Jump to content
Dogomania

Moniek193

Members
  • Posts

    5928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Moniek193

  1. To przyjadę go tylko wymiziać, obiecuję :diabloti:
  2. [url]http://img19.imageshack.us/img19/3831/obraz095q.jpg[/url] widać, że są do siebie przywiązane :loveu: [url]http://img204.imageshack.us/img204/89/obraz100y.jpg[/url] :D
  3. [quote name='Onomato-Peja'][url]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Sara2-3.jpg[/url] :loveu: świetne[/QUOTE] Dzięki :multi: [quote name='Kisses']Łooo, Moń, ale szalejesz :loveu: A wiec kiedy sesja Bombiacia? :D[/QUOTE] No właśnie myślałam, żeby do Ciebie wpaść niedługo :diabloti: Poniedziałek? :siara:
  4. [quote name='przeszlus']a to nie dobre ptaszysko :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] Czemu niedobre :hmmmm:
  5. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01481.jpg?t=1279013195[/url] :D
  6. Ale cudaki :loveu:
  7. [quote name='zaba14'] niestety Moniek za darmo to nic nie ma ... :)[/QUOTE] tak właśnie myślałam, mam to samo :D
  8. Ale patrzy, czyżby jakiś smakołyk :diabloti: ? [url]http://img340.imageshack.us/img340/5995/59362657.jpg[/url]
  9. [url]http://i50.tinypic.com/2vuiu12.jpg[/url] :loveu:
  10. [quote name='gosiulaa']No pewnie :evil_lol: Kiedy się spotykamy? Z Pauliną na tych wakacjach się widziałam z Iloną się widziałam i tylko Ty zostałaś jeszcze :D[/QUOTE] No to może gdzieś w tym tygodniu :diabloti: Na razie siedzę w Rzeszowie, jak mi nic nie wypadnie, to powinno nam się udać spotkać :multi: Ale zua wiadomość! Malinki usychają, nie ma malinek :(
  11. A tu wyszła świetnie http://images39.fotosik.pl/310/34cf2539ad1d15d8med.jpg :D Pięknie wyglądałyście :loveu:
  12. Fajne macie widoczki :loveu:
  13. [quote name='psiulka'] Pokaż więcej![/QUOTE] No już nie za dużo nadaje się do pokazania :D [quote name='Cavy']A mi się najbardziej ta żabka spodobała. :loveu: :evil_lol: Zdjęcia na prawdę świetne! :cool3:[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='deer_1987']A mi kwiatki![/QUOTE] W takim razie jeszcze jeden kwiatek: [CENTER]* [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/kwiat2.jpg[/IMG] Na obozie był też taki 'harcerz' :diabloti: Na zdjęciu męczony przez moją babcię: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/psiak1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. Ładne światło [url]http://i31.tinypic.com/28r0c45.jpg[/url] :loveu:
  15. [quote name='gosiulaa']Chcemy zdjęcia wodospadu!![/QUOTE] [quote name='Yana']dokładnie, chcemy zobaczyć ten wodospad :-)[/QUOTE] [quote name='deer_1987']tak chccemy![/QUOTE] Ale ja akurat zdjęć wodospadu nie mam. Rzeka chwilami miała bardzo rwący nurt, do tego dochodziła wspinaczka i skakanie po kamieniach, nie brałam na tę wyprawę aparatu, bo nie chciałam, żeby razem ze mną wpadł do wody, albo rozbił się o kamienie :D Mam inne zdjęcia, potem Wam pokażę :) [LEFT]EDIT: [CENTER]* [/CENTER] [/LEFT] [CENTER][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/rzeka2.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/rzeka1.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/kwiat1.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/motyl.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/abolisko.jpg[/IMG] Zdjęcia nie były robione stałką, tylko drugim obiektywem :grins: [/CENTER]
  16. Ale ma świetne zabawki :loveu: Czekamy na fotki :)
  17. [quote name='gosiulaa'] Hej :D niezły jest to fakt... już sam je i pije i jestem z niego dumna :eviltong:[/QUOTE] Zdolniacha :multi:
  18. Będą fotki :bigcool:
  19. [quote name='Cavy'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Sara1-4.jpg[/URL] świetne początki :loveu:[/QUOTE] Dzięki :multi: [quote name='Yana']zdjcia Sarki... w końcu :multi::multi::multi::multi: [/QUOTE] Jak będziecie grzeczni, to będzie więcej, tylko najpierw je zrobię :evil_lol: Bo na chwilę obecną mam tylko fotki z wczorajszego wypadu w odwiedziny do brata na obozie harcerskim w Jaworkach :lol: Okolice mają śliczne, weszłam do rzeki, w której woda miała z 15* :evil_lol: Nie czułam nóg, ale brat stwierdził, że pokaże mi wodospad i szłam tą lodowatą wodą z 10min, nie czułam nóg, ale było warto! A tak jako ciekawostkę, to powiem Wam, że oni (harcerze) kąpią się właśnie w tej rzece, brr..
  20. Łaaa :loveu: Gratki dla Was! :multi:
  21. [quote name='Foxowa']Gratulacje za wczoraj! Gaja świetnie wyglądała :)[/QUOTE] Będą fotki :siara: ?
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]widzę że pomyłka na prawdę bardzo miła :evil_lol::evil_lol: śliczne zdjęcia :) :loveu::loveu::loveu: moje ulubione [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Sara1-4.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] No miła, miła :D A to zdjęcie z serii "Dasz wreszcie to co trzymasz w ręce, czy dalej mam tak patrzeć"? :)
  23. [quote name='Cieplutkaa.']Saaarka! :loveu::loveu: tralalala.[/QUOTE] Tak, tralala :loveu: [quote name='deer_1987']Oooo calkiem fajne poczatki![/QUOTE] Dzięki :) [quote name='psiulka']Łaaa super ! :loveu: Stałka to zupełnie inna bajka :D[/QUOTE] Oj, zdecydowanie tak :loveu: [CENTER]* [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/jajka.jpg[/IMG] * [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/Sara4-4.jpg[/IMG] * I małe macro, z mojego drugiego obiektywu, który przyszedł przez pomyłkę :diabloti: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/kwiatek.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. No Kreciu, gdzie ten domek.. ?
×
×
  • Create New...