A ja dostałm taką wiadomośc od Pani na n-k ... moge prosić odpowidź na pytania tej Pani...
witam :) mam pytanko zostalo dadane dzis zdjecie slicznego pieska Korka ile on ma latek i jakiej jest wielkosci ?? i gdzie on teraz przebywa bo ja jestem z lodzi a nie ukrywam ze chcialabym pomoc temu pieskowi ja wprawdzie mam juz 2 pieski ale moja babcia mieszka w duzym domku pod lodzia i niedawno odszedl jej staruszek babcia nie mieszka sama ale mimo wszystko calej rodzince jest smutno bez pieska.. wiec dlatego chcialam zasiegnac wstepnych informacji o tym psiaku..
pozdrawiam