Cavy, odebraliśmy i baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy :D
na wiosnę na pewno zajrzy u nas w podpisie! :*
macie głupka;
{ nikt nie prosił, ale wyczuwam , że chcecie! :D:D }
[URL=http://img3.imageshack.us/i/s5001269.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5070/s5001269.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img21.imageshack.us/i/s5001270.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8204/s5001270.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img12.imageshack.us/i/s5001271.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9993/s5001271.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img403.imageshack.us/i/s5001272.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9358/s5001272.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img697.imageshack.us/i/s5001273.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2576/s5001273.jpg[/IMG][/URL]
:bye: