Jump to content
Dogomania

Luzia15

Members
  • Posts

    493
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia15

  1. No, no stronka fajna, szkoda tylko że dział z galerią jest dopiero w przygotowaniu. :placz: Uwielbiam oglądać agilitowe fotki :loveu:
  2. Cześć! Marti to mój kochany piesek - yorkas. Być może już jakiś czas temu zakładałm galerię o Martim, ale nie pamiętam. :eviltong: Mam prośbę. Jeśli znajdziecie galerię Martiego gdzieś na forum to wklejcie tu link a ja tam wstawie foty psa. Jeśli ne bedzie tematu o Martim, oprocz tego co napisala Borderkowa, moja siorka :cool1: to tutaj bede kontynuowac ten temat. Na razie fotek nie dodaje, zeby nie bylo. To podajcie link tej galerii jesli taka istnieje, ale wg mnie nie ma. przynajmniej nie moge znalezc, pozdrawiamy. i czekamy na odpowiedzi. :loveu:
  3. A my ostatnio dostaliśmy smycz firmy Royal Canin, była dodatkowo bo kupiliśmy karmę dla naszego yorkowego niuńka :eviltong: Taka czerwona ta smycz i jest krótka, ma gdzieś 1 m :mad: Ktoś jeszcze taką posiada? :lol:
  4. Gucia, stronka nie chce się otworzyć. :shake: Trudno, ale chyba wiemy, o którą fotkę chodzi. ;) Jest na stronie 42 najnowszego numeru. Zdjęcie - M. Pajzderska. Czy to Paula? :eviltong:
  5. Również życzymy zdróweczka! :calus::buzi:
  6. No pewnie, że mogę. ;) Klub znajduje się w miejscowości Pęcice Majątek, przy ul. Pęcickiej. Jak pierwszy raz się jedzie, to można się pogubić. Ale potem jest już dobrze, jak zna się trasę. :evil_lol: Musiałam zadzwonić do p. Włodarczyk, aby dowiedzieć się gdzie dokładnie trzeba jechać. Oczywiście uzyskałam dużo info i tatuś dobrze dojechał. :lol: Cena kursu to 150 zł, w jego skład wchodzi 8 zajęć, które odbywają się albo w soboty albo w niedziele, w godzinach 10:00 - 12:00 w Pęcicach. Potem płaci się składkę na miesiąc - 20 zł. Po ukończonym kursie. :lol: Jeśli chodzi o więcej info to pisz pytania, a ja postaram się udzielić odpowiedzi. A! I pierwszy trening jest 28.03. (sobota) właśnie o 10:00. Zajęcia grupy początkującej będzie prowadziła pani Justyna Włodarczyk. Pieski zapisane do tej grupy to rasy: Labrador, Welsh Corgi oraz York (Mój Marti :lol:). Jak macie pytania to piszcie tutaj. Pozdrawiamy! Luiza & Marti & Pulpet & Saba. :loveu:
  7. [quote name='Aga K']hmmmmm :):hmmmm: a na ktorej steronie ty to widzisz ???? ja przejrzalam MP i niewidze hmmm ...[/quote] Tam, gdzie jest sztuczka z wskakiwaniem na stopy. ;-) Tak jakoś myślałam, że to może Paulina. :multi: Gucia, nie mam żadnej obsesji! :eviltong: Po prostu Wena jest ślicznym psiakiem. Lubię Wenę i jej panią. :lol: Pozdrawiamy! Luiza & Marti & Pulpet & Saba ;)
  8. Jak dobrze, że Zuzia ma domek! :multi: Całujemy i pozdrawiamy! :loveu::loveu:
  9. Żeby u nas były takie akcje.. to by było fajnie... :shake: Chyba się za to wezmę, bo nie mogę na to patrzeć. Już jedna była udana. :multi: Pełno karmy zebraliśmy i dostarczono ją do 3 schronisk. W Celestynowie, potrzebują pomocy! W Konstancinie oraz w Kocim Azylu również w Konstancinie. Musimy kolejną akcję zorganizować. :lol:
  10. No gdzie foteczki? czekamy i czekamy :eviltong:
  11. A dlaczego się nie zgodzili? A tak poza tym to czekamy na foty! ;)
