Jump to content
Dogomania

Kasia&Rika

Members
  • Posts

    3081
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia&Rika

  1. Weszłam by pooglądać zdjęcia, a tu wzrok padł tylko na to jedno zdanie ... Dla VI ['] :placz:
  2. [quote name='Agata_Roki']dobrze że moje mi nie hałasują i praktycznie w ogóle ich nie słyszę[może to kwestia snu ? bo tłukącego królika słyszy mama w pokoju pode mną a ja jej nie :diabloti:]. Ty też masz studio fotograficzne składające się z szyby i kartek papieru ? :cool3: To chyba najbardziej zdaje egzamin ale moje uciekają z szyby bo przecież w łapki za zimno.. kurcze i akurat teraz zepsuły mi się akumulatorki do aparatu.. :mad:[/quote] coś w ten deseń. jak mówi moja babcia: świnie na noc wędrują do kuchni:evil_lol: mam masakryczne problemy z zaśnięciem - słyszę nawet zegar w pokoju obok, ale jak już zasnę to nic mnie nie obudzi - ile razy budziłam się nieświadoma burzy, która waliła całą noc tuż obok mnie. :diabloti: Studia nie mam, ostatnio trochę spapugowałam Bbete. Chciałam zobaczyć jak to wyjdzie. Szkło im nie przeszkadzało :) PS czy twoje myszki też tak ciągle załatwiają się na wybiegu? :shake: To jest masakra. Od razu wszystko mokre i brudne.
  3. [quote name='Agata_Roki'][URL]http://i28.tinypic.com/ztasrc.jpg[/URL] świetne ujęcie :cool3::loveu: Agutka jest booska :loveu: [URL]http://i28.tinypic.com/10ndkyp.jpg[/URL] ma kinka na ogonie ? ;) Moje też wolą wszelkiego rodzaju drewniane zabawki - a jedzie niemiłosiernie bo tam sobie sikną czasem :diabloti:[/quote] Tak, od początku ma. A syjamka zrobiła sobie to u mnie - zauważyłam z tydzień temu:-o Ja mam tą dune świnkową i moje mają ją prawie całą zajętą, mają basen z trotami z transportera rozmiar też duży, pełno kartonów, zabawek. A latają po tym jak wariatki:D Widać, że im się podoba, każdy karton jest wsadzany w całości a one same robią sobie dziury. W nocy słychać jak wygryzają. :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. [quote name='gops']oj nie kas ostanio w tamtym roku rzeczy jeszcze bylo sporo a oni je zdjeli bo kosze sa potrzebne na nastepne rzeczy i to co sie nie sprzedalo pewnie wrzuca w tym roku do koszy ;)[/quote] to ja mam chyba dużą biedronkę obok siebie, bo zawsze wszystko jest do wyczerpania. u mnie są jeszcze młynki , które były z 3 miechy temu itd.
  5. [quote name='gops']pisze ze do 27 ;)[/quote] tego typu promocje są zawsze po prostu do wyczerpania zapasów.
  6. [quote name='ewelinabuck']pewnie ze jest taka mozliwosc ale to jak wroce z roboty wieczorkiem;)[/quote] dziękuję:loveu::loveu:
  7. fajna ta przerobiona krówka:loveu: ślicznie mu
  8. [quote name='Malwi']Akcja niestety odwołana... nie ma sensu narażać psiaki i nas na przeziębienie.... jest tylko 14 stopni, pada i wieje ... więc i tak dużo ludzi nie będzie ...[/quote] A szukałam was... A jesli chodzi o targ i deptak(gdzie akurat byłam) to ludzie się o siebie obijali, nie wiem gdzie ich nosi na taką pogodę...:evil_lol: Będziecie podejmowali kolejną próbę?:)
  9. Kropek to najpiękniejszy spaniel jakiego widziałam. Była by szansa dostać te zdjęcia: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_8390.jpg[/URL] i [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_8383.jpg[/URL] w oryginalnym rozmiarze? PROSZĘ. [SIZE=1][email protected][/SIZE]
  10. [quote name='Malwi']Kasia&Rika : Zapraszamy serdecznie :D ( osobiście będę z Missy na deptaku , Paulina będzie na Rynku) :D:D:D[/quote] To was poszukam na deptaku bo mam tam jutro coś do załatwienia:)
