Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Jamnissecie niech ktoś cię wreszcie zauważy
  2. Oj Ciotka Ciotka jak Ty możesz tak nieładnie mówić o takim Pięęęęęęknym Psie:oops::oops::oops:
  3. Zamierzam ......dogo Zawsze robilam co robiłam dla psów - bez " dogo" zawsze za " swoje" i bedę robić to dalej - "dogo" mi na...... Hej!!!
  4. [quote name='Neczka']To już możesz napisać od razu, że piszesz o tej wstrętne, pyskatej Neczce :cool1:[/quote] EEEE tam popatrz sobie na wątek : te istnienia wkrótce zgasną.....wroclawski - i zobacz - wzięłam jamola - o nic nie prosilam - stary szkielet - a teraz jakieś.......... mi rad udzielają.........:angryy::angryy::angryy::angryy:
  5. Nio!! Nienawidzę " nagonek" i " dobrych rad" - jakoś nie ma tłoku - przy tych biednych -starych, nierasowych - ja nigdy nie chciałam zeta od nikogo i nie zniosę - " dobrych rad" :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  6. Tiaaa zaczynam mieć dość - "dogo" " dobrych rad" i tego całego ..... do tej pory ratowałam psy - bez " dogo" na własną rękę i za własne pieniądze... teraz też nie chcę ni zeta od nikogo - pomagam na wątkach jak mogę - ale nie zniosę " dobrych rad" najwyżej kogoś z " dogo" ubędzie...
  7. Taaa i jeszcze może znajdą się " mądre" jakieś Oj Rudziku gryź, gryź.....:angryy::angryy:
  8. [quote name='Poker']Talcott,jeszcze kilka stron wstecz tryskałaś niesamowitym humorem i radością życia :cool3:, zagrzewałaś inne cioteczki do brania psiaków i co się stało,czy to na pewno Ty piszesz czy ktoś się pod Ciebie podszywa?:crazyeye: Tak jak Agnieszka pisze obie , i Ty i Neris ,jesteś ci wspaniałe,każda robi tyle ile może ,więc te nerwy są naprawdę są zbędne. A może to wina upału?[/quote] Nie upał - nie rozumiem - taka pięęęęęęękna - niech bierze - opiekuje się - to są godziny - czuwania niepokoju - nic nie chcę od nikogo - więc albo niech - zabiera albo.....
  9. Niech się nie ....... wzięłam - nikt nie chciał - nie chcę ni zeta - kosztuje mnie to ogromny ładunek uczuć , niepokoju, strachu - no to niech " dobre rady"- dadzą sobie siana - nie chę nic od nikogo - tylko tyle - .......... z " dobrymi radami"
  10. [quote name='Agnieszka(Visenna)']Talcott, rozumiem, ze jestes zla.. nikt nie czuje sie dobrze, jesli neguje sie jego dzialania, zwlaszcza dyktowane dobrym sercem,potrzeba czynienia dobra.I to z tak ogromnym wkladem. Ale nie denerwuj sie tak.Cioteczka Neris inaczej zapatruje sie na sprawe - zreszta na pewno nie do konca, po prostu zapewne sama byc moze postapilaby w inny sposob.Nie ma co sie klocic, drazyc, co komu udowadniac.Po prostu robic swoje - KAZDA SWOJE.I tyle.Wiecej iskier nie trzeba :)[/quote] No to niech bierze - albo- czemu wcześniej nie wzięła? Super by było - nie jestem zawistna- jeśli nie wzięła - to : albo niech zabiera zaraz - albo niech sie zamknie-
  11. [quote name='Neris']Talcott wyluzuj, zadałam grzeczne pytanie i uszczypliwości nie są tu potrzebne. Ja bym psa-staruszka nigdy nie zostawiła w klinice i wolałabym jeździć na kroplówki.[/quote] No to ring wolny - bierz!!! kiedy oddać???/
  12. G.... chyba także w Was nadzieja Ciotki:diabloti::diabloti::diabloti:
  13. [quote name='Agnieszka(Visenna)']Talcott, rozumiem, ze jestes zla.. nikt nie czuje sie dobrze, jesli neguje sie jego dzialania, zwlaszcza dyktowane dobrym sercem,potrzeba czynienia dobra.I to z tak ogromnym wkladem. Ale nie denerwuj sie tak.Cioteczka Neris inaczej zapatruje sie na sprawe - zreszta na pewno nie do konca, po prostu zapewne sama byc moze postapilaby w inny sposob.Nie ma co sie klocic, drazyc, co komu udowadniac.Po prostu robic swoje - KAZDA SWOJE.I tyle.Wiecej iskier nie trzeba :)[/quote] Super ! Oddam prymat - i mądrzcie się razem i osobno - mam dość dogo i z radością oddam opiekę nad Patem - czekam ????
  14. I to jest takie " dooobre" wystarczy parę takich "pań" i już się nie chce- nie rozumiem - skoro - tak super Pani - czemu nie wzięła starego Jamnika ?? niech mi nie udziela " rad" albo zabiera co prędzej.... Chore to jest.....
  15. [quote name='modliszka84']Oki :) Widze że Tulcia ma u WAs niezłe wczasy i jeszcze jakie menu bogate :cool3: A my mamy w schronie kolejnego grubasa... po zmarłym właścicielu :-([/quote] Jamnika????
  16. Chyba mnie zaraz coś trafi ... pięknie, to trzeba było brać ... nie pchałam się specjalnie ... zaczynam rozumieć czemu jakos cię nie lubią hmmmm.
  17. [quote name='Neris']Talcott wyluzuj, zadałam grzeczne pytanie i uszczypliwości nie są tu potrzebne. Ja bym psa-staruszka nigdy nie zostawiła w klinice i wolałabym jeździć na kroplówki.[/quote] No to trzeba było wziąć, jakoś tłoku nie było... Nie biłam się z nikim o pierwszeństwo... Może ci oddać???
  18. Fajnie! jesteś Kochana! Dzięki!! Mam już dość Dogo - dziwne coś - bierzcie - godzinami siedźcie - wsłuchujcie się w oddech psa - to pogadamy - nie chce mi się wysłuchiwać " rad" jakoś nie " odbiłam" nikomu psa... nie proszę nikogo o zeta.. także ..... nie wiem ale to jakieś chore ... mam dość:shake:
  19. Och!! Bosie Bosie!! Cuuuudo!!! Jeszcze proszę!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. Ale to jest po prostu bezczelność - weź -cholera !!! siedź godzinami - lataj do wetów - noś - zmieniaj opatrunki - leki - ubranka - wsłuchuj się czy oddycha - i może potem pogadamy - a teraz wysłuchuję" rad" jakoś nikt nie chciał ......:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  21. Ale to jest bezczelność - stareńki Jamol - szkielet - umierający - nikt Go nie chciał - wzięłam - nie4 chcę niczego - od nikogo - ani zeta!! to won mi z " radamI'
×
×
  • Create New...