  12. Ej, a wiecie co mi się wydaje? Że w tym temacie o sztuczkach, oczywiście w nowym numerze, marzec 2009 jest Paula i Wena. ;-) Paula, to wy? ;-) Ale na serio. Fotografowała Marysia, również z poznańskiego klubu Artefakt. ;) Więc pomyslałam, że to Paula. :lol: Jak myślicie? :evil_lol::evil_lol:
  13. Hej! Serdecznie proszę wszystkich, którzy są zainteresowani kursem dla początkujących w klubie agility Alternatywa, aby pisali tutaj. I wszystkich tych, którzy się już zapisali na zajęcia. 1 trening odbędzie się 28.03.2009 roku. My już zapisani :lol:
  14. Kiedy znowu będziecie organizować jakieś zawody? ;-)
  15. [quote name='kasiah72']Co sadzicie na temat farbowania psow? Zrobilibyscie to kiedykolwiek swojemu psu? Czy ktokolwiek z Was uwaza to za zabawne? [url]http://img176.imageshack.us/img176/8206/41212816reuterspoodle41ny9.jpg[/url] [url]http://img145.imageshack.us/img145/3636/2006hdep400js2.jpg[/url] [url]http://img352.imageshack.us/img352/4807/31502pz7.jpg[/url] [url]http://img175.imageshack.us/img175/1083/34579fm3.jpg[/url] [url]http://img264.imageshack.us/img264/2796/38173ly2.jpg[/url][/quote] Ja broń Boże w życiu bym Martiego nie wymalowała, to po 1, po 2 nie wydaje mi się to zabawne tylko TRAGICZNE!!! :angryy: A po 3 uważam, że coś takiego powinno być karalne! To, że ludzie sobie farbują włosy, to nie oznacza, że wszystko trzeba zaraz przenosić na zwierzęta!!! :shake: Tragedia!!! :shake::shake::shake::shake:
  16. Przeczytałam już kilka książek o psach. I muszę Wam polecić na pewno "Uratować Sprite'a" - Mark Levin oraz "Pies, który kochał zbyt mocno" - Nicholas Dodman. Fajne książki dotyczące psychologii psa. :p A! Zapomniałam dodać "Balsam dla duszy miłośnika psów"! :lol:
  17. Ja na szczęście Martiego pod sklepem nie zostawiam. :P I na mam zamiaru! Bo wszędzie sa złodzieje. Nikomu na tym świecie nie można juz ufać! :shake: Ile jest przypadków, że prosisz kogoś o potrzymanie psa przed sklepem, a on nagle ucieka z psem??? Jest mnóstwo takich przypadków!!! :shake: Więc apeluję, żebyście PILNOWALI SWOICH PIESKÓW I NIE ZOSTAWIALI ICH POD SKLEPEM, CHYBA, ŻE CHCECIE SIĘ Z NIMI POŻEGNAĆ. Ale są też ludzie, którzy oddają psiaki po znalezieniu ich. Ale to są nieliczne osoby... :angryy:
  18. [quote name='Aarionne']MP chyba nie pokazało swojego kalendarza. Tutaj jest link do kalendarza PP: [URL="http://www.pies.pl/p_index.php?strona=strona&kat=183&id_a=1243"]Pies.pl[/URL][/quote] Dziękuję! :*
  19. Ciekawa jestem, jak właśnie będzie wyglądał kalendarz w MP. Czy będzie podobny do poprzednich??? Wie ktoś może? Macie podać link do strony ze zdjęciem tego kalendarza??? :oops:
  20. Ładna Sara
  21. Ale słodki psiak! :) Fajny! Pozdrawiam!
  22. WOW! Ewciu, jestem pod wrażeniem! :crazyeye: Fajnie, że Haker uprawia sporty! :roll: Pozdrawiam. Luiza. P.S. Znasz mnie, prawda? Z innego forum. xDD
  23. Beniu, będzie dobrze! :* :calus:
  24. Marti ma szelki firmy Trixie a smycz Flexi (tę najmniejszą) xD Póki co jest dobra. Dobrze się sprawdza.
  25. Wróciłam od babci i od Łatka. :oops: Rozpoznał mnie, oczywiście! Na mój widok zaczął skakać z radości! Cieszył się bardzo! Ja z resztą też. ;)
×
×
  • Create New...