-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
Rozmawiałam z Renatą własnie- za pobyt szczeniorków w hoteliku nie płacimy:) [CENTER][B][SIZE=5]Dziękujemy Małgosiu:Rose:[/SIZE][/B][/CENTER]
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy, to jest decyzja Renaty- myślę,że ona na nic czekac nie bedzie bo wiesz, że nie potrafi mysląc, że pies ma źle. Taka dobra ta duszyczka:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Udało się:) Cudownie! RENATA to wszystko dzięki Tobie, dajesz psom inne życie- lepsze życie. Muszę jechać i Cię wyściskać. Madziu a to Ty czy Renia rozmawiała z właścicielką- powiedz coś więcej:) -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ewelinka najgorsze to, że straciłam na nią całą kartę a na sam koniec biorąc pod uwagę jej wiek nie mogłam powiedzieć to czego chciałam (sp...j) i teraz czuję się taka niespełniona. Myślę, że jakbyśmy poszły na ta kontrolkę to babka by nie przeżyła. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z babką przez telefon i zdyskwalifikowana z miejsca. Uciekły jej 2 psy, a ze schroniska w kielcach nie chce bo stare i brzydkie- tak powiedziało babsko! Poza tym przeciwna kastracji...zresztą szkoda wogóle pisać. Jamor Prado nie opuszcza hotelu - póki co. -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Monika coś nie tak z linkiem... -
Wiesz co chyba masz racje;)
-
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Monika może wpisz mój nr tel jeśli robisz suni allegro, wyślę Ci na pw, pakiet ogłoszeń zamówiłam u waderci. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Nes2009 witaj na wątku. Szczerze mówiąc trudno mi napisać coś o Aresie, wydaje się spokojny, na podwórku jest z innymi psami i kotami i jakoś je znosi ale z tą łapką i tak nie mógłby żadnego pogonić. Do ludzi wydaje się przyjacielski- problem miałam jedynie z podaniem mu tabletki odrobaczywiającej, nie ukrywam- chciał mnie dziabnąć. Ares merda ogonem jak widzi człowieka, na niektóre psy zza płotu szczeka. I chyba nic więcej nie potrafię dodać. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy ja też mam ogromną nadzieję ale rozmawiałam z chłopakiem- ma 17 lat, drugiego psa i przyjezdza do niego co tydzień rodzina z 2 małych dzieci. Chłopak mieszka w domu tylko z ojcem, biorąc pod uwagę lęk Prado do mężczyzn i niewiadomy stosunek do dzieci póki co myslę że to nie dom dla niego. Jestem z chlopakiem jeszcze umówiona i zobaczymy. Do drugiego domu do kielc jutro pojadę, jak mrs.ka mnie umówi. Zobaczymy co wyniknie. -
Dziękujemy za pozdrowienia Tobisiu! Powodzenia w nowym, kochającym domku! Muszę zmienić 1 posta. RENATA TO DZIĘKI TOBIE WSZYSTKO SIĘ UDAŁO:) jesteś KOCHANA!
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Póki co nie mogę się dodzwonić do kobiety a jutro bym chciała jechać na kontrolkę. Monday nie martw się Prado tyle przeszedł, że znajdę mu super domek. Pojawiła się jeszcze druga opcja, młody chłopak mieszkający koło Lipska - który niedawno stracił psa. To wiem od koleżanki która na własną ręke szuka Prodo domu. Ma mu podać numer do mnie, chłopak chciał przyjechać i porozmawiać już dzisiaj więc też nieźle to wygląda. Ludzie podobno prozwierzęcy. Żaden łańcuch i nawet kojec nie wchodzi w grę:) Zobaczymy co wyniknie. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Pani jest z kielc, wielopokoleniowa rodzina, dom z ogrodem ale tyle tylko wiem. Jutro zadzwonię, numer już mam od mrs.ki:) -
Starachowice. 3-letni wyżeł szorstkowłosy szuka domu!
Ania102 replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz przeczytałam o Teodorze, nic o nim wcześniej nie słyszałam- wstyd, bo jestem mieszkanka starachowic. -
Pilnie poszukuje domu dla prześlicznej suczki
Ania102 replied to Sylwiamaj12's topic in Już w nowym domu
Sylwiamaj12 napisz w jakiej miejscowości pies przebywa -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ja też tego nie rozumiem i nie próbuję nawet pojąć. Ludzie są po prostu okrutni i tylko jednostki posiadają jakieś wyższe uczucia. Sonia jest cudowna- taka radosna, na zdjęciach nie widać ale ma pozapadane boczki za to apetyt ogromny:) A jaka jest ciekawska...i wtedy dopiero te uszy komicznie wyglądają. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Megi345 może w środę umówimy się na spacerek? -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Może, jutro zadzwonię do tej pani i umawiam się na rozmowe na poniedziałek:) -
Cudna Gabi-5 msc dziecko szuka domu. Starachowice. ma dom
Ania102 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Uchle boskie- właśnie do mnie podjechały z panią Ewą:) Mrs.ka wyślę oczywiście do Zuzki, dzięki! -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Właśnie rozmawiałam z Dominiką i prawdopodobnie w poniedziałek pojedziemy porozmawiać o adopcji...Z ludzmi rozmawiała mrs.ka, wyczuwa w nich pozytywne fluidy:lol: Dominika jako,że Ty rozmawiałaś to napisz coś więcej o potencjalnym domku:) Trzymajcie ciotki kciuki! -
aha a co jeszcze wet powiedział? Zrośnie się sama? Paulina napisz coś o domkach pozostałych bo trzeba zmienić 1 post:)
-
Ja też nie:) Czyli Paulina łapka była operowana? Przykro mi tylko bardzo, że nic nie udało mi się zebrać na bazarku dla piesków a przecież szczepienia i hotelik w końcu trzeba opłacić. Najważniejsze że psiaki szczęśliwe:)
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Niestety do tej pory nie doszła stała deklaracja od kleojoanny, nie odpowiedziała też na Pw więc jesteśmy 10 zł do tyłu. Naniosłam zmiany na pierwszej stronie. Ale damy radę prawda Pradusiowe ciotki? -
[quote name='Paulina78']Transport juz zalatwiony :) ihaaaaa :)![/QUOTE] Paulina ty byłaś przy adopcji Tobisia? Wiesz jak wygląda sprawa z łapką? Dzwoniłam do Renaty- należy jej się medal za znalezienie domków:lol: stałych i tymaczasowych. Moje cegiełki niestety nie przyniosły złotówki:( ale postaram się wspomóc dług u weta Renaty bazarkiem ciuszkowym.