-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Ania102 replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
To ja stałą zapoczątkuję 15 zł, od października bo w chwili obecnej sama bez grosza jestem. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
To się kuruj wet-siostro! Megi1 były jakieś telefony w sprawie dziewczyn? Renia ma kolejny pomysł ale na razie nic nie piszę:) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek kolejnej bidy starachowickiej [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193318-5-msc-sunia-wyrzucona-z-auta-Starachowice[/URL]. -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Sonia była u mnie z panią Ewa, jest cudowna, nie mam żadnych wątpliwości że była trzymana w domu. Jutro będę błagać mamę mojego Tz o tymczas...trzymajcie kciuki. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Praduś na pierwszą -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Byłam z Sonią u weta, ocenił jej wiek na 4 miesiące. Ogólnie sunia jest trochę wychudzona ale jej stan jest dobry. Dzisiaj była tylko odrobaczona, we wtorek idziemy na szczepienia. U pani Ewy Sonia ma cudownie ale niestety jej psy i koty nie są zadowolone z nowej koleżanki i dlatego bardzo zależy nam na znalezieniu innego DT. Sonia póki co zachowuje w domu czystość, nie zsikała się. Domniemamy przez to, że była trzymana w domu, może zaczęła rosnąć i nie spodobało się to właścicielom. Szkoda, że dzieciaki, które widziały jak była wyrzucana z samochodu nie spisały numerów... Najważniejsze to znaleźć jej nowy kochający i odpowiedzialny domek. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek dla Prado i nowej podopiecznej. Zapraszam [U][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/threads/193343-Płaszczyk-skórzany-i-kurtki-na-Prado-i-Sonię?p=15428595#post15428595[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/193328-*zajrzyj-koniecznie*Pchli-Targ-na-Gaje-i-Prado.10.10.22.00"][/URL] -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Wiem wiem Monika ale wiadomo czy tak stały się od razu znajdzie. Ja pakiet wezmę ale po wizycie weterynaryjnej. To z allegro też możesz poczekać do wieczora. -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Pani Ewa nazywa ją Sonia, po 15 podjedziemy do weta. Tak jak napisała Monika sunia została wyrzucona z samochodu, w tym miejscu takie sytuacje się zdarzają:-( Póki co sunia jest u pani Ewy ale ze względu na jej 2 psy i koty nie wiem czy nie będzie poszukiwany DT. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dzięki Olcia- myślałam że Ci podlinkowałam watek szczeniaków... Na Pradusia zrobię bazarek reszte skombinuje jakos po znajomych za wrzesień. Ten bazarek jeszcze na jakiegoś biedaka zrób. Dzisiaj koleżanka przywiozła mi trochę ksiażek- podręczników to też obfocę i wystwię. Wątek szczeniaków [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192326-Szczeniaczki-spod-płyt-betonowych-szukają-domów-stałych[/URL] -
COoooooooo? To dzwonię do Renaty:)
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do weta- zaszczepił wczoraj wszystkie psiaki. :) Jutro jadę mu zapłacić za wirusy. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Doszedł przelew od Moniki083 i mamy mojego TZ-50 zł:) Dziękuje bardzo! -
Szczeniaczki oczywiście są już ogłaszane, z tego co wiem było kilka konkretnych telefonów.
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Ania102 replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
O matko ale tragedia:-( Co za sadysta z tego właściciela/lki. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze Monday, że jesteś z nami od początku i mam nadzieję, że do końca. Prado to pierwszy pies którego umieściłam w hotelu, czasami się załamuję że nie dam rady i będzie coraz trudniej uzbierać na hotel...ale pociesza mnie mysl że w końcu on żyje i przez te kilka miesięcy nie cierpi. Szukam mu ciągle domu po znajomych ale to wogóle daje efekt odwrotny, bo jak zaczynam temat to zawsze się komuś przypomni, że gdzieś jest jakiś bezdomniak i może jego też bym chciała! Monday to co z tym allegro? Może prześlę Ci pieniądze? -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Niestety ciagle rośnie ilość bezdomnych psów. Ludzie dzwonią do mrs.ki żeby zgarniała je z ulicy, bo nie mogą patrzeć a chcialiby coś zrobić- na telefon ich stać, na jakąs wiekszą pomoc nie da rady- przecież nikt nie może- milion wymówek. Ostatnio dostałam takiego smsa: jest szczeniak pod blokiem chcesz go? I trochę to wszystko przerasta 2 osoby. Naprawde jest ciężko. -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
Ania102 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rudy na pierwszą. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wet miał jechać zaszczepić psiaki. Mrs.ka nawiedzałaś go dzisiaj, wiesz juz coś na ten temat? Były jakieś telefony? -
Potrzebujemy reklamy, ciotki mogłaby któraś porozsyłać zaproszenia na watek albo bazarek...proszę
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday'] Nikt z ogłoszeń nie dzwoni? Jak był Prado w metrze też nikt nie zadzwonił?? [/QUOTE] Niestety Monday nie było żadnego telefonu. Ty mu robisz allegro może prześlę Ci pieniądze na wyróżnienie? Ja już nie daję powoli rady i tracę nadzieję, że ktoś go w końcu pokocha. Poza tym moje psy sprawiają mi ostatnio problemy co nasila mój pesymizm a na ulicach kolejne bidy:-( -
Znowu przypominam o cegiełkach. Cioteczki zlitujcie się błagam.
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zakończyłam bazarek dla Prado- uzbierało się z niego 47 zł.:lol: Deklaracji niestety ciągle brak i coraz ciężej opłacać hotelik.:-( Może któraś cioteczka skusi się jeszcze na stałą?