-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
[quote name='Koperek']Nawet nie wiem, co napisać. Pierwszy raz przedstawiam takiego maluszka! Po prostu... ...[SIZE=4]MACIUPEŃKIE MANIEŃSTWO!:-( [/SIZE] Siedzi w schronie przestraszony, jak nieboskie stworzenie. Inne psy się wydzierają, a bidaczek skulony pod ścianą boksu, żeby mu doopki nie podskubały:-( Taki dziubek, że serce się kraje :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/188/7e0ee8c59c027abd.jpg[/IMG][/URL] Siedzi, jak pokraka- ale nic dziwnego- ze strachu to różne rzeczy się robi... :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/f34b0f1a26560db0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/53c9294ce9133fd2.jpg[/IMG][/URL] Cały czas podnosi nóżki- raz jedną, raz drugą- jakby nie był przyzwyczajony do chodzenia po zimnym, mokrym betonie :( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/181/ed99abb9f78b5eed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/187/b56be617aca6a1e7.jpg[/IMG][/URL] [U][B]Ogłoszenia, jakie ma:[/B][/U][LIST] [*][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=334459329[/URL] [*][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113594_maciupenkie_manienstwo.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1113...anienstwo.html[/URL][/LIST][/quote] Jestm taki mały, Zabierz mnie
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='anielica'][B]12-letni Cyganek był oddawany do schroniska dwukrotnie.[/B] Najpierw podobno Pan miał trudności "życiowe" i musiał oddać staruszka. Zagubiony wśród innych psów, widać, że wcześniej kochany, zadbany, przesiedział w schronisku 2 miesiące. Potem radości nie było końca - Pan się zjawił i zabrał Cyganka do domu. Cieszyłyśmy się bardzo z tego happy endu. Niedługo... Cygan po wakacjach znów wrócił do schroniska :placz: Chudszy, szary, trzęsący się z zimna i ze strachu. Pan znowu nie może go trzymać, więc oddaje. 12-letni, domowy, przytulaśny pies... Dlaczego właściciel go oddał - nie wie nikt :shake: Cyganek ma już starcze zmiany w serduszku - arytmię :-( Trochę zaćmy na oczkach, ale widzi. Jest w dobrej formie jak na takiego dziadulka, ma chyba wszystkie ząbki, co prawda z kamieniem, ale ma. Jest zupełnie domowym psem - nie brudzi, jest grzeczny, posłuszny. Trochę gania koty... W ogóle jak na takiego dziadulka to lubi sobie pobrykać Nieagresywny ani do ludzi ani do innych psów... Powinien mieć spokojny kącik na ostatnie lata życia. Z jego serduszkiem zalecany spokój... Żebyście widzieli jak płakał, jak zostawiałam go u Tiger na noc, potem płakał drugi raz, pozostawiony w hoteliku :-( W samochodzie spał i tylko podnosił główkę i patrzył czy jestem. Nie wiem czy psy marzą... Jeżeli tak, to Cygan na pewno marzy o Swoim Człowieku. O Kimś Tylko dla Siebie... =========== [COLOR=black][B]Obecnie Czarnuszek (Cyganek) przebywa tymczasowo u Gajowej w Konstancinie pod Warszawą. Ale to tylko tymczas, budka... Idzie zima. Staruszek potrzebuje dużo ciepła. No i swojego NA ZAWSZE Człowieka![/B][/COLOR] Staruszek - czarnuszek: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/7857/staruszek10wa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/7033/staruszek43vz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img473.imageshack.us/img473/3411/staruszek29eg.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3782/cygan1cy0.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1561/cyganekfg2.jpg[/IMG][/URL][/quote]Jestem!!!!! Czekam na Ciebie!!!!! -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Talcott replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_'][CENTER][SIZE=6][COLOR=#b10047][B] LISEK [/B][/COLOR][/SIZE][LEFT][B][SIZE=4][SIZE=3]Lisek został podrzucony do schroniska w nocy, ktoś przerzucił go przez płot. Rano pracownicy schroniska znaleźli wystraszonego pieska w środku. Ten [COLOR=#0000b1]mały[/COLOR] rudy piesek jest pełen energii i siły. Ciągle chce biegać i skakać. Na smyczy ciągnie byle szybciej znaleźć się daleko od schroniska. Uwielbia