[quote name='mgie']Tatuaże? Ja nie mam nic przeciwko, ale sama nie chciałabym mieć. :)
[B]donacja[/B] jak wygląda sprawa z allegro ? Może ktoś mógłby zafundować małemu wyróżnioną aukcje ?
Prosimy ...[/QUOTE]
allegro się skończyło, poczekam, tak jak pisze Anna do wizyty. Jak nic nie wyjdzie, to zrobię całkiem nowe, wyróżnione z nowymi fotami. Tamto już się opatrzyło.
A co do tatuaży, sama mam, mały bo mały-ale gustowny ;)