-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
[quote name='Weronia']Dziewczyny, jak tam? Kiedy mała jedzie?[/QUOTE] Po sterylce, prawdopodobnie w sobotę...chyba że się bedzie źle czuła ale póki co sobota:) To naprawde jest taki kochany piesek, że aż zazdroszcze Ewelinie że ją adoptowała:)
-
a ja kciuki trzymam:)
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Mrs.ka ma rację ciężko napisać coś więcej poza tym, że psiaki są w tragicznej sytuacji i wszystkie chca do człowieka- sama widziałas Weronia :shake::shake::shake:Ja z tą pania się skontaktuje, w tym tygodniu mam wolną tylko środę to postaram się podjechac. Może z kimś bo sama chyba nie wejde z aparatem i nie zacznę cykać zdjęć, psy raczej o sobie też mi nic nie powiedzą. Tu raczej nikt nie chce brać psów na tymczas więc co tu zrobić żeby trochę psy oswoić? -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
No to życzę Ci żeby wrócił!Jasio gdzie Ty się podziewasz?!Co tam u Dingo słychać?a i co z Dotą? -
No to dzięki po przeczytaniu Twojego posta juz mi łzy pociekły a mama jaka smutna, ale najważniejsze że znalazł sie dobry domek:) i to zadziwiająco szybko. Właścicielką bedzie młoda dziewczyna z krakowa, Niunia bedzie mieszkała w bloku na 3cim piętrze mam nadzieję że bedzie szczęśliwa...i że nie bedzie myslała ze znowu zostałą porzucona tylko że jej pomogłam
-
No wcalę się nie dziwię. Biedaczek wymarzł się już wystarczająco w życiu więc teraz korzysta z ciepełka:)
-
Agamika już wykonała zadanie:) DZIEKUJEMY - ja i Niunia...No i chyba się Maleńka rozstaniemy...
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ten staruszek- Bambo strasznie smutny piesek, beznadziejne zycie, zero czułości ze strony człowieka w dodatku u kresu...Można go ogłosić a może akurat. Psy z tego co wiem potrzebują odpchlenia, odrobaczenia, jedzenia i człowieka przede wszystkim! Beznadziejna sytuacja, ale to by było szczęście jakby znalazł się jakiś domek... Może ktoś zrobi banerek? Czy znalazł by się ktoś chętny do odwiedzania psiaków i ich socjalizacji? -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Nie pojawił się urodzinowo Jasiu??? Wszystkiego NAJLEPSZEGO mrs.ka, samych szczęsliwych psiaków w zyciu :) i sarenek:new-bday: -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Nie pojawił się urodzinowo Jasiu??? Wszystkiego NAJLEPSZEGO mrs.ka, samych szczęsliwych psiaków na drodze:) i sarenek -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrs.ka'] ciekawe czy przeżył jamorowe testy:evil_lol: [/QUOTE] Miejmy nadzieję... Matko za hotel zapłacone jest do 10 lipca... Co tu jeszcze zrobić? Wstawię jeszcze dzisiaj jak mi dogo nie bedzie zamulać jeden bazarek... No kontrolka przedadopcyjna Niuni trwa- umieram z ciekawości -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
ale pamiętaj jak było z Ramusem, a jaki pies szczęśliwy... -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Admin zmienił wątek ze względu na te rozliczenia więc postaram się prowadzić wszystko tak jak należy. Jestem otwarta na wszelkie propozycje i proszę o dalszą pomoc dla Prado. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
No naprawdę śliczny psiak i z pewnością znajdzie szybko dom...Wstawić go do starachowickiej czy nie zginął? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ja mogę tam podjechać w środe tylko nie wiem czy zostanę wpuszczona...byłam tam raz z Weronią umówiona przez mrs.kę ale najwyzej zadzwonię do tej pani żeby mnie wprowadziła. Sytuacja tych psów naprawdę jest beznadziejna, na tym podwórku jest przeokropny syf...Meggi jest przywiązana do komórki pełnej odchodów, nie wiem jak ona śpi w tych kupach. Z tego co wiem to ta pani chodzi je karmić ale nikt z nimi na spacer nie wychodzi, nie puszcza nawet na chwilę,są pozostawione tak same sobie na tych łańcuchach... -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Podnoszę w niedzielny,deszczowy wieczór... Ciekawe co tam u Ciebie Prado? -
[INDENT][quote name='Weronia'] I jak się sprawy mają? Ktoś sprawdził dom? [/QUOTE] agamika i tila zaoferowały pomoc:Rose: Tak się przywiązałam do tej małej a ona do mnie i martwię się, że ona znowu bedzie miała poczucie porzucenia...no ale najlepiej bedzie jak najszybciej trafi do stałego domku:) Tylko na 30 umówione jesteśmy na sterylkę, po czym idę na noc do pracy a później 1 znowu a od 2 szykuje mi się pobyt w szpitalu i trochę nawał, bo ogromnie mi zależy żeby przed szpitalem trafiła do DS - oczywiście jeśli podczas kontrolki dom zda egzamin. I co tu zrobić? Kto ewentualnie pójdzie za mnie do pracy 1wszego... [/INDENT]
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wątek. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
To byłby dobry patent:) no ale nie marzę o przyszłosci kryminalistki. Może tu wśród znajomych (bo czasami przy browarku deklarują mi się zebym już o psach nie gadala:))coś sie uda zebrać;) Ostatnio za to, że zjadłam łyżkę strogonowa na weselu dostałam 100zł od chłopaka oczywiście z zaznaczeniem że na psy:) Czego sie nie robi dla miłości (do psiaków oczywiście)