spacery . W schronisku przebywa na codzień w małym kojcu wraz z 2 innymi pieskami, z którymi świetnie się dogaduje. Skończył właśnie [COLOR=#0000b1]5 lat [/COLOR]co dla psów małych ras oznacza początek dorosłości i długie życie przed sobą. A Lisek ma naturę szczeniaka . Jest wykastrowany i zaszczepiony [/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=4]. Czeka w schronisku na dom.. [/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=DarkSlateBlue]Kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=DarkSlateBlue][COLOR=#004d1f][B] 0604-950-574[/B][/COLOR] [COLOR=#004d1f][B] 0515-242-723 [/B][/COLOR] [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][B][SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=#004d1f][B][FONT=Verdana][SIZE=2][B][COLOR=DarkSlateBlue] lub kontaktuj się przez dogo z _bubu_ lub Hund [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][CENTER] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8163/62400856vl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7411/65197216hh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1209/38609107lk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8622/83814201ev5.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/quote] Wspaniały psiak czeka -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu']DŻEKUSIU JA WIERZE ŻE ZNAJDZIESZ DOM ... PROSZĘ POMÓŻCIE [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/6145/dzeki2cj0.jpg[/IMG][/quote] Kto pokocha takiego pieknego psa -
[quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://images34.fotosik.pl/311/9b657b7e2d1c5d22.png[/IMG] [/CENTER] [/quote] Jejku, tak mi na nim zależy, a może Byś zgodziła się ponowić mu ogłoszenia z tym bannerkiem?????proooszę:crazyeye:
-
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Talcott replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Śliczna, dobrze ułożona dobermanka szuka domu!!!!!! -
Mały, rudy, pospolity, porzucony... Ma już swój domek :)
Talcott replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Śliczny Rudy Pinczer czeka!!!!! -
Piko.Kurdupelek i grubasek nadmorski.Trojmiasto.MA DOM!!!!!!!!!
Talcott replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pikunio Tak PROSI!!!! -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Taki śliczny Piesio tak prosi!!!! -
/okolice Piły/ Prawie jamniczek SCOOBY w schronisku! adoptowany
Talcott replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Uaktualnijcie!!! zdjęcie!!!!! -
[quote name='Wet-siostra']Będę balsamem na Twoje rany Będę podnóżkiem u Twoich stóp Będę Twym cieniem za plecami Będę obrońcą gdy grozi wróg Będę miłością Twojego życia Będę otarciem Twoich łez Tylko pokochaj mnie,mikro-piesia Tylko do domu swego mnie weź...[/quote] Brawo!!! i jeszcze zdjęcie Mikrokrówki Bao!!!!! On musi znaleźć dom!!!
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Talcott replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki uaktualnijcie - :loveu: -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Talcott replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Mały śliczny Psiak!!!!Spójrz -
Wspaniały pies o zniewalającej urodzie, wesoły megajamnior - Kleszczyk!!!!spójrz na ten PYSIO!!!
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Talcott replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Śliczna, delikatna Dosia tak bardzo chciałaby mieć dom!!!! -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
Talcott replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wspaniały Psiak w typie niemieckiego teriera tak bardzo chciałby mieć dom. Dżekuś czeka!!!! -
Dzięki Isadora!!!:loveu:
-
[quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://images34.fotosik.pl/311/9b657b7e2d1c5d22.png[/IMG] [/CENTER] [/quote] Spójrz jak ten Piesek błaga o ludzkie serce
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Talcott replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Nieśmiało podnosi maleńką łapinę - Mogę Ci podarować tylko siebie - chcesz ?