Zaras, chwilunia żebym miała jasność!!!!
CZY smerfik został adoptowany?????????????????????????????????????????????????:lol::lol::lol::lol::lol::multi::multi::multi::multi::lilangel::laola::Cool!:
Strasznie szkoda a mogł mieć wspaniały dom!!!
Jednak pani powiedziała, że tak łatwo nie zrezygnuję i bedzie szukała mu domku!!
Mam zapytać sasiadów oni mają tylko 2 koty!!
Tak, podałam pani numer ale czy dzwoniła!!?
Ta pani ma 19 lat mieszka z rodzicami więc muszą pomysleć
Ostateczna odpowiedźma być w piątek!!!
Ta pani majuż 3 psy i 7 kotów mam nadziejeże rodzice zgodzą się na kolejnego bidulka!!
Pozdrawiam!!!