Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. To ja stałą zapoczątkuję 15 zł, od października bo w chwili obecnej sama bez grosza jestem.
  2. To się kuruj wet-siostro! Megi1 były jakieś telefony w sprawie dziewczyn? Renia ma kolejny pomysł ale na razie nic nie piszę:)
  3. Zapraszam na wątek kolejnej bidy starachowickiej [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193318-5-msc-sunia-wyrzucona-z-auta-Starachowice[/URL].
  4. Sonia była u mnie z panią Ewa, jest cudowna, nie mam żadnych wątpliwości że była trzymana w domu. Jutro będę błagać mamę mojego Tz o tymczas...trzymajcie kciuki.
  5. Byłam z Sonią u weta, ocenił jej wiek na 4 miesiące. Ogólnie sunia jest trochę wychudzona ale jej stan jest dobry. Dzisiaj była tylko odrobaczona, we wtorek idziemy na szczepienia. U pani Ewy Sonia ma cudownie ale niestety jej psy i koty nie są zadowolone z nowej koleżanki i dlatego bardzo zależy nam na znalezieniu innego DT. Sonia póki co zachowuje w domu czystość, nie zsikała się. Domniemamy przez to, że była trzymana w domu, może zaczęła rosnąć i nie spodobało się to właścicielom. Szkoda, że dzieciaki, które widziały jak była wyrzucana z samochodu nie spisały numerów... Najważniejsze to znaleźć jej nowy kochający i odpowiedzialny domek.
  6. Kolejny bazarek dla Prado i nowej podopiecznej. Zapraszam [U][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/threads/193343-Płaszczyk-skórzany-i-kurtki-na-Prado-i-Sonię?p=15428595#post15428595[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/193328-*zajrzyj-koniecznie*Pchli-Targ-na-Gaje-i-Prado.10.10.22.00"][/URL]
  7. Wiem wiem Monika ale wiadomo czy tak stały się od razu znajdzie. Ja pakiet wezmę ale po wizycie weterynaryjnej. To z allegro też możesz poczekać do wieczora.
  8. Pani Ewa nazywa ją Sonia, po 15 podjedziemy do weta. Tak jak napisała Monika sunia została wyrzucona z samochodu, w tym miejscu takie sytuacje się zdarzają:-( Póki co sunia jest u pani Ewy ale ze względu na jej 2 psy i koty nie wiem czy nie będzie poszukiwany DT.
  9. Dzięki Olcia- myślałam że Ci podlinkowałam watek szczeniaków... Na Pradusia zrobię bazarek reszte skombinuje jakos po znajomych za wrzesień. Ten bazarek jeszcze na jakiegoś biedaka zrób. Dzisiaj koleżanka przywiozła mi trochę ksiażek- podręczników to też obfocę i wystwię. Wątek szczeniaków [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192326-Szczeniaczki-spod-płyt-betonowych-szukają-domów-stałych[/URL]
  10. COoooooooo? To dzwonię do Renaty:)
  11. Dzwoniłam do weta- zaszczepił wczoraj wszystkie psiaki. :) Jutro jadę mu zapłacić za wirusy.
  12. Doszedł przelew od Moniki083 i mamy mojego TZ-50 zł:) Dziękuje bardzo!
  13. Szczeniaczki oczywiście są już ogłaszane, z tego co wiem było kilka konkretnych telefonów.
  14. O matko ale tragedia:-( Co za sadysta z tego właściciela/lki.
  15. Najważniejsze Monday, że jesteś z nami od początku i mam nadzieję, że do końca. Prado to pierwszy pies którego umieściłam w hotelu, czasami się załamuję że nie dam rady i będzie coraz trudniej uzbierać na hotel...ale pociesza mnie mysl że w końcu on żyje i przez te kilka miesięcy nie cierpi. Szukam mu ciągle domu po znajomych ale to wogóle daje efekt odwrotny, bo jak zaczynam temat to zawsze się komuś przypomni, że gdzieś jest jakiś bezdomniak i może jego też bym chciała! Monday to co z tym allegro? Może prześlę Ci pieniądze?
  16. Niestety ciagle rośnie ilość bezdomnych psów. Ludzie dzwonią do mrs.ki żeby zgarniała je z ulicy, bo nie mogą patrzeć a chcialiby coś zrobić- na telefon ich stać, na jakąs wiekszą pomoc nie da rady- przecież nikt nie może- milion wymówek. Ostatnio dostałam takiego smsa: jest szczeniak pod blokiem chcesz go? I trochę to wszystko przerasta 2 osoby. Naprawde jest ciężko.
  17. Soema jaki jest aktualny stan psiaków u was? Jak wyglądaja poszukiwania nowej miejscówki?
  18. Dzisiaj wet miał jechać zaszczepić psiaki. Mrs.ka nawiedzałaś go dzisiaj, wiesz juz coś na ten temat? Były jakieś telefony?
  19. Atomówko gratulacje, że udało Ci się znaleźć taki cudowny domek. Pedruś powodzenia!
  20. Potrzebujemy reklamy, ciotki mogłaby któraś porozsyłać zaproszenia na watek albo bazarek...proszę
  21. [quote name='Monday'] Nikt z ogłoszeń nie dzwoni? Jak był Prado w metrze też nikt nie zadzwonił?? [/QUOTE] Niestety Monday nie było żadnego telefonu. Ty mu robisz allegro może prześlę Ci pieniądze na wyróżnienie? Ja już nie daję powoli rady i tracę nadzieję, że ktoś go w końcu pokocha. Poza tym moje psy sprawiają mi ostatnio problemy co nasila mój pesymizm a na ulicach kolejne bidy:-(
  22. Znowu przypominam o cegiełkach. Cioteczki zlitujcie się błagam.
  23. Zakończyłam bazarek dla Prado- uzbierało się z niego 47 zł.:lol: Deklaracji niestety ciągle brak i coraz ciężej opłacać hotelik.:-( Może któraś cioteczka skusi się jeszcze na stałą?
×
×
  • Create New...