Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. jbk

    Mój Ukochany:*

    [quote name='sandrulka']no nareszcie....! tapetowanie skończyłam o godzinie 1.00 z czwartku na piątek:lol: poszło całkiem sprawnie,wiadomo dwie baby to od razu robota idzie :lol: Dziękujemy za wstawienie zdjęć!!! bo ja nie wiem kiedy będę mieć czas coś wrzucić.Dzisiaj za bardzo nie mam czasu a jutro jadę na weekend ze znajomymi i oczywiście Rudzielcem do Brennej.Frodo jeszcze nigdy nie był tak długo poza domem , więc będzie to jego pierwsza wycieczka.Mam nadzieje że pogoda dopisze bo nie chcę żeby psinka w deszczu biegała.Pozdrawiamy gorąco!!!;)[/quote] Idę za chwilę na spacerek nad stawy i Bładnicę, idziesz może z Frodziem??
  2. [quote name='sandrulka']hej!!! śliczny jest ten Adolf! szkoda że Frodo był dla niego niesympatyczny, Białaski widocznie są bardziej przyjazne. [URL]http://images46.fotosik.pl/103/4e57560248a47d6f.jpg[/URL] jaka pogoń:lol:[/quote] Frodo był z Kilerem, pewnie temu ;) Idę za niedługo na spacerek, idziesz też? Na polankę nad Bładnicą?
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/100/6e691374c226ec5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/60b9780161972a0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/99/42c8192a0b94486c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/c3ed8ddb34c71852.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/e917c58d69553c7c.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/9cb40b4312d8bfba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/5a673bfae7c0c3c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/e8f748d6dfe805bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/d387f3f470293f18.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/1c99764b06fa38a8.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/f9e3aca2da026be6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/100/0def42dc13c6e2da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/5faa2e4d09f02798.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/0c52e4ca7901338e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/104/357b733ae4cc1eb2.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/99/1200b54b9e20054b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/49048b53e70aec3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/103/f0d6c23c190ae0c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/514fa3cb872a23d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/3534b40a6c9e1bd2.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/13d919df78ea0f4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/99/69554a7d9d3c8436.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/6db0442f414b366c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/99/f63a2e591e35c1fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/99/1264d10d22b3d5f1.jpg[/IMG][/URL]
  8. Fotki ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/104/d62d8033ce478d69.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/4e57560248a47d6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/99/4ba6e91f1b88922e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/99/15f7a3cdd8e071aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/99/8747b5414a290141.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dzień dobry :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]domyślam się że wiele na mnie tutaj zdjęć czeka ale dzisiaj tego nie nadrobie :oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]za to oglądam te z wczoraj ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]super funfla mają białasy :) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bulwek przpiękny :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Kwiatuszku :) Wyszłaś z dołka?
  10. [quote name='sota36'][URL]http://images46.fotosik.pl/103/d555e0b656e14b00.jpg[/URL] Maly! Nie daj sie!!!![/quote] Dojdę i do fotek, jak mały rządzi ;)
  11. [quote name='deer_1987']Czasami mi smutno jak patrze ze mimo iz mieszkacie w malym miescie to macie z kims wspolnie chodzic a ja nie mam :( tego troche brakuje.. nie tylko dla fotek ale i socjalizacji psow..[/quote] W mieście w sumie nie jest dużo kolegów, Armin, Frodo i Rico, ale dojeżdżają od czasu do czasu :)
  12. [quote name='deer_1987'][URL]http://images45.fotosik.pl/104/ce6ea05bd4dd2e10.jpg[/URL] troche przerazony...[/quote] Na początku rzeczywiście się bał, ale się rozkręcił ;)
  13. [quote name='Maks i Spark']ale fajny, uszaty bulw :lol: A.[/quote] Od razu się zaprzyjaźniliśmy :)
  14. [quote name='halgre58'][B]Jaki fajny buldożek ... :loveu::loveu::loveu: No oczywiście, że białaski też :evil_lol:[/B][/quote] A znasz niefajnego pieska?
  15. [quote name='Darianna']Ale fajna bulwa :loveu:[/quote] Swietny koleś, fakt :)
  16. Miłego weekendziku ;) Jak mi się uda (czytaj - jak mnie mężu wpuści na kompa), to będę dalej odrabiać czytanie ;)
  17. jbk

    Fiodorek.

    Miłego weekendu :) Pozdrówki ;)
  18. jbk

    Anioły i Demony

    Mój młody ma takie zęby, że za każdym razem tylko przegląd ;) I nawet nie chcą od nas brać pieniędzy ;) To pewnie po mnie ;) Fialkę wyczesałam po kąpieli i mam pół suki ;) Miłego weekendu Loluś ;)
  19. jbk

    Mój Ukochany:*

    Jak babskie układanie tapet idzie?
  20. Dobry wieczór i miłego weekendu ;)
  21. Miłego weekendu ;)
  22. A ja bym chciała domek w mieście ;)
  23. Ta dam :) Dobry wieczór ;) Jak Avanti?
  24. Obejrzałam wszystkie fotki z wystawy ;)) Muszę przyznać, że moje białaski są ładniejsze ;) :diabloti:
×
×
  • Create New...