[quote name='Charly']Angie- jesli sa jakies bazarki na Czareckiego to:multi::multi::loveu:. Po prostu pomyslcie pies siedzi w schronie i juz ma pelny portfel. Zreszta tak sobie mysle, ze w tych badaniach zapewne co nieco wyjdzie...Tak to juz jest ze schroniskowymi psiakami. Angie skontaktuje sie z Weronia. Weronia jest tam wolontariuszka. Z jej watku wspolnego wyjelam Czareckiego. Powiedziala mi ze jesli ktos chetny do wplat na psa, to mam do niej pisac. jak mi odpisze to dam ci znac:loveu:[/quote]
oki to czekam :)