  11. [quote name='Agata_Roki']ON - tak i to jeszcze z 7letnim dzieckiem. Roniek już w porządku ;) Pierwszej nocy zsikał się pod siebie w legowisku ale teraz normalnie chodzi,je i ma ochotę na zabawy jednak rana jeszcze boli. Najgorszy fakt na spacerach - na ludzi się jeży,na dzieciaki,samochody a co innego psy jeszcze bardziej - kolejna rzecz do rozpracowania.. a było już tak fajnie.:shake: Na razie nie mam za bardzo czasu na dogo - problem w szkole :eviltong: dużo zamówień na bransoletki mam i czekam na dostawę muliny z allegro[aż 50szt. :multi:].W między czasie próbuje skończyć świetną książkę,której nie mogę skończyć i tak planuje co dalej :eviltong:[/quote] jaką książkę?
  12. [IMG]http://i28.tinypic.com/10ndkyp.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/kegqhj.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2n00i0i.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i27.tinypic.com/2ai068.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/alsrh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/ztasrc.jpg[/IMG]
  14. Miejmy nadzieję, że się ułoży:)
  15. Ja już tu nie będę wchodzić, zazdrość zżera:-(:placz::placz: Piękna:loveu:
  16. [URL]http://photos.nasza-klasa.pl/26161960/17/other/std/2ff8e9a243.jpeg[/URL] Brzusio jak u mojej:loveu: [SIZE=1]tylko moja nie jest w ciąży:diabloti:[/SIZE]
  17. [quote name='Estera']Bo koty są dziwne :roll: Moje psy i kot małe kociaki podgryzały, skakały na nie, popychały, a małe odbijały się o ściane, a te "jeszcze raz, jeszcze raz!" :roll: I nadstawiały się znowu..[/quote] Masochiści:evil_lol: Tylko najgorsze jest że jak ją zamknę w kartonie to ona prze szczęśliwa tam zasypia i jest git, ale jak ona sama gdzieś wejdzie - np. wiaderko, karton, miska, siatka - i też zaśnie to już nieciekawie, bo nie zawsze są dziury, kiedyś tak weszła pod miskę i z 10minut ją szukaliśmy, podniosłam miskę, a tam kocisko całe rozespane się przeciąga. :roll: Kolejna sytuacja, czarna to nie widać jej wieczorem. Dwa razy wymsknęła się na klatkę schodową jak tata wracał wieczoram z psem. Siedziała pod drzwiami piętro niżej i przeraźliwie miałczała. Tak samo jest wchodzenia na meblościankę - 2m - gdzie przytula się do skrzynki do narzędzi i figurki psa. Ile razy szukamy jej a ona gdzieś w szafie się odzywa, bo wchodzi wszędzie jak tylko się otworzy. WESOŁO JEST:evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='max73']jestem w szoku - kupy fajne po rozwolnieniach ani śladu, sierść jakby nie mojego psa - lśni że aż miło, naprawdę po sprawdzeniu bosha, brita, ontario (karma z czech)i RC muszę stwierdzić że ta jak na razie najlepiej, chociaż z RC też nie było problemów, ale zmieniłem ze względu na złe opinie wielu osób, chociaż ja problemów nie widziałem[/quote] moja jedzie na nim 3tyg. i wszystko super, ale osatnio coś zaczyna jej brzydko pacznieć z pyszczka:roll: miał ktoś takie problemy?
  19. [quote name='C&B']Kiedy ona tak urosła? :crazyeye:[/quote] sama się dziwię:evil_lol: ale jest ogólnie mała jeszcze - wysoka i chuda:evil_lol: i uwielbiam ją gnebić:loveu: zamykanie w kartonie,szafie, noszenie w bluzce, wsadzanie na wysoką szafę - a ta się cieszy:roll: :evil_lol::evil_lol:
  20. [IMG]http://i28.tinypic.com/23w8t8x.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2yvnmeg.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i30.tinypic.com/2s0ke90.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/10ztj0l.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/hsq746.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/11kl7gz.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/r7qj48.jpg[/IMG]
  22. [B]Lupine Muddy Paws [/B]zdecydowanie najlepsze!!
  23. O! A ja dopiero teraz wpadłam zobaczyć myszy :P Ktoś nieładnie spapugował imię:mad::evil_lol: Więcej zdjęć proszę! koniecznie!! [SIZE=1]jak mogłaś zapomnieć mi się pochwalić:-([/SIZE]
  24. [quote name='Malwi']podobno gończe polskie też występują rude ... ale ja tam gończego w nim nie widze ...[/quote] to cudo jest w ostrowie? śliczny!!:loveu:
×
×
  • Create New...