Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Postaram się zrobić na tych portalach na których potrafię. Twoje allegro super- i tekst można śmiało wykorzystać.
  2. Indusiek może Megii napisze kilka zdań o Tosi a ja postaram się wtedy skleić tekst, Tobie ogłoszenia nie sprawiają problemu? Megii prosimy bardzo o kilka słów o Tosi teraz. Jak się dziewczynka sprawuje?
  3. Ogłoszenia zamówiła mrs.ka i Renata więc były na pewno tylko nikt linków nie wstawił.
  4. Jeśli chodzi o tekst to myślę, że o Tosi najwięcej może powiedzieć Megii1- ja ją znam z łańcucha, spokojna, apatyczna, łagodna.
  5. [quote name='Monday']Tylko gdzie ją zabrać ???? Zima się zbliża - będzie jej ciężko. Chyba, że pracownicy jakos jej pomogą. Na stacji plus jest taki, że ktoś jest non stop. Ale sterylkę TRZEBA zrobić. Przecież nie może się ona szczenić :([/QUOTE] Dziewczyny tu nie ma DT, naprawdę. Sama wczoraj zobaczyłam koło lasu sukę- szkieleta-mój TZ zbladł, na oczy (poza zdjęciami na dogo) takiego czegoś nie widziałam. Zatrzymaliśmy się suczka uciekła do lasu i ślad po niej zniknął. Chciałabym jej pomóc ale jak. Pomyślałam o hotelu ale na Prado ledwo wyrabiam jak zauważyłyście. Jeśli chodzi o tą w Suchedniowie to służę pomocą np. w łapaniu ale DT nie znajdę przykro mi.
  6. Zapraszam na bazarek dla Pradusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193620-Trochę-ciuchów-i-kolczyków-dla-Prado-do-10.10.g.22[/URL] [quote name='jamor'] a ja spuszcze z wieczora [/QUOTE] fajnie, że nas o tym informujesz:evil_lol:
  7. Prawie wogólw wczesniej nie była z ludzmi...ciągle na łancuchu. Przywyknie:) Trzymamy kciuki mocno
  8. A ja podrzucę Rozi. Jak się miewa mały dokucznik?
  9. Jutro Tania jedzie. Megii nic się nie zmieniło z transportem?
  10. Jemu te psy pewnie były tak obojętne, że było mu to na rękę. Pewnie się tylko boi konsekwencji- a ponieś je powinien. Ja bym takiego wychostała. Też jestem bardzo ciekawa jak sunia wygląda. Moją deklarację ustawię jak wcześniej pisałam po wypłacie.
  11. Tinko gratulację! Pan wygląda na poczciwego człowieka a ogród piękny. Tylko siostrzyczki będą za soba tęsknić...ale wreszcie obie będą miały po ludziu przy sobie- cudownie!!! Renata ma odwiedzić Tinkę w przyszłym tygodniu:) [B]WERONIU[/B] kontrolka była w ten dzien kiedy mrs.ka Ci pisała i wypadła bardzo dobrze...ale sprawdzisz po adopcji- ona jutro jedzie. Może w przyszłym tygodniu, nie ma pośpiechu.
  12. Tinka w nowy domku:) Megii1 napewno napisze szczegóły,na które sama czekam:) Renata chce wziąść kolejną suczkę i Areska. Potrzebny będzie transport starachowice- warszawa.
  13. [quote name='agnieszka24']Aniu w mojej rodzinnej miejscowości jest bezdomna jamniczka z 5 szczeniąt!!! Są bez dachu nad głowa i bez jedzenia!! Czasem ktoś ich dokarmi.. LINK do watku suni i maleństw w moim podpisie. Ostatnio na dogo szczeniaki wysypały jak grzyby po deszczu :( Do tego tymczas mi wraca z adocji :([/QUOTE] Wiem Agnieszko wchodziłam na watek tej biedaczki i dlatego napisałam, że wiem że nie możesz. Mnie też jest przykro, że wam nie pomogę bo jak:-(
  14. Praduś biedaku kiedy wreszcie znajdziesz ten swój domek?
  15. Agnieszko nic straconego bo mamy kolejne szczeniaki, które szukają DT:) ale wiem że nie możesz- w każdym razie jakby co to nie trzeba daleko szukać.
  16. [URL="http://img80.imageshack.us/my.php?image=sta40194.jpg"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3462/sta40194.jpg[/IMG][/URL] To nasze nowe wyrzutki. Prosimy o pomoc. Sunia z 2 szczeniakami wyrzucona na strefie ekonomicznej, wczoraj psiaki zostały zabrane, zaszczepione, odpchlone i odrobaczywione. Zawiezione do domu tymczasowego ale...dzisiaj dowiedziałysmy się że mogą w nim być do niedzieli. Prosimy o DT. [B]Elka_Ka[/B] to właśnie o nich Ci pisałam...pomyśl. My naprawdę nie mamy już gdzie upychać.
  17. Sonia jest od dzisiaj u rodziców mojego TZ na TYMCZASIE -oni tak to akcentują, nie są jeszcze gotowi po śmierci swojego psa na kolejnego na stałe i muszę to uszanować. Sunia ze swoimi szczeniakami pilnie poszukuje nowego domu tymczasowego, dziewczyna u której są moze je trzymać do niedzieli. Chyba założę im osobny wątek albo Monika pierwszy post zmodyfikujemy? Jak lepiej?
  18. Livciu podaj mi swój nr tel na PW albo zadzwoń do mnie- 784-344-878. Jeśli domek dobry to dla mnie problemu z transportem nie będzie zadnego. Tylko czy Ty jesteś pełnoletnia? Jeśli nie to obowiązkowo musze rozmawiać z rodzicami.
  19. Jasne będziemy szukać im domków, póki co dobre zdjęcia ma tylko Sonia. Wieczorem jadę na sesję do czarnulków.
  20. Póki co nie było żadnych. Dzisiaj ją zawoże do rodziców Tz. Tragedia z tymi psiakami, ciągle przybywa nowych nieszczęść:-(
  21. W sumie masz rację, ja z ostatniego bazarku cegiełkowego uzbierałam 0 zł...ale były lepsze. Jasne, że jakby była zmaltretowana to lepiej by się sprzedało ale czemu nie spróbować? Biedactwo straszne. U nas ktoś wyrzucił sunię z 2 szczeniakami ale udało się DT w trybie natychmiastowym załatwić. Ta Wasza śliczna przecież może by jej się poszczęściło- będzie coraz zimniej a ona pod gołym niebem:-(
×
×
  • Create New...