wiedzialam,ze predzej czy pozniej nastapni pokoj na froncie:evil_lol:;)
ale magiczne zdjecia!!:loveu::loveu:
a ten bialasek w kurtce jest mega!!:loveu::loveu:
tak strasznie sie ciesze,ze Sisi sie tak ladnie zadomawia,ale to wszystko oczywiscie dzieki Tobie balbinko i Twojemu mezowi!!!:loveu::multi::multi: