Jump to content
Dogomania

Kamila_s

Members
  • Posts

    3104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila_s

  1. nikt nie dzwonil w sprawie Amorka????? ten obesrwator dalej sobie sie tam czai na allegro..:cool3:
  2. noz kur...a mac.....zajoby nie ludzie.... az mnie zkreca jak mysle o tym patafianie co wrzucil to bidulke do jeziora...:angryy::angryy::angryy:
  3. no to widze,ze juz moezmy tylko odliczac dni;);):multi:
  4. ohoho..ilu nowych ludzi ??!!!!!:multi::multi::multi:witajcie na watku SAti:loveu::loveu: ja juz odliczam dni,az Satuchna pojedzie do Renaty:loveu::loveu:
  5. Dziewczyny prosze piszcie mi czy ludzie do was dzwonia w sprawie adopcji kotkow i kto..bo nie chce pomylic osob...czy Ty peate jestes w stanie kontrolowac forum kotkow na profilu i pisac do ludzi,ktorzy napisza,ze chca kotka??????
  6. Jola mam druga chetna osobe na kotka..tego z numere 1..calego szarego...;)czekam na Ciebie!!! mamy dwa domki:multi:
  7. :multi::multi::multi:tak mnie to ciesze,ze Latek ma sie dobrze i ta rana mu sie zagoila....
  8. looooooo ludzie;):loveu::loveu::loveu: co za piekna psiunia!!!!!!! te czerne plamki sa przepiekne!!!!!! ....wyglada jak cudowne zjawisko!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Przychodze sie przywitac z Sati:loveu::loveu:;)
  10. Damy mu podobnego:-))) czekam tylko na Jole zeby z nia pogadac.....zeby wiedziala,ze ten Pan bedzie dzwonil i zeby sie nie wygadala,ze damy mu innego,ale takiego samego jak na zdjeciu:-):cool3:
  11. wyslalam te dane: W sprawie adopcji Misi: kontakt: 503 082 952 lub 503 143 355 lun email :[email protected] ;);) Pani jest z Warszawy!:cool3:
  12. Jola mam Pana zainteresowanego kotkiem z numerem 4 z tego forum..taki maly szary tygrysek:-) napisal mi tak: Czy jest ciągle szansa wzięcia tego kociaka ze zdjęcia u góry po prawej stronie i dokąd musiał bym po niego pojechać? prosze odpisz mi jak najszybciej i powiedz mi co mam odpisac!!!:cool3:
  13. Lulka dostalam wlasnie maila z zapytaniem o adopcje Misi:-) od innej Pani,wyslalam jej maila z Twoim danymi..czekaj na telefon;):cool3:
  14. juz wyslalam i mi odpisala,ze bedzie dzwonila do tej Pani..dlatego pisalam jak tam po rozmowie???:cool3:;);)
  15. Kinga i jak tam?????:cool3:;)
  16. super Jola:-) do mnie tez pisza....podawaj im dokladny adres!!do siebie!!!!:-)
  17. Jola,podaj mi prosze numer konta,na ktory mozna wysylac pieniazki na Twoje kotki;)
  18. [quote name='magda222']Nie chcę zapeszać ale Łapek ma jednego obserwatora na allegro. Dogomaniacy trzymać kciuki !!![/quote] trzymam kciuki wiec!!!!!!!!!!!!!!mocno!!!!!!!!!!!!!!!!1;);)
  19. Jola...zrobilam ladna tapetke z tylko Twoimi kotkami..wszedzie wpisalm tylko Twoje dane...pisze apele o pomoc w zbiorkach i finansach!! Sprawdzaj od czasu do czasu gadugadu bo podalam tez:-)
  20. [quote name='Rene@Rabik']Nie masz pojęcia jak my się cieszymy :lol::evil_lol:[/quote] wyobrazam sobie!!:eviltong::evil_lol::loveu:
  21. [quote name='Rene@Rabik']Do pani Oliwii i pana Michała :multi::multi::multi:[/quote] no to sie ciesze podwojnie gdyz Pani Oliwia to cudwna osoba i Pokerek bedzie mial wspaniale!!!!!!!1:loveu::loveu::loveu::loveu: tak sie ciesze!!!!!!! Pozdrawiam Pokerka i Pania Oliwie,za jej cudowne serce!!!!!!!!!!!
  22. Czesc kochana Sati:loveu::loveu:
  23. a Pokerek pojechal do Pani Oliwii??????:roll:
  24. Jola dodalam zdjecia Twoich kotkow oraz namiary na Ciebie na profilu...rosilam o domki i pomoc w kupnie zwirku,jedzenia dla kotkow...jak dostaniesz telefony lub info na gg to nie badz zdziwiona;););):loveu:
  25. Dziewczyny na jakie konto mozna wyslac pomoc finansowa dla Mufka???
×
×
  • Create New...