Jump to content
Dogomania

missiaa

Members
  • Posts

    4144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by missiaa

  1. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-r36jjFRzspU/UKZM12NF7ZI/AAAAAAAAHFs/T8VtK6u68lE/s512/DSC03685.JPG[/IMG] suczka ze zmianami na oku: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PuRCpip2imU/UKZM_8e7Q6I/AAAAAAAAHGE/qyrNV0S-8Ic/s640/DSC03688.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UfyRJvX0pqs/UKZNCr-IH4I/AAAAAAAAHGM/nGm6vRZt--I/s512/DSC03689.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aMcLvMwyARs/UKZNFHwHjgI/AAAAAAAAHGU/SN1V26obAKc/s640/DSC03690.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vrsApTdXRGQ/UKZNMBzRXdI/AAAAAAAAHGk/EQNbB10Zy3U/s640/DSC03692.JPG[/IMG]
  2. rudy piesek: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kkU04LuNHeM/UKZMkDPwq8I/AAAAAAAAHFM/J_ZR3wGCL2o/s640/DSC03681.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-j1EiyjEodjo/UKZMmz-1egI/AAAAAAAAHFU/rYkhBx6jPfs/s640/DSC03682.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kDgKh9_2dnE/UKZMqnYyBSI/AAAAAAAAHFc/_Le6QrHCraw/s512/DSC03683.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lXhL9KFIz_c/UKZMxDwbmRI/AAAAAAAAHFk/kgohEqKitTU/s512/DSC03684.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DldqOA0uQKg/UKZM7d8jfiI/AAAAAAAAHF0/I-tBY_asObs/s512/DSC03686.JPG[/IMG]
  3. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xSLZH7iDJXw/UKZL2UqSvAI/AAAAAAAAHEM/0qicPub42Tc/s640/DSC03673.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tpVMBJVJ77s/UKZMHTc-Y0I/AAAAAAAAHEk/ec1XA3EcoWg/s640/DSC03676.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pO2eRyLCj30/UKZMBF5NXXI/AAAAAAAAHEc/-huqCTyGsbc/s640/DSC03675.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uWKOgus5Ii4/UKZMUy-2R5I/AAAAAAAAHE0/sK2FMmFGQlI/s640/DSC03678.JPG[/IMG]
  4. pozostałe: śliczny szczeniak podrostek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DR-D0RwZbG8/UKZLA_wHLEI/AAAAAAAAHCs/7B7cxbF1Ngg/s512/DSC03662.JPG[/IMG] kudłata suczka: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-B-G0iwiOCQ4/UKZK0QSfobI/AAAAAAAAHCc/3XlEfS-QKyc/s512/DSC03660.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-g6uP6qEq-VU/UKZNSAghPeI/AAAAAAAAHGs/CvjPZgAeGWI/s640/DSC03693.JPG[/IMG] oraz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-veC2FKQ75g4/UKZLc6k0M2I/AAAAAAAAHDk/807CnKUtGmY/s512/DSC03668.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1XChp_wHGmA/UKZLiTkK-oI/AAAAAAAAHDs/dID8SyW6vP4/s512/DSC03669.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BmiyN4MJZ0U/UKZLsFFDwJI/AAAAAAAAHD8/cCPhF4VBrp4/s512/DSC03671.JPG[/IMG]
  5. pilnie potrzebne DT! w Olkuszu są 4 szczeniaki.. one tam przecież nie przeżyją! My już na prawdę nie mamy jak ich wziąć. Nie mamy już ani miejsca ani pieniedzy... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0fqtgz71t9c/UKZKmJSTy4I/AAAAAAAAHCE/OViSxZJokeE/s640/DSC03657.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-V8yx44HNMfA/UKZKv-CONsI/AAAAAAAAHCU/TLBAi_H09vE/s512/DSC03659.JPG[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F-c2yslXWl0/UKZKqVaaujI/AAAAAAAAHCM/9-Bezpymcws/s512/DSC03658.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ITdi44FxLS8/UKZLK0cE6OI/AAAAAAAAHC8/Axc3OAr54l8/s640/DSC03664.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2TfdIW27axY/UKZLTvaE1VI/AAAAAAAAHDU/D1TBIHQj3Kg/s640/DSC03666.JPG[/IMG]
  6. No i nie udało się wygrać ankiety... spałam dziś 3 godziny więc wracam do łóżka ... :( Foks pojechał do nowego domu.
  7. [quote name='Figunia']Mam pytanie, w ub. m-cu glosowalam na Was ale potem byla druga tura i trzeba bylo wyslac sms-a. Nie mam tel. komorkowego, wiec niestety. .. Czy jest sens glosowac w takim przypadku? Choc teraz juz komorke (corki) mam, to i tak nic z tego, bo nie umiem sie nia poslugiwac, w dodatku jestem w Szwecji a corka z zieciem wyjechali na wakacje... Pytam dla spokoju sumienia, bo moze jednak to oddanie glosu ma sens...[/QUOTE] oddanie głosu w ankiecie tu dogomaniackiej(bo wybiera się kandydata na którego powinna głosować jednogłośnie cała dogomania) ma sens każdy głos się liczy bo ciągle przegrywamy:)... na krak-vecie również ma sens.....w końcu to tamta ankieta liczy się ostatecznie
  8. o jaaaa.. do ilu ja osób dziś zachętę do głosowania wysłałam....od rana wysyłam.. ale już wyrównaliśmy:)
  9. [quote name='krakowianka.fr']acha, rozumiem no to dobra, to ja te imiona zarezerwuje dla nastepnego miotu... ;) a kiedy rzucamy bazarkiem imionowym w takim razie? (jeszcze listopad czy juz w grudniu?) [/QUOTE] z jednej strony możnaby go już otwierać..a z drugiej strony boję się, że niektórzy się na mnie rzucą ze jeśli jeszcze nie otworzyły oczu to powinny iść do uśpienia czy coś.. a nie chcę wojny na bazarku...
  10. [quote name='Justyna Lipicka']Na razie nic nie pisałam do Pana bo Fox miał być adoptowany:) Missiaa i jak po pa?[/QUOTE] Foks będzie jechał do nowego domu jutro:)
  11. [quote name='krakowianka.fr']czy moga byc takie imiona missiaa ???: kremowy- chłopak - [B]Atos[/B] czarny z mniejszą krawatką i krótkim ogonkiem - chłopak - [B]Portos[/B] rudy- chłopak - [B]Aramis[/B] czarna z dużą krawatką- dziewczynka - [B]Darta/Derka [/B](od Dartanian) kremowa dziewczynka - [B]Duma[/B] (od autora Alexandre Dumas) bo za pare tyg beda potrzebne do ogloszen a mamy tak duzo szczeniat, ze nie zapamietamy, a tu mi wpadlo do glowy, zeby te maluchy nazwac jakos latwo do zapamietania ;)[/QUOTE] tzn ja chciałam zrobić ten bazarek z nadawaniem imion... może ktośby się tam skusił.. bo nie będzie mnie stać na szczepionki dla nich...:(
  12. [quote name='bea100']Dzisiaj wpłaciłam (na poczcie) moją zadeklarowaną stówkę na jedzonko dla Su by wpłynęła na 17go (17-11-2012), proszę o info jak wpłyną. A jak tam Su się miewa?[/QUOTE] dam znać jak dotrą, a u Su wszystko w porządku, przepraszam, że nie miałam kiedy nagrać obiecanego filmiku.. ale ostatnio taki zakręcony czas
  13. Bardzo was proszę o głosy w wewnętrznej dogomaniackiej ankiecie krakvetu na Bezpłatny Dom Tymczasowy [B]Magdaleny Nieduziak- czyli mamę missieek[/B]. Pod opieką duża ilość psiaków, wyciągniętych z Olkuskiej mordowni. Pieniędzy ciągle za mało, a tyle psiaków w potrzebuje. Karma jest na wagę złota! Bardzo prosimy. Próbowaliśmy dwa miesiące temu, nie udało się:( więc próbujemy znów. Proszę o głos:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235228-KrakVet-ankieta-na-listopad[/URL] pozdrawiam:) i przepraszam za spam :(
  14. [quote name='barb']missiiuu staram się też rozsyłać zaproszenia. Inne Cioteczki tez na pewno pomogą albo juz pomagają. Jeszcze trzy dni. A Biala Podlaska na Twoja mamę zagłosowala, tak jak obiecała ? Nie wiesz ?[/QUOTE] pisałam do kinga_kinga7 w tej sprawie, zagłosowała na nas.. ale powiedziała też.. że jedna z ICH osób napisała jej(gdy trwała ankieta krak-vetu- gdy oni byli wybrani przez dogo) że jeśli nie wygrają, to ona na nas nie zagłosuje następnym razem.. takich osób może być więcej. Jakby to była nasza wina że nie jesteśmy zgromadzeniem setek ludzi i że powinniśmy zrobić wszystko żeby to oni wtedy wygrali.. ale jak my mieliśmy tego dokonać. obiecaliśmy i głoswaliśmy na nich ja rozsyłałam zaproszenia, miałam banerek nawet zeby na nich głosować... ale mimo wszystko wyszło, że nie im nie pomoglismy bo oni nie wygrali z mirką nie ma co sie umawiać.. bo tak strasznie zarzekali się że jak my pomożemy to oni nam.. a w efekcie my pomoglismy jak moglismy.. ale ze nie wygrali w ankiecie krak-vetu to średnio chcą teraz pomóc nam
  15. [quote name='krakowianka.fr']a mozesz nam napisac TU jego pseudo, to mu nie bedziemy wysylac pw? [/QUOTE] jego nick: Aleks89 no i przegrywamy, co prawda dopiero o 1 głos.... ja już nie mam siły.... drugi raz nam się nie uda. Jestem zła, bo Ulv i my startowaliśmy w poprzedniej ankiecie więc teraz powinni dać szansę nam albo Ulv.. a tu pojawiła się nowa kandydatura i od razu wygra..tym bardziej że dostała pomoc 2 lata temu a Ulv i my ponad 3 lata temu już nie mówiąc że wtedy sumy były bez porównania z tymi które są teraz... ja już straciłam chęć na to wszystko....a czasem na prawdę ciężko u nas z karmą :(
  16. p. Ala z 3 kandydatur ankietowych dostała jako ostatnia pomoc z Krak-vetu bo w 2010. missieek i Ulv w 2009.... czyli dawno temu ...
  17. [quote name='Ziutka']missiaa ja też rozsyłam...na baloniarkach byłaś ?[/QUOTE] nie byłam, możesz tam zajrzeć i zaprosić? ja wysyłam PW.. jeden koleś mnie tak zwyzywał i powyklinał.. ze aż brak słów.. wkleiłabym ale za dużo przekleństw.... w skrócie "gówno obchodzą go cierpiące psy" :( ale jak weszłam na jego posty to wypisuje jak to on się nie uchleje i nie upali
  18. [quote name='missieek'][SIZE=4]ponownie zgłosiłam moją mamę do wewnętrznej ankiety dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235228-KrakVet-ankieta-na-listopad[/URL] karma bardzo potrzebna kto ma ochotę wesprzeć głosem, zapraszam![/SIZE][/QUOTE] pomóżcie, zachęcajcie swoich znajmych na dogo do głosowania.. bo lada moment zaczniemy przegrywać :(
  19. [quote name='barb']Juz tylko trzy glosy różnicy na korzyść mamy missiek... [/QUOTE] Rozsyłałam dziś cały ranek.... i był odzew w głosowaniu.. ale dziewczyny błagam pomóżcie rozsyłać :(
  20. różnica głosów na wątku ankiety krakvetu zaczyna maleć :(
  21. [quote name='Malgoska']który to ja już zagubiona???[/QUOTE] ten z cmentarza rudo-biały. Były dwa ale Chesterek nie żyje :( a Tosiu wrócił dziś ze mną z Iwoniowego sanatorium :)
  22. [quote name='iwoniam'] Dziś do missii wrócił Tosiek - odkarmiony, zdrowy. I tak ładnie swoją pańcię przywitał ;) heh [/QUOTE] mój kochany! Przespał cały wykład na uczelni, całą drogę z Krakowa do Olkusza, był ze mną na mega szybkich zakupach w Carefourze.. a wiecie gdzie spał? W kapturze :) i ani myślał stamtąd wychodzić. Obudził się dopiero gdy wsiadałam do autobusu z Olkusza... bo stary autobus był bardzo głośny.. ale 20 minut zabawy (jest taki cudowny!!) i zasnął na moich rękach, a później już tylko szybciutko do domu.. a w domu....[B] Iwoniam, [/B]uczyłaś go załatwiać się do żwirku? wsadziłam go do jego na szybko zrobionej kartonowej kuwetki, a on się pięknie w niej wysiusiał :)
  23. [quote name='Justyna Lipicka']ok to czekam na informacje:)[/QUOTE] wizyta PA ma być we wtorek. Może odpisz tym ludziom, że jest już ktoś nim zainteresowany, ale we wtorek będzie wiadomo na 100% czy jest jeszcze do adopcji czy juz nie.
  24. [quote name='Justyna Lipicka']missiaa jak sprawa Foxa? adoptowany? bo mam zapytanie do ogłoszenia[/QUOTE] Foks ma jechać do DS. Ale muszę zapytać missieek czy już wszystko zapięte na tip top (tzn czy wizyta PA wypadła pomyślnie)
  25. [COLOR=#000000]Sterka urodziła 5, [/COLOR][COLOR=#000000]w kolejnosci urodzenia:[/COLOR] [COLOR=#000000]kremowy- chłopak[/COLOR] [COLOR=#000000]czarna z białą krawatką- dziewczynka[/COLOR] [COLOR=#000000]kremowa dziewczynka[/COLOR] [COLOR=#000000]rudy- chłopak[/COLOR] [COLOR=#000000]czarny podpalany z krawatką i krótkim ogonkiem - chłopak[/COLOR] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CPAWfmuSuFE/UJ9wk4F7efI/AAAAAAAAHBQ/iBJlOuEfAd8/s720/DSC_0174.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WKHf0_ZHqqo/UJ9wp3-G2yI/AAAAAAAAHBg/bKnYhjNLstk/s720/DSC_0177.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gcWeyxtbe8o/UJ9ws9Bx1NI/AAAAAAAAHBo/4wamOT3fbH0/s720/DSC_0178.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XInaWFRgzV0/UJ9wvXdeSrI/AAAAAAAAHBw/PBscUF5Hy04/s720/DSC_0179.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...