo skąd by były te telefony? która z was robiła ogłoszenie?[quote] __Lara wczoraj zrobiła allegro :)
  15. Cieszę sie, że są juz pierwsi zainteresowani. Trzymam kciuki za dobre domki dla maluszków
  16. Zapisuję wątek i z uwagą będę śledzić dalsze losy Albinka w nowym domku :) Ech, jak szkoda, że to zdjęcie w różu nie ostało się :( Może mały replay jutro o poranku ? :razz:
  17. Oooo ? :crazyeye: Jak to ? Gdzie ? U kogo ?
  18. GoWa jest ze Szczecina. Może ona sprawdzi domek...
  19. [quote name='piechcia15']dziewczyny a czy któraś umie robić banerki i najlepiej ładne ??:) bo przydałby im sie takowy, rzucający się w oczy najlepiej :D nie to że mam wymagania ale wiecie... :)[/quote] Może Isadorę poprosić. Ona specjalistka od pięknych banerków (i nie tylko od banerków ;) )
  20. Ślicznota :) Co za ludzie... :mad:
  21. [quote name='__Lara'][B]Mogę im zrobić allegro grupowe, ktoś wyróżni???[/B][/quote] Ja mogę wyróżnic. Napisz mi PW
×
×
  • Create New...