Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Piękna łagodna Dobermanka CZEKA!!!!
  2. Kto da odrobinę serca maleńkiemu psu!!!!!
  3. Śliczny psiak - pokocha od zaraz!!!!!
  4. Piękny Psiak tak tęskni za DOMEM I CZŁOWIEKIEM DO KOCHANIA!!!!!
  5. Dlaczego ma umierać ???? Ma jeszcze tyle miłości do zaoferowania!!!!!!!
  6. Piękna delikatna sunia nie może tu być!!! Nie pasuje tu!!!
  7. Kacperek Cudem uratowany piesek marzy o domu!!!!!
  8. Koperek musi pozaglądać tu i tam!!:evil_lol: Ja kocham Sunie, ale Her Majesty Majusia ma własne zdanie a żwawa ci ona i sunie nie mają szans!!!!:-(
  9. Jeśli to Panienka to klops !!! Miałabym dżihad non stop!!!:evil_lol:
  10. [quote name='kikou']jej mam jakies klopoty z komputerem..[IMG]http://images23.fotosik.pl/242/7f1229c014db6e57.jpg[/IMG][/quote] ON tak bardzo chce Żyć!!!!!
  11. [B]Pies, 10 lat, mały, czarny z siwym pyszczkiem.O wyjątkowo ujmującym charakterze.Ciepły, pogodny, zapatrzony w przewodnika.W Schronisku od 14.05.08 r[/B].[COLOR=red][B]Nr 834/08 Ma 10 lat potrafi kochać chce żyć!!!!![/B][/COLOR]
  12. Nie pozwólmy żeby się poddał!
  13. Nie wierzę, że uciekł. Wiadomo coś o jego stanie???? Koperek Hop Hop!!!!:crazyeye:
  14. Jezu !! Jaki chudy !!!! to jest pan ?czy pani? On tam musi być koniecznie na kwarantannie czy wydaliby go wczesniej?????Koperek mów natychmiast!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  15. W dodatku dla tak słodkiego Psiaka jak on!!!!!
  16. Starsze psy są wspaniałe!!!Bardzo prosimy !!!
  17. Dzięki!!! Zimno mi sie robi jak myślę o Dobku w stodole!!! Sama miałam kiedys Dobka!!!!
×
×
  • Create New...