-
Posts
3081 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia&Rika
-
[quote name='Agata_Roki']Dla mnie dobre i to skoro mogę mieć za 100 a nie za 160zł a i tak nie za swoje kupuję :diabloti: No w sumie to niezły biznes potrafisz zrobić :evil_lol:[/quote] Czasami się uda, a za to i tak muszę kupić inną, ale teraz już nie dune:eviltong: A fundusze sporo nadszarpnięte, bo dokładałam sporo do utrzymania kociaków koleżanki. Na szczęście od niedawna już są u nowych właścicieli. Tylko portfel piszczy ...
-
[quote name='Agata_Roki']Osz Ty,kupiłaś dunę za 30zł a mi sprzedajesz za 100 ? :diabloti: zdzierstwo :evil_lol:[/quote] To twoja propozycja. A nawet wyższą dawałaś:diabloti: Zresztą na czymś trzeba zarabiać i z czegoś żyć:evil_lol: A duna tyle jest warta,a nawet więcej:eviltong:
-
:shake::shake: myszki! :shake::shake: Carmen:loveu:
-
[quote name='C&B']Wolę, żeby wyjaśniła to właścicielka ... Coś mi się tu w całość nie układa, ale ja zacofana to wiecie...:cool1:[/quote] Skoro już raz napisała ... każdy mógł przeczytać. A teraz zaczynam się [i pewnie nie tylko ja] znów martwić ... Coś z Sonią lub Nescą? Coś im się stało lub z nimi stało?
-
[quote name='C&B']Wcześniej w twoim poście było coś innego... Wyjaśnisz?[/quote] A możesz nam napisać "co było wcześniej" ?
-
Oj,jakie śliczności!:loveu:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Kasia&Rika replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
więc .... już mi się podoba:diabloti: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Kasia&Rika replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
A mogłabyś tak w trzech zdaniach zarysować o czym to? Lubię wiedzieć czego mam się spodziewać, a wiesz, że uwielbiam Twoje teksty :) -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Kasia&Rika replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Szto lat! Śto lat ! -
O, mój miastowy spaniel:evil_lol: Ale mu się trafił cudowny domek! Malwi ma nosa!:loveu::loveu::loveu:
-
e tam. ja już miałam pokaźną kolekcję, a teraz zostały mi dwie :) lupine i rogz. reszta poszła na bazarki.
-
[quote name='Magda&Bloom'][B]Anza[/B] - dzięki [B]Kasia[/B] idzie zima, Bloom jest zmarzluchem, a kombinezon pogryziony i nie ma wyjscia hihi miło mi że Bloom jest Twoim ulubionym spanielem :loveu: to fakt Tacyt jest chudziutki, nawet chyba za bardzo, ale w tej chwili to wychudzenie jest lepsze dla jego łap, które stasznie się rozjeżdżają. I jakiś zanik mięśni w tyłach zaczyna się pojawiać, jakby nie to że ma b. dużo ruchu i dostaje dużo jedzenia to chyba by już nie chodził, a tak to jeszcze jakoś się trzyma, za miską z jedzeniem potrafi jeszcze nieźle zaszaleć :evil_lol: Pozdrawiam[/quote] Hehe. Moja zgolona, to jak mam w nocy otwarte okno to muszę ją okrywać kocem bo trzęsie się jak galareta:evil_lol: Tacyt jest po prostu idealny. Na pewno lepiej dla zdrowia jak jest taki, niż jakby miał za dużo tłuszczyku:) Genialne masz te psy.
-
Wow. Nie ściełaś Blooma na łyso? :) Więc teraz mam dwa ulubione spaniele, które ślicznie wyglądają. Bloom i Kropek. A na tym zdjęciu [url]http://i32.tinypic.com/11uaw6p.jpg[/url] ślicznie widać jaki Tacyt jest chudziutki! :) Zazdroszczę.
-
sznaucer miniaturka - też się nie sprawuje.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kasia&Rika replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
A Marcin też był przeciwny? :( -
[quote name='Marta_Ares']ktoś sobie jaja robi czy mi sie wydaje?:roll: zapisuje, jakby nagle zachcialo sie edytowac ;)[/quote] z tego co było pisane wcześniej to jest chyba inna marta, ona pomaga na miau:) ale ktoś spekulował że może to być TA marta, potem wyjaśnione zostało, że nie i pewnie dlatego to napisała z takim uśmiechem:)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kasia&Rika replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Śliczna:-( I dobrze rozumiem, co czujesz ... Tylko ja swojego wymarzonego psa miałam 5 dni ... -
Też mam taką obrożę dla Riki:cool3: I też dziurka do dorobienia. Ślicznie chłopakom:)
-
[quote name='asiunia']Wpadłam z rewizytą;) świetny zwierzyniec,psiak,kot,myszki:loveu:[/quote] dziękuje, ale mógłby być większy jeszcze ... [quote name='LadyK'][CENTER]Hej :hand: Wpadłam w odwiedzinki ;) Mizianki dla Riki, Mii (tak to się odmienia?:diabloti:) i myszek :loveu:[/CENTER] [/quote] Tak się odmienia, ale ona i tak jest nazywana po domowemu: KOT:diabloti:
-
Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^
Kasia&Rika replied to Tepes's topic in Galeria
[quote name='Czarnulka'][URL]http://i28.tinypic.com/2cyrwug.jpg[/URL] Co to za rasa? Taki duzy on ;loveu:[/quote] Takie same miałam pierwsze wrażenie, ale to ze względu na tego człowieka z tyłu. On jest do maks kolan. Zobacz na fragment osoby obok:evil_lol: -
Intruz wciąaaaaaga!:loveu: Śliczne fotki.