[quote name='tigrunia']A ja mam takie pytanie ... Co dajecie swoim Yorkom jako przysmak?? Wiem , że serek żółty , ale moja Jessi wcale aż tak za nim nie przepada a chciałabym jej coś jako nagrodę dać np za dobrze wykonane polecenie. Kupiłam jej ostatnio takie mini kostki czekoladowe , ale też ich nie chce jeść :( Kupiłam i brązowe i białe i ich nie chce :( Ktoś pisał coś o przysmaku z Eukanuby ale co to właściwie jest ??[/quote]
Moja Ibi przepada za tymi ciasteczkami Eukanuby :) kroję je na male kawałeczki i dostaje jako nagrodę dziennie może zjeść najwyżej cztery takie ciasteczka. Niestety trzeba kupić całe opakowanie za około 25 zł nie ma ich na sztuki żeby spróbować czy pieek będzie je jadł mi się na szczęści udało. poszukaj kogoś to je kupuje i spróbuj czy mała będzie je jadła :)