[quote name='crazydaisy']He he, będziesz miała teraz małego tłuścioszka :evil_lol: a poważnie, cieszę się, że po zabiegu wszystko ładnie i szybciutko się wygoiło :)[/quote]
ja też:multi::multi:
a tłuściocha to już dawno mam:cool3:
wszyscy mówią , że jest gruba:roll: