Jump to content
Dogomania

Kasia&Rika

Members
  • Posts

    3081
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia&Rika

  1. [quote name='Atkaaaa']Harry Potter pożyczy Ci Nimbusa 2000! :D :diabloti::lmaa::-x:diabloti:[/quote] Harry ma błyskawice:shake: :diabloti:
  2. co u małego?:-(
  3. [quote name='Agnes']Kondygnacja w budynku mieszkalnym - blok - ma srednio 3,5 m wiec latwo policzyc. Ilosc pieter x 3,5 m = ;) 8 pieter to 28 m wysokosci[/quote] mój ma 2,3m:cool3: blok
  4. lepiej żeby co chwile pisała: "źle z nim" "ciągle piszczy" "nie wiem czy z tego wyjdzie" "biedny piesek" wiadomo, że każdy się martwi, a czasami dobrze coś na pisać na rozluźnienie atmosfery ...
  5. [quote name='gops'] a o obrozach to byl w pewnym sensie zart jak widac nie udany[/quote] nie przejmuj się, reszta zrozumiała, że to żart:roll:
  6. [quote name='Grey']Po co utrudniać sobie życie. Około 1000 zł. to nie jest dużo, tamte głowice są słabe, a spaniel żyje kilkanaście lat. Np. ja za okulary plastykowe płaciłem 1500 zł.[/quote] Dla niektórych jest dużo.
  7. pisałam do sklepu i polecili tą: [url=http://www.sewing.pl/index.php?id=strzyzenie/ningbo/gts888]Maszynki do strzyżenia zwierząt oraz akcesoria do pielęgnacji firmy Oster, Andis, Heiniger, Moser, Vivog[/url] już zamówiłam:)
  8. [quote name='Diora']Całą, całą... I pół cienkiej kiełbaski, czy parówki. Nie wiem, nie przyglądałam się ;) Wczoraj rozmawiałam z sąsiadką, której suczka też miała parę zbędnych kilogramów i teraz ładnie schudła. Podobno na samej karmie Acana light&fit. Może Rice też by przypadła do smaku??[/quote] Muszę sprawdzić tą karmę. Chyba muszę porozmawiać kolejny raz z babcią na temat nie dokarmiania psów:roll:
  9. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Witam:loveu::loveu::loveu: I jak tam wypchałaś sobie Rike zagryzioną przez Bona?:evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/quote] Niestety nie, nie było co zbierać przecież:shake:
  10. [quote name='Diora']Niedawno dojechaliśmy do domu. Hooverek zmęczył się podróżą i trochę podsypia. Oczywiście choroba lokomocyjna dała o sobie znać i znów wymiotował. Jak zobaczyłyśmy z Asią co zwymiotował, to się pokłóciłyśmy, która z nas ma to sprzątnąć... Znajdowała się tam cała :-o kurza łapka łacznie z pazurkami i nie pogryzione pół kiełbaski.[/quote] Cała:crazyeye: Rika jest trochę na barfie i minimalnie chciałam spróbować czy on też będzie jadł, ale przecież patrzyłam i gryzł:roll: I skąd on zwinął parówkę:-o Dzisiaj dostał trochę rano suchej karmy i przy okazji karmienia riki tą jedną łapkę:shake:
  11. Dziękuję Diora ....naprawdę... proszę zdjęcia: [url=http://picasaweb.google.pl/piciminikas/20090731Skoki#]Picasa Web Albums - Katarzyna - 2009.07.31 skoki[/url] Mały jest boski:-( i nie tylko ja się w nim zakochałam, bo narzeczona brata też...
  12. [url=http://picasaweb.google.pl/piciminikas/20090726ZLOT#]Picasa Web Albums - Katarzyna - 2009.07.26 ZLOT[/url]
  13. [quote name='Marta_Ares'] Diora ma racje nie rezygnuj z 2 psiaka tylko tym razem musi być koniecznie taki, który mieszka z kotem, najlepiej od małego, bo jest roznica miedzy duzym a malym kotkiem jak widac[/quote] Na razie dam sobie spokój... Kot dla babci jest oczkiem w głowie, dlatego nie chce na razie drugiego psa ... Zresztą Hoover jest obecnie nie do zastąpienia, musielibyście go poznać.
  14. [quote name='Diora']No to jesteśmy umówione na jutro. Rano, jak wrócę z pracy, to się odezwę kiedy wyruszamy po małego. Kasiu, wiem, że Ci ciężko, ale przecież nie możemy tak tego zostawić.[/quote] Dziękuję, że to rozumiesz.
  15. [quote name='Estera']Kasia nie panikuj. Gdybym ja miała biegać do weta z każdą ranką, każdym strachem któregoś z mojej piątki, to bym zbankrutowała i się zasapała biegając do weta. :cool3: Szkoda, że tak się potoczyło, ale dobrze, że Hoover ma inny dom, gdzie nie ma kotów. :calus:[/quote] Ale ja i tak muszę iść z nią więc nic nie zaszkodzi by na to spojrzał.
  16. [quote name='BBeta']Przecież to jeszcze szczeniak, daj mu czas, przyzwyczai się do kota[/quote] Ale do czasu aż się przyzwyczai może stać się coś poważniejszego. A do tego nie mogę dopuścić. Myślisz, że nie chce go zatrzymać? Oddanie go to ostatnia rzecz na jakiej mi zależy. Od początku robię wszystko by się dogadały, staram się go na maksa wymęczyć, podchodzę w kagańcu i bez, na smyczy, ze smakołykami, zabawkami, wołam cichutko, głaszcze za minimalną chwilę uwagi. Ale on gdy widzi kota nie zwraca uwagi na nic. Może ma jakieś przykre doświadczenia co do kociąt. Są psy, których po prostu tego nie da się nauczyć, prawda?:-(
  17. [quote name='Diora']Wiem, w nim się naprawdę można zakochać... Przeprowadzają się do swojego mieszkania. Gdzie on ugryzł Mię i jak duża jest ta ranka?[/quote] Zakochać się można bez problemów. Złapał ją za łapkę. Tak w połowie, dwa[?] znaki zębów i poleciało trochę krwi. Może akurat w coś trafił, jakoś żyłę czy coś. Ale od azu było przemyte i zatamowane.
  18. [quote name='Diora']Strach nie jest objawem wstrząsu, nie panikujmy.[/quote] Też myślę, że nic jej się nie stało. Ranka nie jest głęboka, oczyszczona i zawinięta lekko. A do weta i tak muszę z nią iść.Bo będzie mieć drugie szczepienie.
  19. [quote name='akira']Aha ;/ idź z nią może do weta ;/ bo u mnie jak kocica z huskym zaatakowała swoje dziecko to ono było jak martwe z tym, że oddychało. U weta dostało zaszczyk przeciwwstrząsowy i mu przeszło.[/quote] pójdę, ale jeszcze zamknięte. [quote name='Diora']Kasieńko, nie martw się. Wszystko się ułoży. Przyszły mąż Asi (za miesiąc ślub) nie chciał się zgodzic na psa, ale po tych wszystkich przejściach Hoovera, powiedział, że mogą go wziąć. Więc będzie miał dobry dom :) Niebawem się przeprowadzają i dostaniecie wraz z Riką zaproszenie do nich :p[/quote] Gdzie się przeprowadzają? Wspaniale, że będzie miał dom. Ja tu od rana nie mogę się uspokoić. Ja tak pokochałam tego szczylka:placz:
  20. [quote name='Diora']Strasznie mi przykro. Mam nadzieję,że kotce się nic nie stało przez jego niedelikatne zabawy :-( Zgodnie z moimi wczesniejszymi obietnicami zabiorę go z powrotem. Nie martw się. Przyjadę po niego najprawdopodobniej jutro, bo dziś idę do pracy na 18:15 (na noc) i raczej bym nie zdążyła. Teraz już wiemy,że najlepszym czworonogiem do Twojego domu, jest psiak, który mieszka z kotem, a nie taki, który widział go na oczy przez 15 min.[/quote] :placz::placz: Ten wspaniały piesek musi znaleźć idealny dom, zasługuje na to jak nikt inny. Jest kochany, bardzo wierny, chętny do zabawy. Potrzebuje miłości i bliskości człowieka. Chciałabym mu to wszystko dać. I koniecznie musi być to dom, gdzie nie ma kota:-( [quote name='akira']Nic nie jest małej?[/quote] Trochę krwi się pokazało i jest masakrycznie przestraszona
  21. [quote name='Diora'][LEFT]Bo to psi aniołek w diabelskim wcieleniu :evil_lol: Cieszę się,że u Was OK. Niepokoi mnie tylko problem z Mią :shake: Oby się do siebie przyzwyczaili. Obserwujmy ;)[/LEFT] [/quote] Dzisiaj rano nie wiedziałam, że drzwi od babci pokoju są otwarte i Hoover szybko przecisnął się między moimi nogami. Niestety nie zdążyłam go złapać:-( Ugryzł Mie: przeturlał i chapnął :placz: Babcia jest wściekła.
  22. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_SDGnzQeqar8/SnNbtfLMNhI/AAAAAAAABuw/yM9fa5sshoc/s512/DSC_0145.JPG[/IMG]
  23. [quote name='Diora']No tak, ale jak wstaniesz, to pójdzie za Tobą :evil_lol: On teraz tylko udaje:eviltong: Kurczę, może mały trochę odpuści kotce... Czas pokaże[/quote] W sumie fakt, ona nawet odpuszcza jedzenie by pójść za mną jak na razie ... Próbowałam go zamknąć samego w moim pokoju, bardzo ładnie się zachowywał :)
  24. [quote name='Diora']A jak to Mia znosi?? Bardzo jej to przeszkadza? Jak reagowała wcześniej na Rikę?[/quote] Na rikę od początku nigdy nie fuknęła. Teraz ciągle się chowa, non stop fuka, ucieka, chce udrapnąć ...
  25. [quote name='Diora']Ale właśnie problem w tym,że jego się nie da wymęczyć... Hoover jest niezniszczalny ;) Wcale nie żartuję. On by się non stop bawił. Spać kłądzie się dopiero wtedy, gdy ostatni domownik zgasi światło.[/quote] A ja umiem! Ha:multi: Światło się świeci a on od pół godziny śpi w najlepsze:loveu:
×
×
  • Create New...