[quote name='kikou']jej mam jakies klopoty z komputerem..[IMG]http://images23.fotosik.pl/242/7f1229c014db6e57.jpg[/IMG][/quote]
ON tak bardzo chce Żyć!!!!!
[B]Pies, 10 lat, mały, czarny z siwym pyszczkiem.O wyjątkowo ujmującym charakterze.Ciepły, pogodny, zapatrzony w przewodnika.W Schronisku od 14.05.08 r[/B].[COLOR=red][B]Nr 834/08
Ma 10 lat potrafi kochać chce żyć!!!!![/B][/COLOR]
Jezu !! Jaki chudy !!!! to jest pan ?czy pani? On tam musi być koniecznie na kwarantannie czy wydaliby go wczesniej?????Koperek mów natychmiast!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: