wielkie dzięki Goś:oops:
u nas dobrze, ale Rikusia pokazała razem z Shirą jakie są kochane i zjadły ... ludzkie odchody - w parku :angryy:. Jeszcze Rika spoko, nie było tak źle, ale Shira to miała pyszczek cały ubrudzony :shake: ohyda ....
Między dziewczynkami układa się super. Spacerkujemy sobie często razem:multi:
Rika ma nowe szelki - pomarańczowe z Trixie. Zdjęcia będą jak będzie ładniejsza pogoda na dworze, bo teraz to mi się nawet nie chce focić ...