Jump to content
Dogomania

Beata19

Members
  • Posts

    910
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Beata19

  1. Cudowny RALF DLACZEHO NIKT GO NIE CHCE??!!?!?!?!?!??!??!:-(
  2. Jak SiĘ Czuje Lucek?????????
  3. Kochany Psiak I Taki Podobny Do Mojego!! Dlaczego Nikt Go Nie Chce?!??!!???!:-(
  4. przecierz to jakaś paranoja!!!!!!!!!!!!!:-(
  5. Zaras, chwilunia żebym miała jasność!!!! CZY smerfik został adoptowany?????????????????????????????????????????????????:lol::lol::lol::lol::lol::multi::multi::multi::multi::lilangel::laola::Cool!:
  6. Jeju... Super Taki cudowny psiak a wciąż samotny!!:placz: Rudy do domu!!!!!!!!!!!!!
  7. cudowny psiak ale samotny :placz:
  8. Zdjecie psa jest na naszej klasie [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15784566[/URL]
  9. Zdjęcie suni jest na naszej klasie [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15784566[/URL]
  10. Co słychać u SONI????
  11. Krówek jest na naszej klasie! http://nasza-klasa.pl/profile/15784566
  12. Zdjęcie Srebrnego jest na naszej klasie [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15784566[/URL]
  13. Zdjęcie Kaspelka jest na naszej klasie [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15784566[/URL]
  14. Zdjecie Szreka jest na naszej klasie [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15784566[/URL]
  15. Zdjęcie Hektora jest na naszej klasie http://nasza-klasa.pl/profile/15784566
  16. Zdjęcie chaplinka jest na naszej klasie http://nasza-klasa.pl/profile/15784566
  17. Zdjęcie psa-widmo jest na naszej klasie http://nasza-klasa.pl/profile/15784566
  18. Dzisiaj wieczorkiem do nich idzie i mysli, że go wezną bo to dobrzy ludzie i bardzi kochają zwierzaki!! Napiszę wieczorkiem albo jutro rano
  19. Strasznie szkoda a mogł mieć wspaniały dom!!! Jednak pani powiedziała, że tak łatwo nie zrezygnuję i bedzie szukała mu domku!! Mam zapytać sasiadów oni mają tylko 2 koty!!
  20. Niestety 2 psy Co znaczy że nie ładnie się zachowuje i dlaczego??? Wczesniej tak nie było??
  21. Czy Ktoś Mi Odpisze?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????????????
  22. Tak, podałam pani numer ale czy dzwoniła!!? Ta pani ma 19 lat mieszka z rodzicami więc muszą pomysleć Ostateczna odpowiedźma być w piątek!!! Ta pani majuż 3 psy i 7 kotów mam nadziejeże rodzice zgodzą się na kolejnego bidulka!! Pozdrawiam!!!
×
×
  • Create New...