jest pani chętna na szczeniaczka, może wzięłaby któregoś z maluchów?
kontakt ma pewnie Agata69, wygląda na to, że pani jest z Rżąki.
tu jest post:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=11051701&postcount=139[/url]
problem w tym, że nie wiem nawet jakiej płci są szczeniaczki:(
zaproponowałam tego z przedostatniego zdjęcia, podobny bardzo
czy ktoś mógłby się skontaktować z tą panią ewentualnie?