-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Jamnissecie niech ktoś cię wreszcie zauważy
-
Oj Ciotka Ciotka jak Ty możesz tak nieładnie mówić o takim Pięęęęęęknym Psie:oops::oops::oops:
-
[quote name='Neczka']To już możesz napisać od razu, że piszesz o tej wstrętne, pyskatej Neczce :cool1:[/quote] EEEE tam popatrz sobie na wątek : te istnienia wkrótce zgasną.....wroclawski - i zobacz - wzięłam jamola - o nic nie prosilam - stary szkielet - a teraz jakieś.......... mi rad udzielają.........:angryy::angryy::angryy::angryy:
-
Taaa i jeszcze może znajdą się " mądre" jakieś Oj Rudziku gryź, gryź.....:angryy::angryy:
-
[quote name='Poker']Talcott,jeszcze kilka stron wstecz tryskałaś niesamowitym humorem i radością życia :cool3:, zagrzewałaś inne cioteczki do brania psiaków i co się stało,czy to na pewno Ty piszesz czy ktoś się pod Ciebie podszywa?:crazyeye: Tak jak Agnieszka pisze obie , i Ty i Neris ,jesteś ci wspaniałe,każda robi tyle ile może ,więc te nerwy są naprawdę są zbędne. A może to wina upału?[/quote] Nie upał - nie rozumiem - taka pięęęęęęękna - niech bierze - opiekuje się - to są godziny - czuwania niepokoju - nic nie chcę od nikogo - więc albo niech - zabiera albo.....
-
Prawie Jamnik-MA DOM dziękujemu Talcott i osobom od transportu:)
Talcott replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oj to pisz -co u Meli???? -
[quote name='Agnieszka(Visenna)']Talcott, rozumiem, ze jestes zla.. nikt nie czuje sie dobrze, jesli neguje sie jego dzialania, zwlaszcza dyktowane dobrym sercem,potrzeba czynienia dobra.I to z tak ogromnym wkladem. Ale nie denerwuj sie tak.Cioteczka Neris inaczej zapatruje sie na sprawe - zreszta na pewno nie do konca, po prostu zapewne sama byc moze postapilaby w inny sposob.Nie ma co sie klocic, drazyc, co komu udowadniac.Po prostu robic swoje - KAZDA SWOJE.I tyle.Wiecej iskier nie trzeba :)[/quote] No to niech bierze - albo- czemu wcześniej nie wzięła? Super by było - nie jestem zawistna- jeśli nie wzięła - to : albo niech zabiera zaraz - albo niech sie zamknie-
-
Prawie Jamnik-MA DOM dziękujemu Talcott i osobom od transportu:)
Talcott replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
G.... chyba także w Was nadzieja Ciotki:diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='Agnieszka(Visenna)']Talcott, rozumiem, ze jestes zla.. nikt nie czuje sie dobrze, jesli neguje sie jego dzialania, zwlaszcza dyktowane dobrym sercem,potrzeba czynienia dobra.I to z tak ogromnym wkladem. Ale nie denerwuj sie tak.Cioteczka Neris inaczej zapatruje sie na sprawe - zreszta na pewno nie do konca, po prostu zapewne sama byc moze postapilaby w inny sposob.Nie ma co sie klocic, drazyc, co komu udowadniac.Po prostu robic swoje - KAZDA SWOJE.I tyle.Wiecej iskier nie trzeba :)[/quote] Super ! Oddam prymat - i mądrzcie się razem i osobno - mam dość dogo i z radością oddam opiekę nad Patem - czekam ????
-
Fajnie! jesteś Kochana! Dzięki!! Mam już dość Dogo - dziwne coś - bierzcie - godzinami siedźcie - wsłuchujcie się w oddech psa - to pogadamy - nie chce mi się wysłuchiwać " rad" jakoś nie " odbiłam" nikomu psa... nie proszę nikogo o zeta.. także ..... nie wiem ale to jakieś chore ... mam dość:shake:
-
Prawie Jamnik-MA DOM dziękujemu Talcott i osobom od transportu:)
Talcott replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Och!! Bosie Bosie!! Cuuuudo!!! Jeszcze proszę!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: