Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/2a40b5d94643437e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/94/3881045286812a28.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/e8a7010480ad4c5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/66bc5689dc71ffc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/32c80779cfd94ff6.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/f17bd60024390f2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/0b9cee1f7ecb2f2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/98/a6f4575c74724845.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/94/4e4dad25f12875e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/e49cff4013a31862.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='agnethka']właśnie... będziecie w ten weekend w Częstochowie? coś kiedyś chyba o tym wspominałaś...? :roll:[/quote] Życie nam plany zweryfikowało, pracujemy w weekend. Ten i jeszcze pewnie następny. [quote name='Maks i Spark']Cześć ludziom pracy!!!! fajne foty:lol:, jak będziesz w Częstochowie to zrób foty wilczym:p....będzie ich duuuużo A.[/quote] Masz to jak w banku Aniu, gdzie będziemy, tam popstrykamy :) [quote name='Iza i Avanti']Berek Dżołana! :loveu:[/quote] Cześć Izunia :)) [quote name='Yana']witamy po dłuższej nieobecności :multi: w końcu zdjęcia na zielonym tle, bałam się, że u Was ciągle zima ;)[/quote] A gdzie Ty byłaś??
  4. [quote name='lolka75']bede sie powtarzac ale Vadir zmienil sie przeogromnie:crazyeye::loveu:. To juz nie chlopczyk, to facet. A jeszcze doslownie przed chwila pysio byl dzieciecy... Kiedy jedziecie na jakas wystaweczke:cool3::loveu:??[/quote] A mi się ciągle wydaje malusi ;) Wystawa - jak czas będzie, na razie nie ma :( Najlepszego, tak w ogóle ;) [quote name='Dobcia'][URL]http://images42.fotosik.pl/94/b8f6a28f71d94aea.jpg[/URL] jakie pieszczoszki:evil_lol: Świetny spacerek mieliście w tak licznej psiej gromadce:loveu:[/quote] Liczna to może bardzo nie, co to jest pięć piesków, ale za to jakie cudne wszystkie :) Buziaczki Jadziu :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zielono i różnokolorowopieskowo:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a ty nie pracuj tyle bo cie zjedzą motyle :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]..................;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jeszcze trochę, troszeczkę, dokładnie dwa tygodnie :) I odpoczywanko :) [quote name='deer_1987']Czas na dziesiejsza porcje fotek :D[/quote] Zaraz wstawiam, korzystając z tego, że właśnie jem sobie makaronik :) [quote name='sandrulka']hej zapracowana!! jutro normalnie jadę do Cieszyna?? Bo coś mi Mirek mówił że mi się pomału wyjazdy kończą i żebym się zorientowała czy w piątek jadę.Pozdrawiam i buzi oślintane od Froda:)[/quote] Jeszcze jutro i na pewno w następny piątek, a potem zobaczymy :)
  5. [quote name='eria']ale piękne spacerkowe fotki sierściuchów :loveu: i ta soczyście zielona trawa :loveu: ahhh uwielbiam wiosnę![/quote] A znasz kogoś, kto nie uwielbia? :evil_lol: [quote name='Kalunia_C'][URL]http://images37.fotosik.pl/93/913a6d83d9fb85d0.jpg[/URL] [URL]http://images45.fotosik.pl/98/ea7b56b7af5e65dd.jpg[/URL] Poproszę te zdjęcia w oryginalnych rozmiarach na maila :)[/quote] Jasne Kasiu, tylko z domu ;) Tu nie mam :) [quote name='Ania!']Ale fajny spacer psiaki miały :lol:[/quote] Fajna ekipa, to i pobawili się fajnie ;) [quote name='Szarik'][URL]http://images42.fotosik.pl/94/b8f6a28f71d94aea.jpg[/URL] Jaak sie kochają :diabloti: :evil_lol: Świetne zdjęcia! ;)[/quote] Może wpadniesz z Szarikiem? [quote name='Kisses_xox'][URL]http://images42.fotosik.pl/94/b8f6a28f71d94aea.jpg[/URL] Tuuuulimy :loveu::diabloti: Super pogoda, zazdroszczę :loveu:[/quote] A nie masz takiej? [quote name='Tengusia']powiem wam w sekrecie ze bardzo lubie zdjecia rudych psow, niesamowite jak kolorystycznie rozklada sie to na fotach :grins: dlatego tez jak kiedys przyjdzie mi brac kolejnego psa to albo rudy amstaff albo[B] pitbull rednose[/B] :diabloti::diabloti::diabloti: z naciskiem na to drugie :grins:[/quote] Rudym do twarzy w zielonym :)
  6. jbk

    Anioły i Demony

    Kawałek tortu Ci przyniosłam Lolciu :) [IMG]http://www.strykowski.net/ciasto/Tort,_zdjecie_tortow,_fotografie_tortu,_torty_zdjecia,_rafaelo_1468.jpg[/IMG] I kwiatuszka :) [IMG]http://www.strykowski.net/fotografia_kwiaty_zdjecia/Klasycznie_i_czerwono_607.jpg[/IMG]
  7. Moja mama poza storczykami też ma balkon ;) I jeszcze kawałek pod balkonem ;) Takich kwiatków, jak u niej, to nigdy nie widziałam ;) Buziaczki wieczorne po 14 godzinach pracy. A w zasadzie w trakcie.............
  8. Nie wiem, od ilu godzin siedzę już w biurze, nie umiem tego policzyć. Bez kalkulatora o tej porze nie wiem, ile jest dwa plus jeden. Ale to nic. I tak przyszłam do Ciebie sprawdzić, jak się masz. Mam nadzieję, że lepiej ode mnie ;) Chciałabym już wyjść do domu, ale jeszcze mam kilka zeznań do zrobienia. I na dodatek jestem głodna jak jasna cholera. RATUNKU!
  9. [quote name='Iza i Avanti']Żyję! Alem chora... Biegałam za Zuzłem w krótkich gaciach i teraz z nosa mi leci i płuca wypluwam.... Na L-4 nie mogę iść, bo mam audyt w robocie :shake: Massssssssssssssakra![/quote] No weźże się i wykuruj, nie wolno chorować na wiosnę! Co to ma znaczyć?! Mam wpaść i lanie Ci spuścić??
  10. Normalnie mam dreszcze widząc te robaki............. Ale fotki cudo :)
  11. Jakież to szczęście mieć potomka, który już kupy do pieluchy nie robi..... A gdyby nawet wydarzył mu się wypadek, to sam za sobą sprzątnie :diabloti:
  12. [URL]http://images39.fotosik.pl/100/e6792ae4cc0fd081.jpg[/URL] - chciałaś nam pokazać, jak psiurka język układa do picia? Ale nie zdążyłaś :)
  13. Przyszłam sprawdzić, czy z Raputkiem już ok :) Dobrze, że tak :) Buźka :)
  14. Mnie też martwi, że akurat na weekend ma się pogoda zepsuć, planowałyśmy spacer większą grupą....
  15. jbk

    Anioły i Demony

    No i czemu Ty Loluś narzekasz na te fotki? Całkiem nieźle wyszły :)
  16. jbk

    Mój Ukochany:*

    To tak niedawno było..... Pamiętam jak wczoraj :)
  17. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]No widzisz nie ma to jak taki kolega:diabloti:[/COLOR] [COLOR=blue]Ok pozdrowie;)[/COLOR] [/quote] Mało jest takich kolegów ;) Sandra, dzień dobry i tu kochana :)
  18. Piękna lampa ;) Tylko nie zapomnij niechcący, że ona własnym światłem świeci, a do prądu nie trzeba jej podłączać :diabloti:
  19. jbk

    Mój Ukochany:*

    Świetnie się bawią :)
  20. [quote name='Kalunia_C']Potwierdzam, super wyszło. Dzięki wielkie Asiu. Jeszcze raz przepraszam za te okulary :evil_lol: a moje zdjęcia z tego incydentu bedą po 12:00, bo muszę jechać teraz do przedszkola.[/quote] Nie ma za co ;) Pies ważniejszy :)) No i już jest po pierwszej......
  21. [quote name='gosiaja']oj nie wiem nie było czasu dociekać [URL]http://images47.fotosik.pl/98/60f5d6f0c6038b9d.jpg[/URL] - daj aparat :)[/quote] No tak, jak się w przelocie tylko spotkaliście... [quote name='deer_1987']pogoda Wam dopisala wtedy ;)[/quote] Ostatnio cały czas mamy pogodę piękną :)
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/9066d663136a4d96.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/94/7f6227cf604837b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/94/0ff587c5d5c0ed02.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/9d21e6743164a5f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/bc0b7a30042da8c4.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/05fe1beb8d80d3e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/04ba8602176007db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/94/48ceb07055547a28.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/0e97840a43bf44f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/94/b8f6a28f71d94aea.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/2dde41b21dddb746.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/2fd7be62df32f0da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/19d40404eec544f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/98/d771d76220c32781.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/98/6aeeb70f27a16212.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/89ae5b40dac8e010.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/86feab755e5ed020.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/9eb8c6e6c8590705.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/98/a2e5812f4d3fd627.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/94/e6689228d2b3193d.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...