[quote name='Renata&Bella']Ja nadal Magda nie wiem czy się nadaję, śmiem twierdzić że NIE :) Natomiast chylę czoła przed Twoim zaangażowaniem i efektywnością. Wiem,że to tylko słowa ale inni naprawdę mogą wiele się od Ciebie nauczyć, np. ja :) dzięki za te psiaki. Po roku samotnego życia w czterech ścianach ze złamaną nogą teraz odżywam i mam komu być potrzebna,nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy, dziękuję ...[/QUOTE]
Jeja jaka kochana Ciotka!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: