[quote name='Katarama']Ooo :) Tylko obawiam się, że to by poszło troche w innym kierunku :) Zamiast latać , oboje biegali by bez końca :) Jeszcze teraz, kiedy moje futerko dostało preparat kondycyjny, to już w ogóe energia nie ma końca ;)[/quote]
Jedziesz na zlot,nie? Tam zobaczysz , że futerko umie latać:eviltong::eviltong: