-
Posts
493 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia15
-
Póki co smycz flexi jeszcze działa... :roll: Jest po tylu przejściach. xDD
-
Jutro wybieram sie do Łatka, którego historię opisałam wcześniej. Mam nadzieję, że mnie rozpozna! ;p Wyjeżdżam o 20.00. Więc muszę lecieć! Pozdrawiam! Będę w piątek.
-
uwielbiam to czasopismo!
-
My mamy smycz firmy FLEXI oraz szelki z YORKCENTRUM. xDD
-
Ja też bym (byc może) go wzięła. Ale po 1. mam już psa, a po 2. nie mam warunków mieszkaniowych. :placz: Chciałabym pomóc! :placz: Trzymam kciuki za Benia! ;* Daj znać, jak będzie wiadomo co i jak, dobrze? Informuj nas na bieżąco.
-
Biedny Benio... Współczuję! :placz::placz::placz:
-
A ja mam 1 psiaka i mi wystarczy. xD
-
[quote name='agaciaaa']Witam, oto moja Sara miesiąc temu, dokładnie w dniu kiedy do nas trafiła:) Zapraszam do oglądania i komentowania. [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz001.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz005.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz008.jpg[/IMG][/quote] Sara to cudny psiak muszę przyznać. :) pozdrawiam.
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Luzia15 replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
jA po Martim sprzątam ponieważ to nie jest 'kupa' roboty. Innych też do tego namawiam. -
Nie wiem własnie. Bo mój podpis był niewymiarowy. A ja mam pytanie. Jak to zrobiłaś że w Twoim podpisie są na obrazkach podpisy? Tez bym tak chciała...
-
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
Luzia15 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Tak? O. Nie wiedziałam, szczerze mówiąc. Ale w Piasecznie by się przydała... -
A możliwe. :p Jest naprawdę kochany. :) Pozdrawiam. postaram się wstawic więcej zdjęć.
-
[quote name='Agnes']i nie ma problemow? co na to wet? pytam z ciekawosci bo co 3 tygodnie to jak dla mnie bardzo czesto ja sie bede starala trzymac terminu raz na 3 m-ce. Zakupilam dobry szampon i dobra odzywke i mam nadzieje, ze nie narobie "balaganu" w psiej siersci. Tak naprawde jesli odpowiednio czesto czesze to zapach jest naprawde delikatny[/quote] A wet, to nic na to nie mówi. Yorka Trzeba cżesto kąpać. :D Pozdrawiam.
-
Polecam psi salon kosmetyczny w Piasecznie przy ul. Młynarskiej. Zapraszamy serdecznie! :evil_lol: Polecamy. Luiza & Marti.
-
[quote name='Beataaa']Co sadzicie o szamponie dr Seidla champion 2 w 1(szampon z odzywka) , ktory nadaje siersci puszystosc? Tak myslalam o kupnie jego dla bialego pudla.[/quote] Mój pies stosuje ten szampon juz od ponad roku i naprawdę jest dobry. Polecam, polecam. xD
-
[quote name='Cockermaniaczka']bozeee 2 razy do roku jak bym psa kapala to chyba by musial spac na dworze:evil_lol: Ja spanielastego kapie srednio raz na miesiac.[/quote] Ja też. Marti jest kąpany właściwie raz na 3 tygodnie.
-
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
Luzia15 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Straż dla zwierząt? Coś takiego przydałoby się w Warszawie i Piasecznie... -
a jak powiedzieć "Malinois"? Proszę o szybka odpowiedź... :)
-
Buba-Patrysia grzeje tyłek we własnym domu u JustynyM!!!
Luzia15 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Aha, ok. Jak chcesz , to zobacz proszę mój wątek o potrzebie dla "Andy"! Proszę. :) -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
Luzia15 replied to mosii's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii'][B]TESLA[/B] - 1,5 roczna sunia w typie amstaffa. Nigdy nie zaznała miłości, nigdy nie była przytulana, kochana... Całe życie spędziła na łańcuchu a pomimo to nie ma w niej agresji. TESLA oprócz bólu psychicznego przez całe życie padła ofiarą okrucieństwa ze strony właścicielki. Ta poderżnęła jej gardło a następnie zostawiła, pozwalając na powolną śmierć... Obok jej ciała leżały zwłoki zakatowanej świni i konia... Tesla została uratowana przez sąsiadów, którzy wezwali TOZ i policję. Tesla obecnie przebywa w klinice dla zwierząt. Tam będzie leczona przez najbliższe tygodnie. Rana będzie się goić najprawdopodobniej przez kilka miesięcy. Zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc finansową na leczenie i hotelowanie Tesli oraz o nowy dom! Ta sunia zasługuje na pomoc i odrobinę miłości. [B]Nie bądźcie obojętni na okrutne traktowanie zwierząt!!!!!!! [/B] :-o [/quote] O rany! Ale okrutność ludzi wobec zwierząt! Łatek też tak miał. Jako 8-miesięczne szczenię został tak samo potraktowany. Ludzka przemoc nie ma granic! :shake: -
Buba-Patrysia grzeje tyłek we własnym domu u JustynyM!!!
Luzia15 replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Mała, grubiutka jamnikowata sunia. Odłowiona w okolicach Radzymina. Zupełnie nie potrafi się odnaleźć w schronisku. Tuli się do wszystkich którzy przychodzą do biura, nie chce ich wypuścić, prosi o głaskanie, niesamowicie garnie się do ludzi. Czy ktoś z okolic Radzymina mógłby rozwiesić kilka ogłoszeń o jej znalezieniu? To domowa, przytulaśna sunia, może ktoś jej szuka? [IMG]http://images32.fotosik.pl/360/acac758c2a3a64ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/10/326a18f7a43b0da9med.jpg[/IMG][/quote] Postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby wam pomóc. Porozwieszam ogłoszenia. Może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał przygarnąć tę kochaną sunię?:oops: -
Fajnie, dzięki. :p Pozdrawiamy . :cool3:
-
Dzięki wielkie. Mimo to, że 11 października będzie kończył 2 lata, to wygląda na szczeniaka. :) Ludzie na ulicy zaczepiają mnie i pytają się "Ile on ma?" "wygląda na szczeniaka..." Cieszę się, że ludzie nie postarzają jego wyglądu... :] Pozdrawiam. Piszcie! :)
-
Dziękujemy bardzo. :) A tutaj Marti w wieku 8 miesięcy... [IMG]http://www.psy.pl/files/%28wl2YhKjUcGJc65tVnmyd11htirKSXs2EZqBxm1uqnJaee2eNZlRc4ZtWn71nnGpsQ6mUWZ1_ZqNmZVemy5PLbGjo%29/pl/myspaceprofile/95/1352/1369598036.jpg[/IMG] [IMG]http://b12.grono.net/26/246/gallery-51747070-500x500.jpg[/IMG] ... i roczku! :) [IMG]http://b62.grono.net/245/12/gallery-49986485-500x500.jpg[/IMG] Powyższe zdjęcia - by Ania i Ja.