[quote name='smallpati']łoo to super że szybko dochodzi do siebie, moja aż tak szybko się nie pozbierała ;) nie bielała przez jakiś czas w ogóle.
A jak z jedzonkiem, je już normalnie?[/quote]
wczoraj i dzisiaj dostała gotowanego kurczaczka ale już jest łasa na smakołyki :D w ogóle biega już swobodnie, po schodach chodzi tak szybko że nie da się jej złapać:roll: czasami tylko na dół ją znoszę, bo to trudniejsze dla brzuszka ... a czasami sama idzie... z pieskami dzisiaj się dwoma bawiła, na wieczorny spacerku też:multi: jest super,nie miałam pojecia że tak szybko wróci do siebie:-o tylko nie szczeka tyle co jest ogromnym plusem:evil_lol: