Kizia o delikatnej budowie, cudownym umaszczeniu, przepięknym łebku i najpiękniejszych psich oczach!!!! Potrzebuje tylko odrobiny serca!!! Ona czeka!!!!
Z LUBLINOWARSZAWY ALBO WARSZAWOLUBLINA:diabloti: ja bym ją wymiziała na znaczek pocztowy - ale zapsionam po kokardę!!! i to jeszcze para Starusiów Jamniorków i młodszym facecikiem, a Mąż ma też swoją Suńcę przylepuńcię!!!