Hej, słuchajcie, właśnie zamówiłam wczoraj 2 talerzyki frisbee dla mojego yorczka. :loveu: Link do tych talerzyków:
[url=http://allegro.pl/item564601082_karlie_frisbee_swiecace_w_ciemnosci_o_sr_18cm.html]Karlie Frisbee świecące w ciemności o śr.18cm (564601082) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
Zamówiłam ten żółty. I nie wiem, co mam robić aby psiak chciał łapać w pysk! :placz: Martwię się, ponieważ myślę, że nie będzie chciał brać ich do pyszczka. Jak mam go zachęcić? I co najlepiej robić, aby go zainteresować na spacerach? Bo Mari nie bardzo lubi spacerować, a co dopiero przynosić w pysku frisbee. :-(
Pomóżcie!!!